Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez, tym bardziej ze na takich malych wyswietlaczach nie widac roznicy miedzy 16 milionami a 262tys kolorow.

Ja przechodzac z n6230i gdzie bylo 65tys na Samsunga D600e ktory ma 262tys. musialem dluugo sie przygladac zeby zobaczyc barwna roznice (nie mylic z jakoscia wyswietlanego obrazu!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a ja jeszcze raz sie spytam o tela... by;lem juz zdecydowany na motke e398, ale cos widze, ze cienko jest z nowymi :( jedynie allegro, i to tez dosc rzadko... a wiec pomyslalem zeby od razu kupic rokr e1... tylko czy naprawde ta komorka jest warta 600zl? :? czy moze jednek kupic uzywana e398 i przerobic? (o uzywana sie boje z tego powodu, ze podobno psuja sie gniazda ladowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz sie spytam o tela... by;lem juz zdecydowany na motke e398, ale cos widze, ze cienko jest z nowymi :( jedynie allegro, i to tez dosc rzadko... a wiec pomyslalem zeby od razu kupic rokr e1... tylko czy naprawde ta komorka jest warta 600zl? :? czy moze jednek kupic uzywana e398 i przerobic? (o uzywana sie boje z tego powodu, ze podobno psuja sie gniazda ladowania)

Lepiej kupić E770v gdyż tylko temu modeowi ustępuje Rork 2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale lepszego w cenie 0,10 gr w abonamencie ery z 2 ofertami chyba nie ma ?

Ponawiam pytanie. Chodzi o telefon k510i w ab. erze z 2 ofertami (20 zł 10 mies potem 60 zł). Tel musi być za symboliczne 10 gr :)

 

Czy może widzicie coś lepszego? Bo jutro chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ab ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

Lepiej kupić E770v gdyż tylko temu modeowi ustępuje Rork 2 :wink:

aha. tylko ze mi taki tel nie potrzebny ;) no to chyba jednak kupie uzywke e398 :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ;)

 

a czy to nie jest tak w tych motkach ze sie szybko im wnetrznosci psuja? ;)

bo czytalem, ze szybko sie niszczy gniazdo zasilania i dosc czesto sie klawisze zacinaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Chodzi o telefon k510i w ab. erze z 2 ofertami (20 zł 10 mies potem 60 zł). Tel musi być za symboliczne 10 gr :)

 

Czy może widzicie coś lepszego? Bo jutro chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ab ;)

tez sie nad nim zastanawiam troche go przeswietlilem na necie m.in. na forum se club i wydaje sie ze dobry fon z tym ze ja biore razem ze sluchawka bt za 79zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowe w m398 jest naprawdę cięzko zniszczyć, telem można rzucać o ścianę a ona i tak zostanie nienaruszona :), a z drugiej str. wymienić ją to nie taka prosta sprawa jak w nokiach ;)

Wymienic obudowe w E398 to zaden problem. Problem polega jednak na tym, ze nigdzie nie dostaniesz nowej i oryginalnej a podrobki lepiej od razu sobie darowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem właśnie na etapie kupna telefonu kom, cały czas używałem Nokie (ostatni model to Nokia 6600)

Udało mi sie sprzedać w dobrej cenie i chciałem kupić znów cos z symbianem, ale na allegro z dobra 6680 to problem !``

Ostatnio testowałem przez chwile Sony Ericssona K750i i byłem w szoku, naprawdę dobry telefon i zakochałem sie w tej firmie :)

 

Wiec wracając do tematu postu mam 3 opcje do wyboru

 

Sony Ericsson K610i - 800 zł

 

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Eric...K610i,phone.php

 

Sony Ericsson K750i – 700 zł

 

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Eric...K750i,phone.php

 

Sony Ericsson W800i – 750 zł

 

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Eric...W800i,phone.php

 

 

Co waszym zdaniem będzie najbardziej rozsądne z tej trojki ??

Dla mnie na firma to nowość, dlatego napisałem ten post, zawsze byłem za nokia i teraz właśnie widzę ze ta firma zaczyna powoli jechać na swojej marce, niestety …

Miałem w ręce nokie N70 i stwierdzam ze cena nie jest współmierna do jakości a nie powiem tez o niej myślałem ….

 

Pozdrawiam Serdecznie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki W800i będzie najlepszym wyborem. Działałem na nim, a właściwie trochę lepszym W810i i muszę powiedzieć, że byłem bardzo mile zaskoczony. Wykonanie było bardzo dobre, działał szybko i robił bardzo dobre zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafifeo, proszę Cię pisz o faktach a nie stereotypach!

