Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za 4 stówy już mozna dostać SE TXT Pro, warte to zachodu? Rozglądam się za telefonami już dosyć długo i nadal nie wiem która firma robi najlepiej smartfony jakieś podpowiedzi? Koniecznie fizyczna klawiatura

Edytowane przez Damta6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o producentow to tylko HTC, Samsung, LG, Motorola i Sony Ericsson... omijaj chinskie podrobki szerokim lukiem...

Polecilbym Desire Z ale raczej ciezko ci bedzie znalezc jakiegos za 400zł...

IMO z klawiatura qwerty to tylko HTC G1, zrootujesz go i wrzucisz Andka 2.2 i mysle ze bedziesz zadowolony. :wink:

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=446

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz wymog fizycznej qwerty bardzo ogranicza wybor, w tej cenie moglbys miec np. Wildfire ktory jest juz calkiem przyzwoitym smartphon'em z ekranem 3,2 cala + Andkiem 2.1 z Sense.

Ale nie posiada fizycznej klawiatury. ;-)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że na qwerty się szybciej pisze ale jakoś te wszystkie, ekranowe mnie nie pociągają. Jestem do nich źle nastawiony, na Avili [wiem g@#$% a nie telefon] źle mi się pisało nie trafiałem paluchami w litery, to samo na Srajfonie 3GS. Z bez klawiaturowych to tylko HTC Desire [zdecydowanie za drogi] - i tu pytanie czy ciężko go scostumować i czy można wgrać stabline, nowe, wydajne i przede wszystkim w polskim języku oprogramowanie i Sense 3.0?

Edytowane przez Damta6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że na qwerty się szybciej pisze ale jakoś te wszystkie, ekranowe mnie nie pociągają. Jestem do nich źle nastawiony, na Avili [wiem g@#$% a nie telefon] źle mi się pisało nie trafiałem paluchami w litery, to samo na Srajfonie 3GS. Z bez klawiaturowych to tylko HTC Desire - i tu pytanie czy ciężko go scostumować i czy można wgrać stabline, nowe, wydajne i przede wszystkim w polskim języku oprogramowanie i Sense 3.0?

 

Jesli pytasz o Desire to b.latwo go scustomizowac, odp. na reszte pytan: Tak. Jesli chodzi o Wildfire to nie jestem zorientowany musialbys przejrzec temat na XDA dla Wildfire.

 

Android Forums & Windows Phone Discussion @ xda-developers ew. http://forum.android.com.pl/

 

Tak pozatym jaki ty masz w koncu budzet? Bo na Desire raczej nie masz szans z takim portfelem. :-P

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ja bym sie wstrzymal z zakupem, za 700zł. mialbys juz szanse kupic uzywanego (na gwarancji) HTC Desire Z, ew. ta Motorole Milestone ale nie uszkodzona... (chociaz z tych 2 ja bym sie skusil na Desire Z)

Dozbieraj te pare zł. bo pozniej mozesz zalowac. ;-) A jesli juz sie zdecydujesz to musisz polowac na jakies okazje na Allegro / ew. forach internetowych.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam w zasadzie mętlik w głowie i pustkę bo nie wiem jaki tel wybrać w play przy abo 59zł pracownik placówki mi zaproponował następujące modele:

Lg GD880 mini

Lg p500 Swift Plus

nokia 6700 classic

samsung galaxy mini

samsung i5500 galaxy

samsung i5700 galaxy lite

Samsung wave 533

Samsung galaxy gio

samsung wave 723

sony ericsson x8

 

 

wasza Propozycja

 

Zależy mi na dobrym tel pod względem funkcjonalności(aby tel chodził sprawienie i sie nie wieszał internet do czasu do czasi i navi tak samo na aparacie i mp3 mi nie zależy tak samo gry) i baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy to IMO tylko Samsung'a S5660 Galaxy Gio bym rozwazyl, ekran 3,2 cala z przyzwoita rozdzielczoscia, cpu 800mhz i przedewszystkim andek 2.2 Froyo.

