Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobra. moj budzet sie powiekszyl do 1200 zl ;D co polecacie? ;D ale juz w tym to musi byc dobry aparat no i dobry mp3 :D

 

pozdro :D

Bierz Motkę E2, może aparat ma tylko 1.3, ale za to ma świetne mp3. O Linuxie nie wiadomo, ale telefon za jakiś czas powienien się pokazać w Polsce. Oceniam cenę na 900 - 950. Zobacz sobie telefon ciekawy, chyba, że chcesz wydawać kaskę na lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż chyba jednak wezmę tego k610i, nowsza konstrukcja co za tym idzie soft moze bedzie lepszy, to przemawia na jego korzyść, choć jak na razie bardzo mało popularny na naszym rynku, za nowy :D

 

 

Mam nadzieje, ze ta sytuacja nie długo sie zmieni ..

 

 

pz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Motkę E2, może aparat ma tylko 1.3, ale za to ma świetne mp3. O Linuxie nie wiadomo, ale telefon za jakiś czas powienien się pokazać w Polsce. Oceniam cenę na 900 - 950. Zobacz sobie telefon ciekawy, chyba, że chcesz wydawać kaskę na lepszy.

E2 jest wypasiona tylko dlaczego jest taka brzydka?? jakieś to takie jajowate (eliptyczne) i ciekawe jak będzie się linux spisywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz - zadałem pytanie bez patrzenia na allegro...jeszcze niedawno były tam te słuchawki za ~60 zeta oem'y i 2 razy droższe box'y ...i te oem jakoś mi nie pasowały :|...

teraz przejrzałem i też nie widzę znytnio...jedne używane...:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz - zadałem pytanie bez patrzenia na allegro...jeszcze niedawno były tam te słuchawki za ~60 zeta oem'y i 2 razy droższe box'y ...i te oem jakoś mi nie pasowały :|...

teraz przejrzałem i też nie widzę znytnio...jedne używane...:|

Ja kupiłem ostatnio na aukcji poniżej. Dostałem jednen zestaw gumkekę na te słuchaweczki i nie jest źle. troszkę mi spada, ale odpowiednio ją ułożę i jest ok. A co Ci w tych oemach nie pasowało.

 

http://www.allegro.pl/item121910223_121910223.html

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze znow o tym.

Mianowicie o Sagem MYC-3b - http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/A...17&CAI=2106

 

Dołączona grafika

 

Otoz dzisiaj raniutko go dopiero wreczylem (dla przypomnienia pytalem z miesiac temu o pomoc w wyborze tel do 200-250pln klapka dla kobiety).

Takiej radosci z prezentu dawno nie widzialem. Odrazu uslyszalem slowa "jaki piekny, kobiecy. On jest moj"

Takie faktycznie wrazenie sprawia ta sluchawka. Naprawde nie wazne jakie ma mozliwosci (a ma i tak fajne opcje i techniczne mozliwosci) to wlascicielka (bo przewaznie kobieta) mysli, ze zostal wyprodukowany jakis egzemplarz specjalnie dla niej.

Wiec jezeli na udany prezent to nic lepszego nie znajdziecie - zapewniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakoscia wyswietlacza :? ?

No i ciekawe jak z serwisem w razie gdy padnie tasma...

Wlasnie zaznaczylem, ze mozliwosci techn. sa duze jak na cene tego tel.

128x160 CTSN (w ostrym swietle slonecznym wszystko pieknie widac), 65k kolorow, nie ma zwolnien, itp rzeczy.

Przyznam, ze jakosc wyswietlacza jest lepsza niz w moim S65 (chociaz mniejszy).

Odkupilem go od dziewczyny ktorej sprawial ten sagem problemy od nowosci i wymienili jej na inny/nowy aparat dajac gware od nowa - czekala 2 tyg (zalatwiala to przez sklep w ktorym zostal nabyty - u mnie w miescie jest jedna z filii tego sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio na aukcji poniżej. Dostałem jednen zestaw gumkekę na te słuchaweczki i nie jest źle. troszkę mi spada, ale odpowiednio ją ułożę i jest ok. A co Ci w tych oemach nie pasowało.

jakieś dziwne wrażenie miałem że może podróbki albo coś w tym guście...:P

Thx za odpowiedź...zapewne nabędę niedługo takowe bo te standardowe mi niezbyt leżą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie panowie o Nokia E50

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,E50,phone.php

 

 

Tak jak pisalem kilka postow wyzej dalem sobie siana z SE, jakos telefon bez symbiana jest taki pusty :D

Przyzwyczajenie robi swoje ...

 

Cena tez jest w sumie dobra - 800 zł plus gwrancja na 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta Nokia E50 tak strasznie nie interesuje, bo dla mnie telefon musi mieć dobre mp3. Nie powiem dla wielu może to być jakaś tańsza alterantywa do takich telefonów jak Nokia N72, które imponują ceną :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak moja e1 już dawno niemam kilka telefonów że przez ten czas miałem teraz mam kolejny dylemat, nowoczesny, praktyczny i zgrabny, który dostarczy mi rozrywki(głównie gry, filmy i aparat niezawadzi także jako takie mp3) smartphone do 450zł moje typy:

-spv c500 (mój faworyt)

- nokia 6630 (bez smilocka jak znajdzie się w tej cenie)

- inny smatphon w tej cenie

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak moja e1 już dawno niemam kilka telefonów że przez ten czas miałem teraz mam kolejny dylemat, nowoczesny, praktyczny i zgrabny, który dostarczy mi rozrywki(głównie gry, filmy i aparat niezawadzi także jako takie mp3) smartphone do 450zł moje typy:

-spv c500 (mój faworyt)

- nokia 6630 (bez smilocka jak znajdzie się w tej cenie)

- inny smatphon w tej cenie

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc

Z tych co wymieniłeś to zdecydowanie 6630. Tyle, że za 450zł to raczej go nie wyrwiesz. Uważaj na simlocka bo nie zdejmiesz! Do spv c500 nie mam jakoś przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym o coś spytać. Sprzedaje swojego T630 i myślę nad kupnem nowego telefonu w Era FUN.

 

Oto moje rozumowanie, patrzę na ceny i chciałbym podpisać umowę na 3 lata, początkowo chciałem brać za 249 zł K700i, ale myślę sobie, że za 399 zł można mieć K750i i na 3 lata telefon wystarczy. Na razie zbieram kasę.

 

Jednak chciałem się zapytać, jeżeli wezmę telefon za 399 zł w Era FUN to mogę doładowywać raz na miesiąc za 25 zł? Nie ma żadnych ukrytych kosztów itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...