Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tez powoli konczy mi sie umowa wiec postanowilem zmienic telefon bo ten ktory obecnie mam a jest to Motorola V500 juz mi sie znudzil. Wiec zwracam sie do was z prosba o porade co do wyboru telefonu :). Moje kryteria to : Najlepiej jakby byla to Klapka ,aparat nie musi byc zarabisty wystarczy wmiare taki aby wrazie czego pyknac jakas fotke :), mp3 no i najwazniejsze aby mozna bylo zwiekszyc pamiec w tym telefonie. Czailem sie na Motorole V3i ale slyszalem juz kilkadziesiat opini iz ten telefon jest bardzo awaryjny. No i w miare jeszcze jakby byl nie za duzy telefonik. Z gory mowie ze klapki Nokii odpadaja bo jakos is design mi sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tez powoli konczy mi sie umowa wiec postanowilem zmienic telefon bo ten ktory obecnie mam a jest to Motorola V500 juz mi sie znudzil. Wiec zwracam sie do was z prosba o porade co do wyboru telefonu :). Moje kryteria to : Najlepiej jakby byla to Klapka ,aparat nie musi byc zarabisty wystarczy wmiare taki aby wrazie czego pyknac jakas fotke :), mp3 no i najwazniejsze aby mozna bylo zwiekszyc pamiec w tym telefonie. Czailem sie na Motorole V3i ale slyszalem juz kilkadziesiat opini iz ten telefon jest bardzo awaryjny. No i w miare jeszcze jakby byl nie za duzy telefonik. Z gory mowie ze klapki Nokii odpadaja bo jakos is design mi sie nie podoba.

 

jaki tam awaryjny :D mój spadł już 7 razy :D :-P i nic mu się nie stało :wink:

 

ps. ten 7 raz spadł z monitora odbijając się o kant biurka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

'ej a czy mozna samemu sobie wgrac soft od e1? bo chcialbym nowego koma, wiec musial bym w salonie kupic / a potem samodzielnie soft wgrac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że można, musiałbyś w necie sporo poszukać odpowiedniego softu, monstera itp. Motka to telefon otwarty na modding, że tak powiem. Każdy może wybrać sobie odpowiednie oprogramowanie do swojego e398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loooknij TU

 

masz tu dużo przydatnych rzeczy :) wszystko ładnie opisane ;)

 

ps. zmienienie tego softa nie jest takie tródne ;]

Edytowane przez RaDdD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem typkowi czy odbiór osobisty bo do katowic mam rzut beretem ;]

 

 

 

HAHAHAHAHAH CZYTAJCIE:

 

"Nie ponieważ 2 razy mnie już okradziono - tylko przelew "

Edytowane przez KaZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ej czy ta motka e398 odtwarza tez mp3? jesli tak to w jakiej jakosci? :) i czy napewno mozna ustawic mp3 jako dzwonek? i czy wogole ma glosne dzwonki? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem typkowi czy odbiór osobisty bo do katowic mam rzut beretem ;]

 

 

 

HAHAHAHAHAH CZYTAJCIE:

 

"Nie ponieważ 2 razy mnie już okradziono - tylko przelew "

To jeszcze zagadaj czy pobranie z mozliwoscia komisyjnego otwarcia paczkuszki na poczcie.

Raczej sie nie wymiga "kradzieza" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czy ta motka e398 odtwarza tez mp3? jesli tak to w jakiej jakosci? :) i czy napewno mozna ustawic mp3 jako dzwonek? i czy wogole ma glosne dzwonki? ^_^

Zabiłes mnie tymi pytaniami. E398 to telefon zrobiony pod mp3. Ma mp3 swego czasu najlepszej jakości i do tego głośniki stereo, które jak na swoją cenę sa bardzo głośne. Do tego podłącznie micro jack. Telefon to swoisty "wypas' :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na tej jednej aukcji już zarobił ponad 10k. A jeszcze przecież Skoro wszystko jest ok, to ciekawe czemu nie sprzedawał tych telefonów po 1000zł :lol: Też by bardzo dobrze schodziły, a zarobek znacznie większy. Nie wierzę w takie okazje, jeszcze odpowiedź jaką dostał KaZi bardziej utwierdza w przekonaniu, że to wał.