LG GD880 niezle wyglada od strony bebechow ale eliminuje go system operacyjny, reszta padaka.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kelcior muszę cię rozczarować DesireZ najtańsze to jakieś 9 stów [razem z przesyłką], ogólnie brak dobrych telefonów w moim bloku cenowym no cóż.

 

Ja mówiłem o używanych, na nowy napewno nie ma szans. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem wyłącznie używanych. Nie lubię półśrodków dlatego muszę jeszcze sporo funduszy nazbierać. Sposób szukania allezło na kup teraz + sort. wg. cen.

C U

Edytowane przez Damta6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies 2 tygodnie temu pytalem o rade jaki telefonik wybrac z oferty play dla firm i doradziliscie mi htc hd2. Niestety podobno juz nie sa produkowane i nie beda dostepne. Jakiego innego smartfonika warto wybrac z ich oferty?

 

http://www.play.pl/resources/pdf/cenniki/Cennik_Telefonow_w_Ofercie_Firma.pdf Taryfa rozmowy w firmie 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S+ za 79zł wydaje się dobrą opcją.

 

+1 wyglada na naprawde solidny smartphone. :wink:

1 rzecz mnie nie pokoi, nie widze tego modelu na XDA - czyzby zablokowany bootloader (brak mozliwosci zrootowania) ?

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do desire hd, htc sensation czy galaxy s II nie warto doplacac? Sam zatrzymalem sie na poziomie sony erricsona k750 ( od tamtego czasu mialem kilka telefonow, ale roznily sie praktycznie tylko obudowa :D ), takze zupelnie nie wiem czego mozna sie spodziewac po tych nowych cudach :D Faktycznie wymagane sa jakies 2 rdzeniowe procki zeby komfortowo korzystac z systemu? Gral na telefonie nie bede, za to chcialbym w miare wygodnie przegladac necik, korzystac z nawigacji, radia i odtwarzacza mp3'ek.

 

btw mozna w jakis sposob polaczyc smartfona z projektorem, zeby odtwarzac prezentacje w powerpoincie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś zdecydowany na HD2 za 1zł, więc uznałem, że ma być przede wszystkim tanio :wink: Desire HD to taki lepszy HD2 z Androidem na starcie. A jeśli jesteś w stanie wydać 759zł, to Galaxy S II jest IMO najlepszym wyborem. Czy warto dopłacać? Trudno mi ocenić. Zależy jak dużego "wypasu" oczekujesz :wink:

Edytowane przez kickass
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 stówy już mozna dostać SE TXT Pro, warte to zachodu? Rozglądam się za telefonami już dosyć długo i nadal nie wiem która firma robi najlepiej smartfony jakieś podpowiedzi? Koniecznie fizyczna klawiatura

 

Jak koniecznie Android, to Galaxy 551. Jak nie musi być Andek, to jest Wave 533 z BadaOS - nawigacja na ten system też już jest dostępna i całkiem nieźle sobie radzi. Sam nie dalej jak tydzień temu sprzedałem 533 za 340 PLN.

 

Jak odpuścisz QWERTY, to wybór jest trochę lepszy. Nie wiem, jak na 3.2 cala, ale przy 3.5 cala na Ace używanie klawiatury ekranowej było łatwe, szybkie i przyjemne - pisało mi się dużo lepiej, niż na sprzętowej w 533. Oczywiście mowa o opcji 4x3 + słownik, bo QWERTY nadal jest za małe na męskie palce.

 

 

Zależy mi na dobrym tel pod względem funkcjonalności(aby tel chodził sprawienie i sie nie wieszał internet do czasu do czasi i navi tak samo na aparacie i mp3 mi nie zależy tak samo gry) i baterii

 

Warte uwagi są:

Lg p500 Swift Plus

samsung galaxy mini

Samsung galaxy gio

Samsung wave 533

samsung wave 723

 

Swift, Gio i Mini to praktycznie te same telefony. 2 z nich sa identyczne - bodajże Gio i Swift.

