Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie. Jakikolwiek aparat fotograficzny, nawet kyoto, da Ci lepszą jakość zdjęć niż komórka. K800 samo w sobie ma bardzo dobry aparat, ale raczej pozbawione sensu jest porównywanie do normalnych aparatów.

 

Myślę, że samsung b500 robi niezłe zdjecia

http://www.inspiracja.com/newsroom/news,764,item.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie telefonu do 200zł dla kobiety, żadne 'bajery' raczej nie potrzebne poza kolorowym wyświetlaczem(to chyba już standard), zastanawiam się nad nokią 2600 i nie wiem czy to dobry wybór.

Aha może być z allegro.

Nie zgnojcie mnie od razu bo nie miałem czasu czytać tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o wynalazkach jak Cyfrówka z wbudowanym fonem?? Może mieliście z tym kontakt ?? Czy takie coś już w polsce jest dostępne w cenie do 1,5K ??

Edytowane przez Qx's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie telefonu do 200zł dla kobiety, żadne 'bajery' raczej nie potrzebne poza kolorowym wyświetlaczem(to chyba już standard), zastanawiam się nad nokią 2600 i nie wiem czy to dobry wybór.

Aha może być z allegro.

Nie zgnojcie mnie od razu bo nie miałem czasu czytać tego tematu.

W podobnej cenie jest nokia 3120.

Ale jest to troszke dziwne. 3120 ma troche gorszą jakościowo polifonie niż 2600 i jest troszke cichsza.

Ale ma GPRS z WAP, jest mniejsza i jak dla mnie wygodniejsza w obsłudze.

Żona ma 2600 a ja 3120, chociaż po przesiadce z Ericssona T65 brakuje mi paru rzeczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnej cenie jest nokia 3120.

Ale jest to troszke dziwne. 3120 ma troche gorszą jakościowo polifonie niż 2600 i jest troszke cichsza.

Ale ma GPRS z WAP, jest mniejsza i jak dla mnie wygodniejsza w obsłudze.

Żona ma 2600 a ja 3120, chociaż po przesiadce z Ericssona T65 brakuje mi paru rzeczy....

hmm.... czyli mam rozumieć, że bardziej polecasz 3120, mi wydaje się ona być ok dziewczynie też się wmiare podoba więc niewiem czy jej nie kupie w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Żona ma od roku 2600 i nauczyła się go obsługiwać, ale mnie wnerwia pojedynczy klawisz "do wszystkiego" tzn. funkcyjny + połączenie + rozłączenie.

Pod tym względem 3120 to "normalna" nokia a nie experyment i chociażby z tego powodu bardziej ją polecam.

Na minus to troszke gorsza i cichsza polifonia a wyświetlacz chyba jest taki sam (4 tyś kolorów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie telefonu do 200zł dla kobiety, żadne 'bajery' raczej nie potrzebne poza kolorowym wyświetlaczem(to chyba już standard), zastanawiam się nad nokią 2600 i nie wiem czy to dobry wybór.

Aha może być z allegro.

Nie zgnojcie mnie od razu bo nie miałem czasu czytać tego tematu.

A nie interesuje ją żaden telefon z klapką np. Motka T720 albo V500. Oczywiście nie musi być żaden telefon Motoroli, może być np. Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pilnie telefonu do 200zł dla kobiety, żadne 'bajery' raczej nie potrzebne poza kolorowym wyświetlaczem(to chyba już standard), zastanawiam się nad nokią 2600 i nie wiem czy to dobry wybór.

Aha może być z allegro.

Nie zgnojcie mnie od razu bo nie miałem czasu czytać tego tematu.

a może samsung c100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie interesuje ją żaden telefon z klapką np. Motka T720 albo V500. Oczywiście nie musi być żaden telefon Motoroli, może być np. Samsung.

Powiem tak interesuje mnie telefon w najlepszym stosunku jakości do ceny 200zł. Tak jak pisałem wyżej wszystkie bajery są mało potrzebne, a telefon z klapką może być Motorola też, a samsunga kiedyś miałem w rękach i po chwili chciałem nim puścić w ścianę. Dobre by było przejżyste menu i są w niej potrzebne wszystkie sprawy które mogą się przydać dziewczynie na studiach czyli jakiś kalendarz itp. teraz tych telefonów tyle jest że aż głowa boli dlatego pytam co jest wypraktykowane i jest dobre.

