Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłbym E50, a jeśli by Ci nie pasowała to spokojnie możesz sprzedać i kupić każdy z tych telefonów który tu wymieniłeś. Rozwiązanie imho najrozsądniejsze. Już na wstępie spore prawdopodobieństwo, że Ci się spodoba, jeśli natomiast nie, to możesz mieć praktycznie każdy z tych telefonów jako nówke za tą E50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam telefon 6230i i za niedlugo czeka mnie wymiana tel . z modeli ktore mnie interesuja to E50 i N70. co polecicie?? czy moze zdecydowac sie na inna marke chociaz mam jakies przekonanie do noki.

N70 ma tragicznie małe klawisze... Ale za to większy wyświetlacz i brak joysticka. Co do wyświetlacz to e50 ma za to wyższą rozdzielczość, ale gorszy aparat :P No i e50 ma symbiana S60 V.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja X820 nie brałbym pod uwagę. Ładny ale niefunkcjonalny fon - fatalna bateria, a do tego delikatny ja piórko.

 

Naprawde jest tak zle z wytrzymaloscia telefonu ?? Ile bateria powinna trzymac??

Czy Symbian w E50 nie robi jakis dziwnych akcji i jak kamera ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde jest tak zle z wytrzymaloscia telefonu ?? Ile bateria powinna trzymac??

Czy Symbian w E50 nie robi jakis dziwnych akcji i jak kamera ??

Tak trudno poszukać było wiele razy poczytaj opinie w tym temacie dałe kilka testów. Telefon godny uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon kupić ...

 

Wymagania:

- Musi być mały (zajmować mało miejsca)

- Musi mieć głośne dzwonki

- Bateria musi trzymać min. 3 dni

Zastanawiam się nad :

 

- Samsung D830

- Samsung D900

 

Który byście polecili ?

Jeżeli z tych dwóch to D900, dlaczego było już wiele razy pisane w tym temacie.

 

Aczkolwiek wolał bym wybrac cosz Motoroli z serii W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy SE d750 a k750 to którego lepiej wybrać, czym one sie różnią, podobno d750 ma mniejszy wyświetlacz. Który jest lepiej wykonany i czy róznią sie zawartościa pudełka (załózmy, że dostane je z ERY )

ponoc do D750i mozna wgrac softa z W800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tych dwóch to D900, dlaczego było już wiele razy pisane w tym temacie.

 

Aczkolwiek wolał bym wybrac cosz Motoroli z serii W

Motorole miałem, i nigdy już jej nie kupie. Ty chyba tego telefonu nie miałeś skoro tak mówisz. Miałem model E390 (jak dobrze pamiętam) oraz V3 (najgorszy syf).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na najnowszych telefonach zupełnie. Od ponad roku używam starego Samsunga z klapką. Jako że często podróżuje autobusem, chętnie skorzystałbym z dobrodziejstw odtwarzacza mp3 w telefonie. W związku z tym mam pytanie...

 

Jaki telefon będzie najlepej spełniał funkcje odtwarzacza mp3 w cenie do 400zł (używany z Allegro)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poczytał troszkę wątek, to byś wiedział, że najczęściej polecanym telefonem jest E398. Może Ci się spodobać też N-gage (za gry i Symbian). Ewetualnie może Cie zainteresować Nokia 6230/6230i. Kosztuje troszkę więcej, ale można znaleźć również za 400 zł. ta druga Nokia ma słaby wyświetlacz i nie jest, że tak powiem stworzona do mp3, lecz można do niej wsadzić kartę o większej pojemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje kupic telefom w cenie do 250zl, najlepiej do 200zl

 

 

Wymagania mam dosc wyrafinowane, bo:

*telefon z klapka

*bateria musi rzymac dobre 5dni, na srednim uzywaniu, im dluzej tym lepiej

*jak najmniejsze wymiary, szczegolnie grubosc, telefon nosze w kieszeni i duzy tel bywa uciazliwy

*przydal by sie zestaw glosnomowiacy

*dopuszczalne marki: nokia, sagem, samsung i nic wiecej i nikt mnie nie przekona ;]

*na bajerach najmniej mi zalezy, ale fajnie jakby byly

 

Jesli ktos kojarzy taki model to prosze o pomoc, od dluzszego czasu siedze i szukam ale narazie bez konkretnych efektow.