 

Z ciekawość dodam do ulubionych i będe śledził jego komentarze, zobaczymy kiedy pojawią się pierwsze za N70 z tej aukcji i N90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na tej jednej aukcji już zarobił ponad 10k. A jeszcze przecież Skoro wszystko jest ok, to ciekawe czemu nie sprzedawał tych telefonów po 1000zł :lol: Też by bardzo dobrze schodziły, a zarobek znacznie większy. Nie wierzę w takie okazje, jeszcze odpowiedź jaką dostał KaZi bardziej utwierdza w przekonaniu, że to wał.

Najciekawsze jest, że ten facet sprzedawał te telefony za 750 zł wcześniej (tylko, że w aukcji było napisane, że za złotówkę). Zobaczcie sobie w jego komentarze tylko co on odstawiał (nabijał sobie komentarze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na tej jednej aukcji już zarobił ponad 10k. A jeszcze przecież Skoro wszystko jest ok, to ciekawe czemu nie sprzedawał tych telefonów po 1000zł :lol: Też by bardzo dobrze schodziły, a zarobek znacznie większy. Nie wierzę w takie okazje, jeszcze odpowiedź jaką dostał KaZi bardziej utwierdza w przekonaniu, że to wał.

 

Z ciekawość dodam do ulubionych i będe śledził jego komentarze, zobaczymy kiedy pojawią się pierwsze za N70 z tej aukcji i N90.

 

nokian_pro (4) - Konto zawieszone - :lol: klik

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje lenistwo zaczyna mnie drażnić! Przed napisaniem kolejnego pytania lepiej użyj głowy, gugla, czy czego tam chcesz w każdym razie wysil się troche.

Nie, E398 go nie ma.

Nie, nie tylko Nokie go mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e 398 chyba na javce ciagnie ;]

 

jak sie myle to.. tródno :D

 

 

mówie Ci stary, wejdz na to forum co podalem , tam jest WSZYSTKO ;], już nawet nie bedziesz musial pytań zadac;p

Edytowane przez RaDdD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sagemy to wbrew opiniom są to telefony bardzo ok

mój brat ma myx6-2

aparat1,3mpx robi zdjęcia w bardzo zadowalającej jakości

ma bluetooth, irdę i wejście na karty pamięci.

Wyświetlacz też całkiem całkiem :)

Jego wadą jest to, że trochę się wyciera obudowa (lakier jest słaby), ale same plastiki są ok

 

mi podoba się jeszcze myx 8

jeśli się nie mylę ma aluminiową obudowę i wszystko to co ma myx6-2 i pewnie jeszcze więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o SE K800i Dokładniej chodzi mi o jakość zdjęć bo tak czy siak musze kupić jakąś cyfrówke i sobie wymodziłem tego fona. Chodzi mi o to czy jakość będzie porównywalna do zdjęć robionych Canonem A60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o SE K800i Dokładniej chodzi mi o jakość zdjęć bo tak czy siak musze kupić jakąś cyfrówke i sobie wymodziłem tego fona. Chodzi mi o to czy jakość będzie porównywalna do zdjęć robionych Canonem A60.

Nie będzie. Jakikolwiek aparat fotograficzny, nawet kyoto, da Ci lepszą jakość zdjęć niż komórka. K800 samo w sobie ma bardzo dobry aparat, ale raczej pozbawione sensu jest porównywanie do normalnych aparatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o SE K800i Dokładniej chodzi mi o jakość zdjęć bo tak czy siak musze kupić jakąś cyfrówke i sobie wymodziłem tego fona. Chodzi mi o to czy jakość będzie porównywalna do zdjęć robionych Canonem A60.

zdjęcia jakie robi ten teleofn jestem pod wrazenei wiadomo ze nie dorównuje cyfrowym aparatom, ale ten kto posiada ten teleofon bardzo go sobie chwali jedynei ta cena :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych którzy chcą teraz brać telefon w erze, dodam że urodziny mijają dopiero 16 września i w tamtym roku dopiero w tym czasie weszła promocja i może w tym roku jeszcze coś dodadzą (może ten nokaut...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...