Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ma robić "w miarę dobre" fotki to lepszym wyborem bedzie v1050 (1,3MPx) a co do v360 to mój kolega ma już jakieś 4 miesiące i nie nażeka na niego, w obsłudze tez nie jest najgorszy

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy SE d750 a k750 to którego lepiej wybrać, czym one sie różnią, podobno d750 ma mniejszy wyświetlacz. Który jest lepiej wykonany i czy róznią sie zawartościa pudełka (załózmy, że dostane je z ERY )

Edytowane przez Spiler86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudową, nie samym kolorem, D750i ma fajniejszy tył, nie ma tej klapki co jest w K750i.

Właśnie K750 jest ładniejszy m.in przez ta klapke :) a tak wogóle to różnia się jeszcze tym, że w D750 nie można wyłączyć dzwięku aparatu ale to taki mały szczegół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dźwiękiem aparatu do nie do końca tak...po prostu jest to zależne od softu...mam w domu drugiego k750i (nie mojego) i w nim akurat też nie można wyłączyć tego...

 

k750i jest ładniejszy od d750i imho (tego też mam na stanie :) )...

 

ogólnie odniosłem wrażenie że d750i mniej trzeszczy obudowa...

 

wybrałbym k mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy k600i a k608i ??

Telefony różnią się tyko i wyłącznie obudową.

K608 powstał dla T-mobile ( u nas dla Ery).

Jest jeszcze V600 dla Vodafone oparty na takiej samej płycie.

 

Podobna sytuacja z K750 i D750.

D750 był (już nie jest dostarczany) dostępny tylko w Erze, płyta, wyposażenie identyczne jak K750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest roznica miedzy k600i a k608i ??

tak jak napisal BRX, k608 jest rzadziej spotykany, unikatowy :D mialem ten telefonik(k600), zlego slowa o nim powiedziec nie moge, szczegolnie za ta cena :D i ma chyba najlepszy 1.3Mpix aparat :) jezeli mialby jeszcze slot na karte, to zjadalby nokie 6230i na sniadanie :)

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem sie posiadaczem wszystkomającego samsunga D600E :D

Mam pytanie: Czy powstała na na ten telefon jakaś gra FPP ??? Bede wdzieczny za info.

Wiesz.. Nie interesowalem sie tym ale mozesz zobaczyc tu: http://samsung-mobile.pl/dload.php?action=category&id=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do k750i mozna wylaczyc dzwiek klikniecia ingerujac w soft, jest do tego specjalny programik (FAR manager), mozna zmienic jeszcze m. in. limit smsow i co najbardziej mnie interesuje kompresje JPG.

 

szkoda tylko, ze mam CID49, na razie nie obslugiwany

 

PS

gierki fpp?

mam DOOM'a rpg, syci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na zabawe FARem, bo jest to właśnie uzależnione od "certyfikatu". Jednak narzędzie to jest przydatne dla wielu osób i robi furore od samego początku pojawienia się go. Można zrobić tym na prawde wiele w domowych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między k i d można wymieniać. Od W800 też podobno da się założyć, ale to jest tak że teoretycy twierdzą, że nie, bo trzeba by bebechy przełożyć w inny korpus, a ci co próbowali mówią, że są dowlone konfiguracje- nawet przód k, tył w i na odwrót ;)

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki byście polecili telefonik w granicach cenowych ok 900pln ?

 

mam nokie e50 - chce sprzedac - poczatkowo mialem zamiar zmienic na 6233 ale jak sie dowiedzialem ze bateria trzyma ok 2 dni to podziekowalem... :/

 

w e50 trzyma 4-5 dni i to jest minimum co chcialbym w telefonie na jaki zamienie...

 

mp3, aparaty i inne wodotryski w sumie zbedne ale wiadomo ze mile widziane ;p glownie liczy sie funkcjonalnosc, bateria i niezawodnosc !!! (e50 i jej symbian potrafi sie zwiesic - podobnie ma znajomy na N70 - wiec symbiany juz odpadaja raczej.)

 

zawsze bylo pro-nokia ale jak widze co sie dzieje teraz to jestem w stanie kupic cos innego ;]

zastanawialem sie nad sony w810i - ale bateria tez podobno nie za dobra.

