Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko przypominam ze w erze nie podali jeszcze taryf Era Nokaut czy jak to tam sie ma nazywac. Wiec te promocje to w sumie polowa nowej oferty. Sam czekam z niecierpliwoscia bo chce wyhaczyc mda compact II. (no chyba ze ktos ma propozycje innego smartfona, ktory po zakupie pudeleczka z gps moze robic za nawigacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos sie odezwie kto ma telefon, w ktorym nie mozna wejsc w ksiazke tel. za pomoca jednego klawisza.

 

ja, ja!

w moim Sony Z5 musze przekrecic jog dial o-)

a w Ericssonach trzeba bylo przytrzymac strzalke...

 

hmm a cod o tematu czyli telefonu dla osoby starszej... moim zdaniem cos tego typu bylo by dobre:

http://www.allegro.pl/item123156864_fabryc...exclusive_.html

bo jednak co "nowe" to nowe... glupio sprezentowac uzywana rzecz... a taki telefon bedzie i solidny i prosty w obsludze a i nie wyglada jak zabawka tylko czlowiek wie ze trzyma w reku telefon...

 

 

pewnie sie odezwa glosy - to bosch, kup nokie

a ciekawy jestem ilu ludzi mialo kiedykolwiek boscha o-\

 

choc ta aukcja nie jest pozbawiona wad... simlock na plusa i ladowarka samochodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem, abonamnet będzie wynosił tyle ile liczba ofert? w najtańszym przypadku tylko 10zł?

 

wiecie na czym polega oferta uniwersalna i z przyjacielem? czekam na większe info ze strony ery i rozpatrze wzięcie noki 6070 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

hmm a cod o tematu czyli telefonu dla osoby starszej... moim zdaniem cos tego typu bylo by dobre:

http://www.allegro.pl/item123156864_fabryc...exclusive_.html

bo jednak co "nowe" to nowe... glupio sprezentowac uzywana rzecz... a taki telefon bedzie i solidny i prosty w obsludze a i nie wyglada jak zabawka tylko czlowiek wie ze trzyma w reku telefon...

pewnie sie odezwa glosy - to bosch, kup nokie

a ciekawy jestem ilu ludzi mialo kiedykolwiek boscha o-\

 

choc ta aukcja nie jest pozbawiona wad... simlock na plusa i ladowarka samochodowa

no fajnie. tylko ze ja nigdy nie mialem doczynienia z boshem, no i jednak wolal bym kupic babci cos mniej ceglowatego :)

 

a czy mozna dostac nokie 3510i nowa jeszcze gdzies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze moj k700 chyba juz dogorywa (dzisiaj wlaczalem go przez 10 min :mur: ) zaczynam szukac nowego telefonu.Generalnie mialby mi on sluzyc jako przegladarka internetowa,chcialbym tez moc obejrzec jakis film trybie full screen,posluchac muzyki gdy padnie bateria w moim t30 <_< .Zastanawiam sie nad motorola v3x lub nokia 6280,czy jest mozliwosc podlaczenia do nich (oczywiscie za posrednictwem odp. adaptera) sluchawek na mini jack-u?Jak sie wowczas przedstawia jakosc dzwieku?Aha,i czy z nokii da sie w koncu pewmie,tzn. bez obaw o pozniejsza stabilnosc telefonu zdjac simlocka?

 

Edit:

W gre wchodzi tez 6680 :)

Do twojego opisu pasuje Samsung D600e. Dzieki duzemu wyswietlaczowi komfortowo przeglada sie neta, filmy chodza w full screenie (jak chcesz przybajerzyc to sa w zestawie kable cinch do TV!), dzwiek w filmach jest stereo (bez sluchawek, sa stereofoniczne glosniki w obudowie). Odtwarzacz mp3 jest naprawde swietny. Do tego bardzo dobry jak na komorke aparat 2mpix z fleszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem, abonamnet będzie wynosił tyle ile liczba ofert? w najtańszym przypadku tylko 10zł?

 

wiecie na czym polega oferta uniwersalna i z przyjacielem? czekam na większe info ze strony ery i rozpatrze wzięcie noki 6070 icon_wink3.gif

10 zl za oferte przez 10 miesiecy

potem za oferte tak jak teraz.