EDIT: smsung c100 raczej nie kumpel miał takiego no i ma szajski wyświetlacz w którym nic nie widać na małym słońcu, po za tym już prawie dwa lata temu wortele niechciały jej kupić od niego więc raczej odpada.

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung C100 w dniu premiery byl hitem niesamowitym. Zdobyl bodajrze jakas nagrode roku czy cos.

Dzisiaj sa lepsze fony od niego ale nie w tej cenie (60pln za uzywke to smiech).

Do 215pln znajdziesz Siemensa AF51 - nowke.

Za 180pln mozesz kupic w idealnym stanie uzywke.

Ja rowniez szukalem ostatnio tel. dla kobiety do 200pln

I wybralem dla swojej narzeczonej na prezent Sagema MYC3-b - http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/A...17&CAI=2106

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C100 i szajski wyswietlacz? :lol: Swojego czasu byl to najlepszy wyswietlacz w swojej klasie... Z reszta wystarczy poczytac jak oceniane sa wyswietlacze

w telefonach tego producenta.

Jesli chodzi o menu to nie powodow od razu wyrzucac telefonu. Jest proste jak w nokii.

 

PS. Szajs wyswietlacz jest w nokiach i tanich siemensach (AF31 przykladem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe może nie tyle co szajski ale jakoś mi do gustu nie przypadł :wink:

Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi dużo mi pomogliście, pewnie wybiorę którąś z wyżej wymienionych jeszcze tylko konsultacja z dziewczyną i zamawiam :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C100 i szajski wyswietlacz? :lol: Swojego czasu byl to najlepszy wyswietlacz w swojej klasie... Z reszta wystarczy poczytac jak oceniane sa wyswietlacze

w telefonach tego producenta.

Jesli chodzi o menu to nie powodow od razu wyrzucac telefonu. Jest proste jak w nokii.

 

PS. Szajs wyswietlacz jest w nokiach i tanich siemensach (AF31 przykladem).

Kilku kumpli go miało musze przyznać telefonik spoko, troche sie wieszał ale ogólnie za tą kase wydaje mi sie że warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore abo w erze, doradźcie mi co <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w tym abonamencie z 2 ofertami, 20 zł przez 10 mies. potem 60 zł, myślałem nad k510i (wypowie sie ktos o nim?) bo jest za 10 gr i calkiem fajne funkcje, ale inne tez wchodza w gre (tylko za symboliczna kwote)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro najprawdopodobniej kupie nokie 6630, trafil mi sie niezly egzemplarz w mojej okolicy, cena tez w normie. Chciałem zapytać czy ktoś z was miał już kontakt z tym telefonem, jak on działa, czy nie jest za wolny, jak wygląda sprawa z jakością robionych zdjęć i mp3. Jeśli znacie jakieś konkretne wady piszcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raven246 posiadam wlasnie taka z softem V5.03

Telefon jest szybciutki, zdjecia sa na wysokim (1.3mgp) poziomie zwazywszy ze telefon nie ma autofocusa, lampy i innych bajerow, filmiki kreci w 3gp w rozdz 177x144 wiec tez nie jest tragicznie, mp3 sa odtwarzane ladnie , czysciutko (wgrywasz Power mp3 i wtedy jest jeszcze lepiej bo mozna sobie troche korektorem polepszyc dzwiek), no i jest do niego mase softu ktory sprawi ze telefon bedzie jeszcze bardziej funkcjonalny, klawiaturka jest bardzo wygodna-sprawnie pisze sie smsy, wyswietlacz jest bardzo dobrej jakosci, wyrazny (nie zauwazylem roznic w porownaniu do N70 ktora ma 262 tys kolorow), co do wad to mozna sie przyczepic wygladu oraz ponoc gumka ktora jest z tylu szybko ulega zuzyci, brakuje rowniez radia i iIrdy ale to juz wedle uznania

p.s.

chce swoja sprzedac, ma dopiero 3 miesiac, jak nowy, jak ktos chetny to na priv, slock w orange, gwarancja, caly zestaw jak w salonie

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko

Czym sie rozni SE P910i od SE P990i ?

UMTS, MP3,GPRS,HSCSD,WLAN,3G,BT, USB, Symbian,Aparat, nowsze lepsze aplikacje, wygląd i co najwazniejsze nowsza technologia, która zreszta widać. :razz:

 

czyli nikt nie ma k510i i nie może się nic o nim wypowiedziec :P?

Według mnie 28MB to za mało jak na funkjce tego aparatu i to go juz u mnie dyskfalifikuje. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...