Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tej Xperia J.

Ktoś ja ma i może powiedzieć coś o jej użytkowaniu ?

Jak aparat, gry na androida ?

Jakość rozmów, bateria, itp.

 

To samo Motorola Motoluxe - ktoś z Was ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej Xperia J.

Ktoś ja ma i może powiedzieć coś o jej użytkowaniu ?

Jak aparat, gry na androida ?

Jakość rozmów, bateria, itp.

 

To samo Motorola Motoluxe - ktoś z Was ma ?

 

Z tych co wczesniej pisales mam HTC Desire X

Uzywam od dwoch miesiecy i jak narazie musze przyznac ze nie jest zle

Taki mniejszy Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie stać mnie niestety.

Tzn. nie dam tyle za phon :)

Xperia J lub Motolux.

Przyznam, że w tej Motolux kręci mnie ta dioda LUX.

Ale jeżeli to miałoby być okupione na prawdę powolnym działaniem to podziękuję.

Czy ktoś ją ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola wycofała się w tym lub zeszłym roku z polskiego rynku telefonów komórkowych, to co jest w sprzedaży to pozostałości z magazynów. Może być problem z realizacją gwarancji, jeśli to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola wycofała się w tym lub zeszłym roku z polskiego rynku telefonów komórkowych, to co jest w sprzedaży to pozostałości z magazynów. Może być problem z realizacją gwarancji, jeśli to ma znaczenie.

 

Ostatnio znalazłem cos ciekawego o motorolii, chyba szykuja ostry come back...

http://komorkomania.pl/2013/03/13/wyciekla-nowa-motorola-jednak-to-jeszcze-nie-x-phone

tak więc chyba producent jeszcze nie zrezygnował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MotoLUX świeżo po odpaleniu chodzi jakby miała zawaloną całą pamięć.

Nie chcę mieć z nią nic wspólnego.

Wybór padnie chyba na Xperia J.

 

Czy Jelly Beam robi różnicę (bo ma być dostępny w drugim kwartale do tego smartfona) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii plynnosci dzialania - tak, dzieki "project butter". W kwestii zuzyzcia pradu zdaje sie byc nieco gorzej niz na ICS. Wylaczenie Google Now praktycznie obowiazkowe jako, ze to najwiekszy pochlaniacz baterii.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam "upłynnienie" działania systemu. W kwestii baterii u mnie schodzi praktycznie tak samo jak na ICS (czyli szybciej niż na gb), tylko jedna uwaga: po każdym dużym updejcie, czy flashu nowego softu, soft musi się trochę "uleżeć i dotrzeć", co potrafi zająć od tygodnia do 2 miesięcy.

 

Napisane patelniofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"uleżeć i dotrzeć" to musi się chyba użytkownik, bo na bank jak dostanie nową zabawkę to się nią bawi, instaluje programy, wywala itp. Ja tak miałem z pierwszym smartonem x8, jak teraz kupiłem solę, to zainstalowałem wszystko co na tamtym i był spokój, telefon sobie leżał. Tydzień po zakupie doszedłem do wniosku, że muszę zrobić roota, zrobiłem go, wywaliłem śmieci, zrobiłem telefon bardziej pod siebie i znów leży. Aktualnie mam 49% baterii, a czas działania od ostatniego ładowania 2 dni i 19 godzin. Czyli telefon służy jako telefon. Zaraz ktoś napisze po co mi smartfon z 2 jajowym procem, a po to, żeby zabijać czasem nudę na wykładzie i żeby to wszystko chodziło płynnie, a nie jak na x8, gdzie było z tym różnie. Pewnie wystarczyło by mi coś słabszego, ale tak jak z autem, lubię mieć świadomość, że mocy mam więcej, a nie koniecznie muszę z niej korzystać. Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia jak to wygląda od strony softu - opisuję jedynie mierzony przez wiele osób efekt - zwłaszcza jeżeli ktoś się bawi w instalowanie custom romów, to powinien zauważyć z czasem tą prawidłowość. W moim przypadku tak było na notce przy przejściu z GB na ICS, potem z ICS na wyciek JB. W każdym przypadku wiązało się to z wipem. Ostatnio przechodziłem z wycieku na oficjalny JB i z lenistwa nie robiłem wipe - bez różnicy dla baterii. Nie wiem cholera, może system zbiera statystyki i na ich podstawie koryguje działające usługi tak, że ma to wpływ na baterię? Pies wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady.

Na razie HTC Desire X z Androidów.

 

Co myślicie o telefonach na windows8 ?

Nokia Lumia 800, Windows Phone 8S by HTC, Nokia 620 ?

One też sa w ew. zasięgu cenowym jeżeli będą wybitnie lepsze od Desire X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o telefonach na windows8 ?

Nokia Lumia 800, Windows Phone 8S by HTC, Nokia 620 ?

 

Jeśli potrzebujesz 100 różnych aplikacji do obsługi smsów to omijaj WP szerokim łukiem. Nie wspominając o latarkach i budzikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma lumię, modelu nie pamiętam, ale wyświetlacz dziwnie działał, taki zielonkawy odcień miał, nawet na teoretycznie białym ekranie. W moim telefonie wyświetlacz nie jest jakiś hiper super, ale kolory wyświetla poprawnie, czego o lumi powiedzieć nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady.

Na razie HTC Desire X z Androidów.

 

Co myślicie o telefonach na windows8 ?

Nokia Lumia 800, Windows Phone 8S by HTC, Nokia 620 ?

One też sa w ew. zasięgu cenowym jeżeli będą wybitnie lepsze od Desire X

 

Nie wiem czy jeszcze jest dostepny u operatorow, ale jesli nie potrzebujesz pierdyliona aplikacji, to moze Samsung Wave 3 ? Mam go od pol roku i dla mnie rewelacja. Jest tez spora szansa, ze dostanie najnowszy system Tizen w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma lumię, modelu nie pamiętam, ale wyświetlacz dziwnie działał, taki zielonkawy odcień miał, nawet na teoretycznie białym ekranie. W moim telefonie wyświetlacz nie jest jakiś hiper super, ale kolory wyświetla poprawnie, czego o lumi powiedzieć nie można.

 

No nie mów. A w Samsungach wszyscy leją po gaciach jakie to doskonałe są te amoledy.

To nokia jeszcze istnieje?? Dołączona grafika

 

Istnieje i o zgrozo nawet zarobiła pół miliarda zielonych za 12Q4.

Nie wiem czy jeszcze jest dostepny u operatorow, ale jesli nie potrzebujesz pierdyliona aplikacji, to moze Samsung Wave 3 ? Mam go od pol roku i dla mnie rewelacja. Jest tez spora szansa, ze dostanie najnowszy system Tizen w tym roku.

 

+1

Pomyśl nad ZTE Grand X In. W ręku tego nie maiłem, ale patrząc na parametry - fajny telefon. Nagrywa w 1080p, więc bebechy ma w miarę mocne. No i tylko 59zł.

 

Jak już bezczelny chinol to lepiej np. Jiayu G3, Umi X1 albo Amoi N821 (kolejność przypadkowa).

 

@Kaeres

Nie myślałeś może nad abonamentem bez telefonu? Bo oferta jaką Ci proponują jaj nie urywa, tzn. lepiej wyjdziesz kupując aparat na allegro/tablicy.

Edytowane przez rawyolks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...