 

szczerze mowiac zglupialem od tych modeli i rodzajow wiec jakby mi ktos (z doswiadczenia najlepiej) cos polecil bede wdzieczny.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta e50 to firmowy telefon ktory dostalem niedawno ;]

nowa partia firmowek przyszla wlasnie z modelami 6233 - z opisu w internecie miala miec baterie jak w 6310 i trzymac ponad 10 dni wiec dlatego planowalem sprzedac e50 i kupic 6233 - jednak teraz juz od 2 osob z firmy slysze ze narzekaja na 2-3 dniowa baterie.

 

firmowy telefon wiec jednak troche sie z niego rozmawia - bateria to dosc wazny element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki byście polecili telefonik w granicach cenowych ok 900pln ?

 

mam nokie e50 - chce sprzedac - poczatkowo mialem zamiar zmienic na 6233 ale jak sie dowiedzialem ze bateria trzyma ok 2 dni to podziekowalem... :/

 

w e50 trzyma 4-5 dni i to jest minimum co chcialbym w telefonie na jaki zamienie...

mp3, aparaty i inne wodotryski w sumie zbedne ale wiadomo ze mile widziane ;p glownie liczy sie funkcjonalnosc, bateria i niezawodnosc !!! (e50 i jej symbian potrafi sie zwiesic - podobnie ma znajomy na N70 - wiec symbiany juz odpadaja raczej.)

 

zawsze bylo pro-nokia ale jak widze co sie dzieje teraz to jestem w stanie kupic cos innego ;]

zastanawialem sie nad sony w810i - ale bateria tez podobno nie za dobra.

 

szczerze mowiac zglupialem od tych modeli i rodzajow wiec jakby mi ktos (z doswiadczenia najlepiej) cos polecil bede wdzieczny.

 

pozdrawiam.

http://www.allegro.pl/item136778261_nowa_n...foto_od_ss.html

 

:lol:

 

a tak serio to kup se p910...

 

320x208 rozdzielczosc, 256k koloro, touchscreen, klawiatura qwerty, 64MB wbudowane i mozna karte wsadzic jeszcze :D, bluetooth, irda, usb, vga aparat ( :( ), bateria trzyma do dwoch tygodni (!), kumpel ma ten telefon, i nie moglem uwierzyc ze w nim tak dlugo trzyma, patrzac na jakosc wyswietlacza i w ogole na telefon sam w sobie, ogolnie miazga, na allegro za 900kupisz spokojnie :)

 

Dołączona grafika

 

btw zeby nie bylo ze smieje sie z tej nokii 6310i, bo to z pewnoscia jeden z najlepszych telefonow komorkowych do dzwonienia jakie w ogole istnieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta e50 to firmowy telefon ktory dostalem niedawno ;]

nowa partia firmowek przyszla wlasnie z modelami 6233 - z opisu w internecie miala miec baterie jak w 6310 i trzymac ponad 10 dni wiec dlatego planowalem sprzedac e50 i kupic 6233 - jednak teraz juz od 2 osob z firmy slysze ze narzekaja na 2-3 dniowa baterie.

 

firmowy telefon wiec jednak troche sie z niego rozmawia - bateria to dosc wazny element.

Ja także dużo używam telefonu ale przyznaję, że nie wiem już ile mi trzyma com - K800.

W domu ładowarka biurkowa, w samochodzie uchwyt z ładowaniem... straciłem rachubę.

Ma trzymać i tyle...

 

tydzień to wytrzyma może słuchawka BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że będzie OT, ale mam problem. Ostatnio oddałem D750i do naprawy, gość w serwisie w mieście (jedynym) wymienił mi joya, cena 50 zł (sic!), ale to nie problem, bo chodzi teraz bardzo dobrze, niestety chyba coś musiał uszkodzić w środku, bowiem jak wsadzam kartę pamięci i chce ją potem wyciągnąć przyciskając ją to nie wyskakuje, tylko jeszcze bardziej wchodzi - jest tam w środku jakiś mechanizm odpowiedzialny za wyskakiwanie karty może? Najgorsze, że nie dostałem rachunku na papierze, więc nie mam prawa do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ swoje wymagania ponieważ większość z tych telefonów jest dosyć ciekawa.

 

Ja X820 nie brałbym pod uwagę. Ładny ale niefunkcjonalny fon - fatalna bateria, a do tego delikatny ja piórko.

K610 nie ma joy tylko przycisk nawigacyjny.

D600 nie jest dostarczany do Ery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...