Oczywiscie wiesz, ze przy 1 ofercie nie masz szans na tani i dobry telefon.

Trzeba poczekac na taryfy nowe i wtedy bedzie wiadomo, a nie same skladanie ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za oferte tak jak teraz czyli np. 25zł - 40 minut? fajnie :)

wiem, czaje się na conajmniej 2-3 oferty

 

dobra koniec tych dywagacji poczekajmy do poniedziałku :lol:

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynać nowego tematu.

 

Kupiłem sobie 6060 (super telefon jak na razie). Jaką wielkość mają tapety do tego telefonu, no i jakie programy i gry Java działają na tym telefonie tzn. jaki telefony obsługują te samy program i gry co ten?

Może ktoś odpowie?

 

//edit

A może przestaniesz być natrętny?! Jak ktoś będzie wiedział i chciał pomóc, to napewno to zrobi.

narcyz

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie. tylko ze ja nigdy nie mialem doczynienia z boshem, no i jednak wolal bym kupic babci cos mniej ceglowatego :)

 

a czy mozna dostac nokie 3510i nowa jeszcze gdzies?

Wedlug strony www ery mozna:

Z tym ze to sie tyczy biznesu ale moze szarym obywatelom tez sprzedaja

http://www.era.pl/index.php?id=u_reg108&section=biznes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mafia35

dzieki,ale tego samsunga niestety nie ma w ofercie w ktorej chce kupic telefon.

 

Czy sa na forum jacys posiadacze motoroli v3x lub nokii 6280 ktorzy mogliby napisac mi cos o ww. telefonach (chodzi mi o multimedia,audio i video,ale takze o ogolne spostrzezenia odnosnie tych aparatow)?

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa na forum jacys posiadacze motoroli v3x lub nokii 6280 ktorzy mogliby napisac mi cos o ww. telefonach (chodzi mi o multimedia,audio i video,ale takze o ogolne spostrzezenia odnosnie tych aparatow)?

Na Twoim miejscu wybrałbym 6280 ze względu chociażby na jej małą awaryjność. Co do motoroli to ma słabą baterie więc wszystkie bajery szybko ją wyczerpią. Jeżeli chcesz używać telefonu do przeglądania internetu to może jakiś komunikator? Nokia 9300. Mała i masz wszystko co potrzeba :) Sam się teraz czaje na taką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopy co sadzicie o tym fonie ?? ..tak na moje oko to jest W300i z innym softem :]

 

warto sie tym interesowac za 499zeta ? (ofkors noweczka) , bo moja piekna sie waha czy nie wessac telefonu z MP3 zamiast samego odtwarzacza mp3 :]]

 

cieszy bluetooth i wlasnie mp3

 

jak sadzicie ?

 

Dołączona grafika

 

jedyne co mi nie pasi to drogie sonowskie karty (Micro), ale mysle ze ceny powinny za jakis czas spasc

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do promocji w ERZE to sprawa ma się tak że nawet w salonach sprzedaży niewiele wiedzą nt. nadchodzącej promocji, sami czekają do poniedziałku, na więcej info, byłem dzisiaj i pytałem co i jak.

 

a co do 6280 i jej awaryjności to dzisiaj jak byłem w serwisie Nokii to jeden gość przyniósł ją bo padła mu kamera drugi raz (najprawdopodobniej moduł kamery nadaje się do wymiany, przy wejściu w kamere tel się wieszał). Może to odosobniony przypadek ale i taki się zdażył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.Zdaje sie ze wybiore raczej nokie,orientujecie sie moze jak tym telefonie wyglada kwestia zdjecia simlocka?Interesuje mnie tez,jakie formaty video obsluguje 6280,gdyz nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat :-|

 

Edit:Na comunicatora mnie niestety nie stac :cry:

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te oferty sa naprawde ciekawe,tyle ze tel. kupuje za granica i tu tez go bede uzytkowal :) W Polsce bede ok pazdziernika,ale musze cos kupic wczesniej i z oferty lokalnych operatorow wybralem to co we wczesniejszych postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co :blink: Chyba sobie jaja robisz. Motka zjada tą Nokie na sniadanie. B-)

