Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Definitywnie mam juz swoich faworytow, ale jednak jest ich zbyt duzo i nie wiem na ktory telefon sie zdecydowac, mianowicie zastanawiam sie miedzy:

 

Motorola E1 ROKR (najdrozsza, z tych wszystkich, ale posiada WSZYSTKO, procz radia. Mp3, karty pameci, b. dobry dzwiek, wyswietlacz 262 tys. kolorow)

Motorola E770v (ubozsza, troche od E1 (ze wzgledu na dzwiek i wyswietlacz), ale za to tansza).

Motorola L6 (Super wyglad, niestety brak kart pamieci)

 

Innych ciekawych ofert do 600zł nie znalazłem - SONY ERICSSON K700i jest za bardzo rozpowrzechniony i nie chce go. Od nokii nic fajnego nie ma.

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie mam juz swoich faworytow, ale jednak jest ich zbyt duzo i nie wiem na ktory telefon sie zdecydowac, mianowicie zastanawiam sie miedzy:

Za dużo kombinujesz :wink:

 

Motorola E1 ROKR (najdrozsza, z tych wszystkich, ale posiada WSZYSTKO, procz radia. Mp3, karty pameci, b. dobry dzwiek, wyswietlacz 262 tys. kolorow)

I jej 5 minut mineło -_-

 

Motorola E770v (ubozsza, troche od E1 (ze wzgledu na dzwiek i wyswietlacz), ale za to tansza).

Nie przesadzaj widziałes zdjecia z E1 a E770V w tym wypadku E770V prowadzi i ma lepszy aparat od E1 :wink:

 

Motorola L6 (Super wyglad, niestety brak kart pamieci)

I małe możliwości thuningu :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Zależy na czym mu najbardziej zależy. Ja moge powiedzieć jak sprawa wygląda na E1 czy E398, wkońcu to to samo. Fotki wychodzą ładnie jak na swój przedział cenowy. Odtwarzacz mp3 gra spoko, można zminimalizować, przelaczac, przewijać w stanie czuwania,ogólnie do mp3 nie ma się jak przyczepić,może brak korektora to mały minus. Telefonik jest fanie wykonany(E398), nie wiem z czego jest zrobiony ale jakiś taki inny niż wszystkie w dotyku. Głośniczki 3D i światełka to też miły gadżet. Głośniczki grają nawet głośno :) Bateria po flashu na E1 trzyma jakieś 3-4 dni. To tez zalezy od monstera. A jeśli w dobrej cenie znajdziesz E398 to jeszcze Ci zostanie na dobre słuchawki i ewentualnie na przejściówke na minijack :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Sork, a postów to nawet nie licze, nie o to mi chodzi :| Powtarzam dlatego, bo chce mu udowodnić co jest lepszym wyborem, jeżeli do Niego argumenty nie trafiają to ok, wkońcu to nie ja wydaje tą kase i nie ja będe używał. Wracając do tematu to Kubusiek jakiego monstera wgrałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Właśnie kamilo, może kradziony K750...Zmienia jak ma kase, a pozatym po co zmieniać motke E1 która jest całkiem nowa?$l@ven myśle że dokonałeś dobrego wyboru :)

 

 

/edit

Proponuje zapoznać się z regulaminem, a już na pewno z pierwszą jego częścią, skąd możesz dowiedzieć się że zabronione jest pisanie/propagowanie treści niezgodnych z prawem.

Mam nadzieję, że każdy Twój następny post będzie bardziej przemyślany.

+10%

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kamilo, może kradziony K750...Zmienia jak ma kase, a pozatym po co zmieniać motke E1 która jest całkiem nowa?$l@ven myśle że dokonałeś dobrego wyboru :)

Takich akcji tu nie popieramy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz ja się dopiszę. Niestety jestem posiadaczem Motki E398. I powiem więcej BARDZO ŻAŁUJE, że sporo ludzi nie lubi tego telefonu. A co w niej złego. ?? Aparat cyfrowy, którego wcale nie używam bo mam Minoltę Z3 ??? Ma nawet 265 tys. kolorów (jak wgrasz soft E1). Sądzę, że do ceny 500 zł to najlepszy telefon jaki jest na rynku przynajmniej dla mnie. Chciałbym jeszcze powiedzieć że E398 ma jacka i można ja podłączyć do wiezy hehehe, a nie tak jak inne telefony, ale chyba są jakieś przejściówki.

 

E398 rulezzzzz !!!

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Podobno bardzo problematyczna jest. Nie wiem jak odtwarza filmy na tej swojej karcie graficzej :)

 

P.S - z ta kradzieża to napisałem specjalnie, bo już nie wiem co mialem napisac "ludzie zmieniaja ten telefon", ale jak kolo ma 500zł to co ma wziąć lepszego?nic lepszego nie ma, OCZYWIŚCIE ŻE JA TEŻ NIE POPIERAM, to chyba jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aco myslicie na temat Motoroli E1000. Ma chyba więcej funkcji niż E1?

http://www.mobile-review.com/review/motorola-e1000-en.shtml - to jest link do testu tego telefonu. Mi się wydaje, że nie jest zły, ale wyglad mi się nie podoba. Dla mnie odpada, wolę E398 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o 7710 ?

Mi się osobiście nie podoba, ale wszystko zależy od kupującego. Wolę nie kupować zbyt drogich telefonów, chyba wiecie jaki jest dzisiejszy świat :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście nie podoba, ale wszystko zależy od kupującego. Wolę nie kupować zbyt drogich telefonów, chyba wiecie jaki jest dzisiejszy świat :D.

To że Ci się nie podoba to akurat w tym modelu nie ma nic do rzeczy :wink: Liczą się funkcje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że Ci się nie podoba to akurat w tym modelu nie ma nic do rzeczy :wink: Liczą się funkcje B)

Wiem, wiem, że funkcje są najważniejsze, tylko ile może ich być. Wszystko rozumiem, ale bez przesady. Ostatni raz użyłem aparatu w telefonie kilka miesięcy temu. Tak samo nie kręce filmów, jeszcze mp3 to używam, ale chodzi o to, że niedługo będzie można za darmo telewizję w telefonie oglądać :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wg mnie funkcje może spoko, ale mogli już sobie darować i zrobić z tego windows 2010...Konpol nie pomoże mu ten link, jeżeli w dziale najlepszy telefon na rynku jest "Test telefonu Nokia 6230" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, co myślicie na temat Motoroli L6 ??

Wiecej info TUTAJ. to Ci musze powiedzieć bo "narcyz" nazwał mnie "specem od tebeli". Jak ma karty pamięci i MP3(tam pisze że nie ma) to naprawdę można się pokusić. Cena taka w miarę przystępna(chodź w cenie do 500zł bym się starał wylicytować K700i bo mie się trochę bardziej podaba ale każdy ma inne gusta) jak na możliwości. POZDRO i wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...