 

Za 533 mogę ręczyć, że ma dobrą baterię a system nie sprawia problemów. Nawigacja jest dostępna - tak samo jak na 723.

 

W przypadku trzech pierwszych (Android) aplikacji jest mnóstwo - większy wybór niż na Wave. LG Swift Plus podobno ma problemy z kurzem pod szkłem ekranu - była o tym mowa nawet na forum (o ile mnie pamięć nie myli).

 

Za 533 przemawia sprzętowa klawiatura, która sprawdzi się przy przeglądaniu Internetu.

 

 

BTW:

Ostatnio pozbyłem się Ace na rzecz (werble proszę) E52. Za 340 wyrwałem używkę w komplecie. Obudowa trochę zmęczona, ale telefon jak na razie chodzi bez problemów. Nie ma jak stare dobre sprzętowe 4x3 + słownik. No i widoczność ekranu w słońcu znacznie lepsza niż w Ace. Zaryzykowałem i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś zdecydowany na HD2 za 1zł, więc uznałem, że ma być przede wszystkim tanio :wink: Desire HD to taki lepszy HD2 z Androidem na starcie. A jeśli jesteś w stanie wydać 759zł, to Galaxy S II jest IMO najlepszym wyborem. Czy warto dopłacać? Trudno mi ocenić. Zależy jak dużego "wypasu" oczekujesz :wink:

 

Do desire hd moge doplacic i wydaje mi sie, ze jego zalety z duzym ekranem na czele bede w stanie wykorzystac. A czy warto jeszcze wiecej doplacac? ;) 250 zl roznicy pomiedzy desire hd a sensation i 310 do galaxy 2. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy warto jeszcze wiecej doplacac? ;) 250 zl roznicy pomiedzy desire hd a sensation i 310 do galaxy 2.

Moim zdaniem tak, jeśli planujesz zostać z tym telefonem na dłużej . Dopłacasz, ale zyskujesz lepszy procesor (dwurdzeniowy), lepszy układ graficzny i więcej RAM, które w przyszłości mogą się przydać.

 

Mając do wyboru Sensation i Galaxy S II, wziąłbym Samsunga (co z resztą mam zamiar uczynić). Bardziej odpowiadają mi zdjęcia i filmy, robione przy jego pomocy (HTC dla mnie ma jakieś zbyt intensywne kolory). No i podobno w Sensation nakładka Sense mocno przymula potężny hardware (źródło).

 

Najlepiej poczytaj i pooglądaj jakieś recenzje wszystkich trzech modeli.

Edytowane przez kickass
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za samsungiem przemawia: lepszy aparat, lepszy ekran, więcej pamięci RAM, ogólna wydajność, zatrudnienie autora Cyanogenmod'a przez Samsunga co będzie gwarantowało dobre oprogramowanie w przyszłości. Samsung udostępnia także bardzo dużą liczbę updatów dla swoich produktów. Taki Galaxy S debiutował z androidem 2.1 a obecnie dostępny jest oficjalnie 2.3.4! HTC od biedy wypuszcza jedną aktualizację i to w wielkich bólach. Ja mam SGS 2 i już zacieram rączki na Ice Cream Sandwich.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensation trochę chyba w pośpiechu wypuszczony. Pierwsze partia miała jakieś wady - "death grip", problemy z tylną klapką, niedorobiony soft.

 

Ja mam go od nieco ponad miesiąca z Playa (niebrandowany) i póki co, jestem zachwycony (funkcjonalnością i wyglądem). Miał już 3 aktualizacje systemu (pierwsza jeszcze w dniu odbioru od kuriera). Ostatnia wygładziła mu te animacje/przewijanie.

 

U mnie, przed zakupem, było założenie, że telefon ma mieć 2 rdzenie, bo nie zmieniam za często, a już robi się z tego standard. Naoglądałem się wideorecenzji i porównań z Samsungiem, na których Galaxy S II był o krok przed Sensation. Wybrałem jednak HTC ze względu na Sense, rozdzielczość ekranu i obudowę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...