 

W wyższość Nokii nad SE, lub na odwrót nie będe się wdawał, ale z tej trójki wybrałbym W800i. K610i mi się nie podoba pod względem designu, a obecnie wykorzystać UMTS to chyba spore wyzwanie ;) W800i i K750i różnią się wyglądem (imho na plus dla K), pojemnością karty pamięci w zestawie i słuchawkami. Nie mówię o delikatnie innaczej wyglądającym menu i odtwarzaczu. Jednak gdy różnica wynosi tylko 50zł, to zdecydowanie W800i, ponieważ lepsze słuchawki i znacznie większa karta pamięci są warte o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

 

chyba że ktoś lubi...:|

 

K750i ma radio...

 

edit:

 

fakt - przy takiej różnicy W800...

 

i właśnie...takie pytanie...kupując HPM70 na allegro zwracać uwagę tylko na wersję BOX ?...bo te oemy jakoś tanie za bardzo imho :|...?

 

bo przydałyby się lepsze słuchawki...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafifeo, proszę Cię pisz o faktach a nie stereotypach!

akurat mam teraz porzed soba se k310i i wiem, ze sie zacina ten joy. moze przez to, ze nosze go w kieszeni, i sie zapycha.. nie wiem, ale kumpel ma k750i i tez mu dzoystik nie chce chodzic w dol... sam mam jeszcze t630 w ktorym tez czasem cos 'haczy'...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie...takie pytanie...kupując HPM70 na allegro zwracać uwagę tylko na wersję BOX ?...bo te oemy jakoś tanie za bardzo imho :|...?

Hmm, przejżałem allegro, ale wciąż nie wiem ocb. Mógłbyś mi pokazać tam wersję oem? Fakt faktem, że kiedyś można było kupić HPM 70 w znacznie niższej cenie niż teraz- identyczne, oryginalne, tak samo zapakowane.

 

akurat mam teraz porzed soba se k310i i wiem, ze sie zacina ten joy. moze przez to, ze nosze go w kieszeni, i sie zapycha.. nie wiem, ale kumpel ma k750i i tez mu dzoystik nie chce chodzic w dol... sam mam jeszcze t630 w ktorym tez czasem cos 'haczy'...

 

pozdro

A czy jeśli pralka Boscha Ci się zepsuje to ta firma też jest do pupy? Bo jeśli cokolwiek określać wg Twojego toku myślenia, to ja zaraz wyskocze z tekstem, że Nokia jest zła, bo jej się non stop oprogramowanie psuje (tak, dużo takich trafiłem!). O wiele prościej byłoby napisać, że masz złe doświadczenia, bo Ci się zepsuł jakiś tam model, niż pisać o całej firmie. EOT Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze ogólnie jesteście za modelami sprawdzonymi, a mi jakoś tak K610i najbardziej przypadła do gustu, nowy model, wiadomo ze to średnia półka , dlatego była cisza gdy wszedł do sprzedaży :D

 

 

Kolega ma d750i z softem od w800i, i wszystko śmiga idealnie

 

Wiec tak jak juz wspominał mój przedmówca te trzy modele (D,K,W) to jest dokładnie to samo tylko różnią sie obudowa i tym ze w800i ma lepsze słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z tej 3 którą podał @beriam wybrałbym k610i, miałem okazję pobawić się tym fonem jak byłem w niemczech i musze powiedzieć, że się w nim zakochałem i to jedyny SE którego chciałbym mieć (na chwilę obecną :) ). To jest model dla ludzi którzy boją się o joystick ;) po w nim można go używać tylko do OK resztę załatwia kwadratowy "kursor" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra. moj budzet sie powiekszyl do 1200 zl ;D co polecacie? ;D ale juz w tym to musi byc dobry aparat no i dobry mp3 :D

 

pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z tej 3 którą podał @beriam wybrałbym k610i, miałem okazję pobawić się tym fonem jak byłem w niemczech i musze powiedzieć, że się w nim zakochałem i to jedyny SE którego chciałbym mieć (na chwilę obecną :) ). To jest model dla ludzi którzy boją się o joystick ;) po w nim można go używać tylko do OK resztę załatwia kwadratowy "kursor" :)

 

Możesz cos więcej napisać na temat tego telefonu, na polskich forach raczej ubogo na jego temat ...

Masz może skale porównawczą z innymi se, co powoduje ze jest on lepszy :D

 

Bedę zobowiazany, do wieczora muszę dać znać czy go biore

 

dobra. moj budzet sie powiekszyl do 1200 zl ;D co polecacie? ;D ale juz w tym to musi byc dobry aparat no i dobry mp3 :D

 

pozdro :D

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=126492700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...