Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A bawiłeś się chociaż jakimś telefonem na WP czy tylko z internetu wnioskujesz?

Ja mam SGSIII ale raczej z konieczności - firmowy. Ale zawsze jestem pod wrażeniem jak działa Windows Phone jak bawię się Lumią 800 mojej żony. Niby już wiekowa i na WP 7.8 ale ciągle działa płynnie, nie wiesza się i ma wszystko czego trza (zwłaszcza jakość rozmów). Jedyna lipa to Zune potrzebny do wgrywania mp3, ale to ponoć zostało rozwiązane w WP8.

Ale wszystko kwestia gustu. Ja jako właściciel trzeciego z rzędu Androida polecam cokolwiek innego ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pozmieniało i tak:

 

HTC one s z gwarancją prawie do końca 2014 roku, stan idealny (ten model ze starszym prockiem, ale wyższym taktowaniem), czy za 100 więcej HTC one SV z gwarancją do kwietnia 2015, stan idealny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyleczyłem z sony chyba skutecznie, jakość wykonania oraz słabo zoptymalizowany system to bolączka sony. Ja bym brał V, bo ma mniejszy wyświetlacz, jeśli już bym miał brać sony.

Edytowane przez piotreek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więc proponujesz nowego do 1200zł?

 

 

Sam ostatnio kupiłem galaxy s advance i jestem normalnie w lekkim szoku, bo zawsze miałem firmę samsung za średniej jakości, a na pewno nie lepszą od sony, a tutaj spotkała mnie niespodzianka, wszystkie wady sony (xperia sola) w samsungu nie występują, a innych na chwilę obecną nie zauważyłem. 

 

Za tą kasę możesz mieć jakieś mocne htc, czy samsunga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przeszkadza ci rozmiar (a skoro rozwazasz Xperie T to chyba nie przeszkadza :D) to Nexus 4, ale musialbys dolozyc ok 100 zł. za funkiel nówkę.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze dwa pytania do użytkowników WP 8. Po pierwsze, czy da się jakkolwiek dograć flash playera? A po drugie, czy WP 8 jest tak samo irytujący w czasie pisania sms, jak WP 7.5 w lumii 800, że jak zrobimy literówkę w słowie, to nie da się przerzucić kursora w środek słowa, żeby tą jedną literkę poprawić, tylko trzeba całe słowo kasować? Taką sytuację zauważyłem na ojcowej lumii 800 i zastanawiam się, czy microsoft to poprawił w następnych wersjach systemu, czy zostało tak jak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Potrzebuje telefonu, nowego. Wymagania niewielkie, wejście na słuchawki, wifi oraz klawiatura qwerty.

Rozważam na tą chwilę lg c195 oraz alcatela ot815d. Przejrzałem opinie w internetach i wiem tyle, że "koledze sie alcatel zepsuł to ten pewnei też jest do kitu". Ktoś miał styczność z powyższymi modelami i może coś skrobnąć? Chcę wydać~200zł.

