Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio naszła mnie ochota na zmianę telefonu. Chciałbym coś dość elastycznego(soft). Nie chodzi mi o modowanie wszystkiego w telefonie, a raczej o możliwość wgrywania przydatnych rzeczy.

Podstawą jest bluetootch i karta pamięci i bateria trzymająca 3 dni i więcej.

Już od bardzo dawna używam słownika T9 i wolałbym tego nie zmieniać.

Aparat taki do mms i styka.

Mogą być marki egzotyczne, ale tylko z gwarancją.

 

Tel najlepiej nowy.

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item129255951_sda_nowy_g...ce_sklepy_.html

i

http://allegro.pl/item129388062_tylko_w_in...licytuj_fv.html

 

qtek bardziej mi się podoba i chyba nie ma brandowanych klawiszy, ale ma krótsza gwarancję chociaż zapewne jeśli wytrzyma rok to wytrzyma i dłużej.

 

Czy ktoś miał styczność z tymi telefonami?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania co do zmiany softu w d600:

-czy zmieniając soft nie stracę gwarancji ??

-czy jest to w 100% bezpieczne ??

-czy po takiej operacji mogę wrócić do starego softu ??

1. Pojecie wzgledne. Tracisz, ale mozna go cofnac do wersji oryginalnej i gwarancje masz dalej :)

2. Nic sie zepsuc nie da

3. Jak w pkt 1 czyli tak

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnienie do posta #1264

Jeśli się nie mylę SDA ma WIN 2003 a QTEK 2003SE czyli chyba trochę lepszy także sda raczej odrzucam zwłaszcza, że są w tej samej cenie.

 

Dalej jednak chciałbym się dowiedzieć czy ktos może coś o tym qteku powiedzieć

 

p.s.

Czy system w takim telefonie może być aktualizowany i czy w razie awarji można zrobić "format"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Sprzedaje moją N6101 i przesiadam sie na coś tańszego, który z tych fonów wybrać?? bo wszystkie są w podobnej cenie, kompletnie nie mogę się zdecydować, każdy ma coś czego nie ma inny :/ radio mi jest zbędne, do słuchania muzyki kupiłem sobie iRiver'a, bez aparatu się też obędę, chociaż czasem się przyda, przyzwyczaiłem się do dużego 65tys. kolorowego wyświetlacza, ale to też przeżyje. Ze mną to gorzej niż z babą :P

 

N6100

N3200

N6030

SEt630

 

"Najbiedniejszy" jest 6100, ale mogę go kupić od siostry (sprawny, jednak do wymiany bateria i ewentualnie panel), 3200 jest dość niespotykany, 6030 ma największą pamięć i w bardzo dobrym stanie. jest najtańszy ok. 180zł (wiem, że trzeszczy, moja mam ma go służbowego), a za SE przemawia największy/najładniejszy wyświetlacz,BT i irda

 

Kasa jaka mogę dać to 220-250zł

 

peesem. ile wyniesie mnie zmiana joy'a w SE??

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem fanatykiem noki, wzialbym 6100 lub 6020 (bardziej 6100 bo telefonu uzywam do dzwonienia a 6100 jest mniejszy i lżejszy)

 

SonyEricsson t630 - bardzo wporzo telefon, chyba gdybym nie był tak za nokią to właśnie go bym wybrał

 

wymiana joya zalezy od serwisu (zreszta jak z wszystkim) - ja za to biore 30zł (w cenie nowy oryginalny joy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 6100 to tradycyjny telefon, który nie ma może rozbudowanych funkcji ale jest niezawodny i długo pożyje na baterii.

 

Co do SE to naprawdę odradzam miałem go 2 lata temu i joy padał nagminnie, miał problemy z baterią. W tym samym czasie moja mama miała 6100 zero problemów, żadnych zawieszeń, najlepsza bateria i jakość połączeń.

 

PS. Nie miał nikt kontaktu z nokią 8800 ??, ostatnio mój ojciec szuka jak to powiedział "telefonu do dzwonienia, a nie centrum multimedialnego z domieszką telefonu". Ciekawa wydaje się ta nokia, wygląda na porządne i trwale wykonaną.

Całe miasto przeleciałem dzisiaj i nigdzie jej w łapki dorwać nie mogłem.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

witam

pytanko na szybko

co wybrać (telefon nie dla mnie, dla taty... ceni bezproblemowosc, duzo rozmawia przez telefon, bezawaryjnosc, wytrzymalosc, trzymanie baterii)

nokia n70

samsung d600

samsung z400

nokia 6280

co wybrać??

pozdrawiam

 

mnie cosik ciągnie do nokii n70...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo mnie kreca "otwierane" telefony (klapka) a' la motorola v3. Mam obecnie Siemensa cxt70 i mam zamiar go sprzedac i kupic cos takiego jak podalem wyzej. Jaki telefonik byscie doradzili? Nie zalezy mi na zbednych bajerach jak gry czy szybki internet. Telefonik ma fajnie wygladac, miec duzy, porzadny wyswietlacz, i ladnie grajace dzwonki, najlepiej mp3. Tak mysle maxymalnie 500zl za niekoniecznie nowy telefon moge dac. Najwiecej chyba jest motek ale nie mam pojecia ktora najlepsza:/ A moze jakas inna firma robi cos ciekawego z klapka? Dzieki za wszelkie sugestie.