Moze jakies konkrety a nie puste zdanie? Mam 3 znajomych ktorzy maja wlasnie te motki. Im powiedz ze ta motka jest bezawaryjna to cie :lol: Srednio raz na 2, 3 miechy chodza do serwisu, bo albo sie zawiesza, albo wyswietlacz pada i tak w kolko... Moze to tez sa "odosobnione" przypadki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi.Zdaje sie ze wybiore raczej nokie,orientujecie sie moze jak tym telefonie wyglada kwestia zdjecia simlocka?Interesuje mnie tez,jakie formaty video obsluguje 6280,gdyz nigdzie nie znalazlem informacji na ten temat :-|

 

Edit:Na comunicatora mnie niestety nie stac :cry:

6280 ma wlasny format video i program do konwersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies konkrety a nie puste zdanie? Mam 3 znajomych ktorzy maja wlasnie te motki. Im powiedz ze ta motka jest bezawaryjna to cie :lol: Srednio raz na 2, 3 miechy chodza do serwisu, bo albo sie zawiesza, albo wyswietlacz pada i tak w kolko... Moze to tez sa "odosobnione" przypadki :wink:

To raczej bo jak miałem kilka modeli ten motki w ręku z innym softem i nie zdarzyło się żby coś sypneło. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

siema. tel dla babci juz wybralem (3510i) 8)

 

teraz szukam telefonu dla siebie...

 

mam obecnie SE t630 i jestem z niego wybitnie nie zadowolony :lol:

jakosc zdjec tragiczna (;)) tylko 1.5 mb pamieci / dzojstik to [gluteus maximus] ;)

 

a wiec jakiego nowego SE polecicie do 400zl + to za ile opchne moj tel ;) ?

zalezy mi na dobrych fotkach / takich, zeby mozna bylo je dac na kompa i zeby jakosc byla zadowalajaca / filmy mnie nie interesuja.

powinna miec mozliwosc ustawienia mp3 jako dzwonek, no i powinna miec wymienne karty pamieci ;]

 

aha. lepiej zeby sie nie wieszala :>

 

//jesli zaproponujecie cos fajnego / innego niz sony ericsson / w tej cenie, i mi sie spodoba to bedzie ok ;) (napisalem na poczatku ze chce SE bo jestem przyzwyczajony do tych telefonow ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie. Na telepolis mowili o Erze Nokaut a tu cisza.

Poczekam tydzien i jak nie bedzie to 5 ofert mi pasi - wychodzi 108 zl miesiecznie i tak mam lepiej niz moj stary abo w plusie (jak sobie sam uloze co chce) i mda compact II za 299 zl

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz szukam telefonu dla siebie...

 

mam obecnie SE t630 i jestem z niego wybitnie nie zadowolony :lol:

jakosc zdjec tragiczna (;)) tylko 1.5 mb pamieci / dzojstik to [gluteus maximus] ;)

Większośc telefonów, które w pełni spełniją twoje wymaganie kosztują wiele, wiele więcej. Do góra 550zł wynalazłem E398@E1, ale ja już go chyba wszystkim podaję, więc się nie obrażajcie. Możesz też kupić L7, która spełnia twoje wszystkie twoje wymagania, ale nie wiem czy znajdziesz nową w tej cenie.

 

Co do Sony Ericssonów to chyba najlepiej K700i, ale telefon nie ma już karty pamięci (50 MB wbudowane). Zdjęcia nie są za ciekawe, a dżojstik szybko się psuje, ale jeśli się troszkę znasz na elektronice to kupisz nowy na allegro i sam go zamontujesz.

 

Z Samsungów E350, ale to już jest telefon stylowy, ze sporą wbudowaną pamięcią. Jest bardzo mały, lekki i przyjemny.

 

Wyboru musisz dokonać sam, jeśli ktoś jest przeciwko tym telefonom to proszę się wpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

no dobra... aparat nie musi byc jakis super ;) wystarczy zeby byl 640/480 :] tak zeby czasem pyknac jakas fotke//a w razie czego wogole nie musi byc ;)

wiec bo polecacie? :]

 

myslalem na k700i, ale podobno jest dupny wiec nie wiem :(

a motorolli nie za bardzo pragne ;) choc popatrze/poczytam i mooze :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...