Pewnie już po ptokach, ale w takim wypadku warto się przyjrzeć starszym BB, zwłaszcza modelowi 9000 którego da się tanio kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus 7 16 GB czy  co innego  do 1000 zł i max 7' Podstawa możliwość grania na tym po za czytaniem i oglądaniem filmu i przeglądaniem netu. Tegra 3 tu by się sprawdził. Mam zamiar sprzedać swojego SGS1 i kupić jakąś nokię do dzwonienia i sms'owa  z klawiaturą Qwerty tak do 500 zł jak się da. Ważne by wysyłał mms'y. Do tego wspomniania 7'mka zamiast lapka targać w plecaku/torbie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ostatnio ze znajomym co prowadzi Serwis GSM i m.in tabletów i wypowiedział się dość konkretnie co myśli o tego typu chińskich wynalzkach. Ogólnie jak się zepsuje to szukaj pan części na własną rękę. Także skupię się raczej na czymś pewniejszym. W zasadzie nie ten dział, ale wciąż interesuje mnie zakup Noki do 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil qwerty to tak naprawdę tylko BB, wygodniejszej klawiatury nie znajdziesz a to co ma Nokia z tego co pamiętam super wygodne nie jest. D0 500zł masz już duży wybór, możesz nawet poszukać ewentualnie 9900, ale prędzej 9780 lub 9790 z dotykiem i qwerty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie, raczej do osób, które miały styczność z iPhonem 3GS. Czy na dzień dzisiejszy jest jeszcze sens się w to pakować, czy lepiej wziąć jakiegoś androida, typu Samsung Galaxy S Advance (czy tam coś podobnego, ale tego pokroju)? Od jakiegoś czasu miałem ochotę przetestować iOS, ale jakoś średnio widzę kupno iPhone 4, gdzie muszę zapłacić około 800 zł za używkę bez kompletnie żadnej gwarancji, szczególnie, że z iOS nie miałem jeszcze nigdy dłużej do czynienia, więc imo iP4 jest trochę ryzykowny, dlatego jak już, chciałbym 3gs na próbę. Pytanie tylko, czy nie jest to bardzo głupi pomysł, przez który będę klął na iPhony często i gęsto. Głównie wykorzystuję telefon do normalnych czynności, czyli sms, rozmowy, poza tym przynajmniej z godzinę dziennie muzyka (dlatego też iPhone), czasami jakiś youtube, czy inne internety. 3GS da sobie jeszcze z tym radę, czy raczej odpuścić i wziąć coś na zielonym robocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę, aktualnie używam nokii c6, która ma wyświetlacz 3.2" i tragedii nie ma. A z moją częstotliwością przeglądania internetu w telefonie, 3.5" powinno dawać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślałem na BB, ale tak się przywiązałem do Symbiana po przesiadce z N95. Chociaż to żaden argument. Ten 9780 wygląda całkiem zacnie. W ogóle tego SGS+ wziąłem że tak powiem bez większego zastanowienia, bo była promocja w Orange. Tak to nie brałbym dotyka z myślą o dzwonieniu i sms'owaniu.  Dlatego wpadłem na pomysł by mieć tą 7'mkę Nexusa i  jakiś fon z Qwerty co by wygodnie się na nim pisało. Zastanowie się. Do 10 jeszcze sporo czasu. Pierw wezmę fona, a we wrześniu dopiero Tableta. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbian to już trup od dawna, OS6/7 BB jeszcze dycha ;) Na pewno większy wybór aplikacji, do tego o wiele intuicyjniejszy interfejs i stabilny system. Też miałem kiedyś N95 ale po macaniu w salonie BB8520 przekonałem się do BB - Nokia poleciała na handel i od tej pory BB 8520 -> 9700 -> 9900. Pamiętaj że 9780 to BB bez dotyku na ciut starszym systemie OS6 a 9790 to już OS7 z dotykowym ekranem. Ceny są zbliżone a jednak 9790 to nowsza konstrukcja z nowszym systemem więc w to bym imho celował, dotykowy ekran się przydaje ale nie jest przymusem do używania jak ktoś nie lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już po ptokach, ale w takim wypadku warto się przyjrzeć starszym BB, zwłaszcza modelowi 9000 którego da się tanio kupić.

Owszem, po ptakach. Kupiłem lg c195 i jestem z niego w pełni zadowolony. Nie jestem fanem używanych telefonów, nigdy nie wiadomo jak wyglądał poprzedni właściciel słuchawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symbian to już trup od dawna, OS6/7 BB jeszcze dycha Dołączona grafika Na pewno większy wybór aplikacji, do tego o wiele intuicyjniejszy interfejs i stabilny system. Też miałem kiedyś N95 ale po macaniu w salonie BB8520 przekonałem się do BB - Nokia poleciała na handel i od tej pory BB 8520 -> 9700 -> 9900. Pamiętaj że 9780 to BB bez dotyku na ciut starszym systemie OS6 a 9790 to już OS7 z dotykowym ekranem. Ceny są zbliżone a jednak 9790 to nowsza konstrukcja z nowszym systemem więc w to bym imho celował, dotykowy ekran się przydaje ale nie jest przymusem do używania jak ktoś nie lubi.

 

1) Symbian to trup, więc wirusów na to pisać już raczej nie będą Dołączona grafika Potrzebne aplikacje są (dodatkowo nawet sporo gier). Oczywiście nie jest to sprzęt dla kogoś, kto chce w przyszłości multum nowych gierek czy aplikacji.