Edytowane przez kaykay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6101/6103 opcje identyczne, różnią się obudową i tym że "3" ma bluetootha a "1" tylko irde

Motka v360 - karty pamięci, wyższa rozdziałka niż w Nokiach 176x220 (a nie 128x160)

Motka mpx200 - windows mobile :)

 

Musisz sam zdecydować co Ci się spodoba :)

 

O v3 zapomnij bo się "rozsypują" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsypują ?

 

Długo miałem V3, poniewierana straszliwie, zaliczała różne dzwony i do dziś żyje i ma się dobrze. Mam odwrotne zdanie - V3 (podobnie pewnie jak V3i, bo V3x ma już wyraźnie inne materiały) to mimo swej delikatności dość trwały aparat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item128611527_orygin...wisowa_n70.html

 

Kupiłem N70 wszystko z nią OK lecz strasznie wyruchana jest juz tylna klapka i ogólnie w nowej obudowie wyglądała by lepiej. Wyczailem na allegro obudowę serwisowa "oryginalna"

 

1) Na ile jest oryginalna?

2) Co to znaczy serwisowa?

3) N70 miałem juz w łapie dosyć długo ale nie zagłębiałem się w jej wnętrze więc

 

Łatwo obudowę założyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmp to trafiłeś wytrzymałą sztukę, jednak zdecydowanie więcej ludzi nażeka na V3 niż się z niej cieszy, problem był poruszany już w kilku wątkach

 

@kaykay raczej nie ma ;]

 

@Soker

oryginalnie to ona jest tylko opisana :/ kupiłem kiedyś "oryginalną" klawiaturkę serwisową do Nokii - zaczęła ścierać się po 3 dniach

 

Na oryginalną ta wygląda:

http://www.allegro.pl/item131037140_100_or...mowa_f_vat.html

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo mnie kreca "otwierane" telefony (klapka) a' la motorola v3. Mam obecnie Siemensa cxt70 i mam zamiar go sprzedac i kupic cos takiego jak podalem wyzej. Jaki telefonik byscie doradzili? Nie zalezy mi na zbednych bajerach jak gry czy szybki internet. Telefonik ma fajnie wygladac, miec duzy, porzadny wyswietlacz, i ladnie grajace dzwonki, najlepiej mp3. Tak mysle maxymalnie 500zl za niekoniecznie nowy telefon moge dac. Najwiecej chyba jest motek ale nie mam pojecia ktora najlepsza:/ A moze jakas inna firma robi cos ciekawego z klapka? Dzieki za wszelkie sugestie.

No to V3 :) Tyle, że tam jest minimum :) Brak kart pamięci no i różnie z awaryjnością. Posiadałem V3 4 miesiące i nie mogę narzekać bo ani razu mi się zawiesiła ani nic z takich rzeczy. Bateria mi wytrzymywała 3-4dni można powiedzieć, że kupiłem ją za wygląd :) Teraz przejrzałem na oczy i cenie co innego w telefonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo mnie kreca "otwierane" telefony (klapka) a' la motorola v3. Mam obecnie Siemensa cxt70 i mam zamiar go sprzedac i kupic cos takiego jak podalem wyzej. Jaki telefonik byscie doradzili? Nie zalezy mi na zbednych bajerach jak gry czy szybki internet. Telefonik ma fajnie wygladac, miec duzy, porzadny wyswietlacz, i ladnie grajace dzwonki, najlepiej mp3. Tak mysle maxymalnie 500zl za niekoniecznie nowy telefon moge dac. Najwiecej chyba jest motek ale nie mam pojecia ktora najlepsza:/ A moze jakas inna firma robi cos ciekawego z klapka? Dzieki za wszelkie sugestie.

Weź pod uwagę jeszcze samsunga x680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

a mnie nikt nie odpowie ;(

witam

pytanko na szybko

co wybrać (telefon nie dla mnie, dla taty... ceni bezproblemowosc, duzo rozmawia przez telefon, bezawaryjnosc, wytrzymalosc, trzymanie baterii)

nokia n70

samsung d600

samsung z400

nokia 6280

co wybrać??

pozdrawiam

 

mnie cosik ciągnie do nokii n70...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś odpowie mi?

 

Ostatnio naszła mnie ochota na zmianę telefonu. Chciałbym coś dość elastycznego(soft). Nie chodzi mi o modowanie wszystkiego w telefonie, a raczej o możliwość wgrywania przydatnych rzeczy.

Podstawą jest bluetootch i karta pamięci i bateria trzymająca 3 dni i więcej.

Już od bardzo dawna używam słownika T9 i wolałbym tego nie zmieniać.

Aparat taki do mms i styka.

Mogą być marki egzotyczne, ale tylko z gwarancją.

 

Tel najlepiej nowy.

Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item129255951_sda_nowy_g...ce_sklepy_.html

i

http://allegro.pl/item129388062_tylko_w_in...licytuj_fv.html

 

qtek bardziej mi się podoba i chyba nie ma brandowanych klawiszy, ale ma krótsza gwarancję chociaż zapewne jeśli wytrzyma rok to wytrzyma i dłużej.

 

Czy ktoś miał styczność z tymi telefonami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie miał nikt kontaktu z nokią 8800 ??, ostatnio mój ojciec szuka jak to powiedział "telefonu do dzwonienia, a nie centrum multimedialnego z domieszką telefonu". Ciekawa wydaje się ta nokia, wygląda na porządne i trwale wykonaną.

Całe miasto przeleciałem dzisiaj i nigdzie jej w łapki dorwać nie mogłem.

Nie trzymałem jej, ale z tego co usłyszałem i przeczytałem to tego telefonu kupować nie warto. Większość ludzi narzeka na baterię, zostają odciski palców na obudowie, co nie wygląda estetycznie. Przejdźmy do parametrów, ekhm... tutaj zaskoczenie. Za telefon który kosztuje ponad 2000zł to IMO wielkie nieporozumienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym telefonie nie chodzi o f-cje tylko o klase, jeżeli ktoś chce mieć w nim karty pamięci i aparat, a stać go na 8800 to niech dołoży do 8800 sirocco.

 

"Elegancki telefon Nokia 8800 wyróżniony nagrodą Red Dot: Best of the Best

7 lipca 2006

 

Dzieło firmy Nokia, produkt-ikona został wyróżniony nagrodą Best of the Best. Jest to nagroda przyznawana w najbardziej prestiżowym konkursie dla projektantów na świecie, Red Dot Design Awards. Po raz pierwszy ta prestiżowa nagroda przypadła w udziale branży telefonów komórkowych. Telefon Nokia 8800 pokonał wszystkich konkurentów."

 

reszta artykułu pod tym adresem: http://www.nokia.com.pl/nokia/informacje/p.../prasa0567.html

 

Mojego kolegi tata ma 8800 i bardzo sobie ją chwali, zresztą to już druga 8800 która kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o porade bo w symbianowych nokiach nie siedze a znajomy dał mi zadanie żeby znaleźć mu Nokie za 800-1400zł, która nie będzie zamulać, dał mi dwie N90 do sprzedania bo zamulają strasznie. Telefon tylko do dzwonienia i wysyłania smsów, nie musi być nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na tym forum że do 400 zł najlepiej kupić Motke e398 i przerobić ją na E1. A jak wygląda sprawa z słownikiem T9 w tym telefonie. Miałem E365 i tam słownik był tragiczny. Ile bateria wytrzyma przy częstym użytkowaniu mp3 ? A jeśli nie uważacie ze jest jakiś lepszy telefon do tej ceny z podobnymi funkcjami to proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam sie nad zmiana telefonu. Obecnie posiadam SE T610, ale chcialbym "poczuc zew swiezosci" :D

I teraz tak...chcialbym telefon ladny, przede wszystkim elegancki. Nie zalezy mi zbytnio na kartach pamieci, mp3, video i innych pie_ rdolach. Z telefonu dzwonie i pisze i do tego ma mi sluzyc (no moze jeszcze czasem jakies zdjecie)

Idealem bylaby Nokia 8800, ale jeszcze na glowe nie upadlem zeby wydawac 2k na telefon. Mysle nad Samsungiem X820 lub Z510. Oba sa ladne i eleganckie. 6.9mm w X820 to jest cos ;) oba kosztuja ok 800-900 zl. Mial ktos moze z nimi stycznosc? Jakies razace wady? W X820 bateria jest slaba...wie ktos moze ile ten tel. jest w stanie podzialac przy normalnym uzytkowaniu? Dobrym rozwiazaniem bylby Samsung D900, ale jest za drogi. Aha, nie chce telefonu w ksztalcie mydla (D500) raczej plaski.

Dzieki za pomoc.

 

Edit:

Kiedys zastanawialem sie nad Motka V3i, ale niestety pobawilem sie nia troche i nie przypadla mi do gustu.

 

X820

Z510

 

Edit 2:

Wlasnie zauwazylem ze ten Z510 jest uzywany, a nowki sa po ok. 1000zl :/

A moze macie jakies inne propozycje ladnych telefonow?

Edytowane przez AdaS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po tym co zostalo tu napisane mam do wyboru:

-Motorola V360 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3)

-Motorola v1050 (duzy wyswietlacz, 256k kolorow, mp3 ale jest raczej brzydsza od v360:/)

-Nokia 6101 (nie jest zbyt wybajerowana i ma zbedne mi radio ale jest ladna i nokia to nokia ;))

-Samsung X680 (bo ktos taka polecił w jednym z poprzednich postów ;])

-Samsung E720 (jest troche drozszy ale chyba wymiata i jest ladny)

 

Na poczatku w telefonach za 450-600 zl jest jeszcze Motorola v975 ale jakos mi ona nie przypadla do gustu:/ Mam juz kupca na mojego siemensa cxt70 za 280zl (chyba dobra cena?), wiec jaki nowy telefonik wybrac z wyzej wymienionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...