 

2) "Intuicyjność" to kwestia przyzwyczajenia - dla mnie w tej chwili bardziej intuicyjny jest najnowszy Symbian w Nokia N8/808 od dowolnego androida czy windows mobile, bo po prostu go znam.

 

3) Nie narzekam na stabilność Symbian w modelu 808 (mam go dopiero parę tygodni co prawda, więc krótko, ale jeszcze się nie zawiesił).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i kupić jakąś nokię do dzwonienia i sms'owa  z klawiaturą Qwerty tak do 500 zł jak się da.

Najlepszą Nokią z QWERTY była 5510 ;) A może N900 by cię zainteresowała, chociaż nie wiem czy teraz mieści się w budżecie, bo ja za swoją dałem ok. 600 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mi chodziło o coś w stylu  E72 i zastanawiam się czy ja nie wziąć. Miałem N97 mini i średnio mi się podobała  jej klawiatura.  Zresztą po tym jak N95 padła i przestało mi się opłacać ją naprawiać, myślałem długo nad E72.  Gdybym teraz za 300 zł  mógł dostać nówkę N95 to wziąłbym bez wahania kolejną. Podobnie jak E72 za powiedzmy te 450 zł. Bo 600 zł za nówkę to troszke sporo, a używanych telefonów nie chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help!

Potrzebuję wyłonić najlepszy tel z oferty T- mobile
 
najciekawsze dla mnie wydają się: Desire X, ACE 2, SIII mini (ndroższy ok 100 zeta od x i ace2)  i ku temu ostatniemu najbardziej się skłaniam
samsungi sa gorzej wykonane ale kręcą lepsze filmy.
Który waszym zdaniem wybrać ?
Telefon służy mi do dzwonienia oraz umilania życia tj, zdjęcia i muzyczka, internet jak nie mam laptopa czasami w coś pogram. Bateria wiadomo im lepsza tym lepiej.
 
W grę wchodzi jeszcze ciekawe Xperie L i P (bardziej L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego wybrałbym Xperię L. Też jeszcze kilka dni temu miałem taki sam wybór, tylko u mnie był jeszcze na celowniku SGS Advance. Miałem brać właśnie SGSA, ale jednak zdecydowałem się dołożyć troszkę do L-ki, bo jednak nowszy telefon. Tutaj siedzi już nowszy procesor niż w reszcie (Snapdragon S4 Plus, na rdzeniu Kraita, 28nm), 1024 MB RAM. 8 GB pamięci wewnętrznej, bateria największa z tych wszystkich (1750 mAh vs 1500 mAh w Samsungach), ze startu już jest Android 4.1 Jelly Bean, a ma jeszcze dostać 4.2. Wyświetlaczem odbiega nieco od SIII/SGSA, bo tamte mają SuperAMOLEDy, a w L-ce jest zwykłe TFT, jednak wg mnie nie wygląda najgorzej. Muzyka jak najbardziej na plus, PowerAMP + dobre słuchawki i naprawdę daje radę (na fabrycznych, jak pobawić się EQ, też nie jest najgorzej, słyszałem gorsze fabryczne słuchawki). Co do aparatu to niezbyt mogę się wypowiedzieć, bo praktycznie nie używam, ale pudełko mówi, że jest tam 8MP z matrycą Exmor RS (mi to nic nie mówi, ale wg internetów coś to daje). 

Jeżeli chodzi o kwestie grafiki, nie wiem jak ma się Mali-400MP w SIII do Adreno 305 w Xperii, ale wg benchmarków Adreno 305 jest dużo lepsze.

Wykonanie na pewno też dużo solidniejsze w Xperii L niż w SIII mini, miałem tego drugiego w ręku w MediaMarkt i nie zrobił na mnie wrażenia - błyszczące, tanie plastiki, które zaraz się porysują. Tylna klapka Xperii też nie jest z materiałów najwyższych lotów, ale wydaje się solidniejsza, poza tym jest matowa i gumowana, więc nie widać śladów palców i pewnie leży w dłoni.

Xperii P w ogóle nie brałem pod uwagę, ze względu na słabą i niewymienną baterię oraz brak slotu na microSD, Desire X ze względu na słabą grafikę i brak możliwości odtwarzania filmów w 720p, co w telefonie tej klasy uważam za kompletną pomyłkę.

Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania co do L-ki, pisz tutaj albo na priv, postaram się w miarę możliwości pomóc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...