Pozdrawiam

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung sgh-x200 bedzie idealny

rzeczywiscie, fajna propozycja, dzieki,

ale jedno mnie przerazilo czytajac specyfinakcje;

Czas rozmów/czuwania Dołączona grafika 3 / 150 h

to troszke malo patrzac ze wiekszosc tel ma powyzej 200, 300h czuwania.... za dobrze to ja sie nieznam, zaniza moze producent ta wartosc?

noi gdyby mial drugi wyswietlacz bylo by fajnie...

mysle tez nad e700, co o nim sadzicie, jak on smiga?

 

dzieki za pomoc

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie, fajna propozycja, dzieki,

ale jedno mnie przerazilo czytajac specyfinakcje;

Czas rozmów/czuwania Dołączona grafika 3 / 150 h

to troszke malo patrzac ze wiekszosc tel ma powyzej 200, 300h czuwania.... za dobrze to ja sie nieznam, zaniza moze producent ta wartosc?

noi gdyby mial drugi wyswietlacz bylo by fajnie...

mysle tez nad e700, co o nim sadzicie, jak on smiga?

 

dzieki za pomoc

Moge Ci e700 sprzedać :P

One mają jeden wielki feler-taśma, podobno to siada regularnie, wymiana nie jak na allegro są po 40-50 zł, to podróby i padają zaraz. Jednak fajny fon gddyby nie taśma :]

To co? bierzesz za cene taśmy? :P

Próbowałem opchnąć nie przez allegro i ludzie co wiedzieli co jest grane to nie chcieli nawet za 5 dych więc wiesz.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas rozmów/czuwania Dołączona grafika 3 / 150 h

to troszke malo patrzac ze wiekszosc tel ma powyzej 200, 300h czuwania....

te czasy czuwania wynoszące 200-300h to można między bajki włożyć. 300h to 6310i może wytrzymać. 200h jest już bardziej realne, jednak dalej dla wielu aparatów nieosiągalne. Chyba tel musiałby leżeć na półce nieużywany z włączonym wygaszaczem, poza tym 150h to ponad 6 dni, wiec bardzo przystępnie, biorąc pod uwagę że kupując nowego albo nawet używanego x200 (ok 6 miesięcznego) to bateria powinna bez problemu 4-5 dni wytrzymywać Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci e700 sprzedać :P

One mają jeden wielki feler-taśma, podobno to siada regularnie, wymiana nie jak na allegro są po 40-50 zł, to podróby i padają zaraz. Jednak fajny fon gddyby nie taśma :]

To co? bierzesz za cene taśmy? :P

Próbowałem opchnąć nie przez allegro i ludzie co wiedzieli co jest grane to nie chcieli nawet za 5 dych więc wiesz.. :/

przekonales mnie ;]

thx

 

te czasy czuwania wynoszące 200-300h to można między bajki włożyć. 300h to 6310i może wytrzymać. 200h jest już bardziej realne, jednak dalej dla wielu aparatów nieosiągalne. Chyba tel musiałby leżeć na półce nieużywany z włączonym wygaszaczem, poza tym 150h to ponad 6 dni, wiec bardzo przystępnie, biorąc pod uwagę że kupując nowego albo nawet używanego x200 (ok 6 miesięcznego) to bateria powinna bez problemu 4-5 dni wytrzymywać

oki dzieki, mam nadzieje ze te 150h tez nie jest zawyzone

 

ostatni tel jaki wpadl mi w oko i jego parametry to e330, cena wyzsza, ale za 250zl da rade wyrwac, ma 2 wyswietlacze, aparat i reszta w sumie i tak jak x200...

co o nim sadzicie?

jesli nie on to napewno ten x200 wezme...

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekonales mnie ;]

thx

oki dzieki, mam nadzieje ze te 150h tez nie jest zawyzone

 

ostatni tel jaki wpadl mi w oko i jego parametry to 330, cena wyzsza, ale za 250zl da rade wyrwac, ma 2 wyswietlacze, aparat i reszta w sumie i tak jak x200...

myśle że chodzi Ci o samsa E330? moja była kobieta go ma, tel całkiem przyjemny w obsłudze, zdjęcia robi przyzwoite (VGA) 9mb pamieci, jednak łatwo rysuje sie tylna klapka i z baterią nie jest raczej tak różowo, ona ładuje go co 2 dni, powiedzmy, że część dziewczyn używa komórki non stop, więc bateria wytrzyma ok 3 dni, aha no i ma tel prawie 2 lata i nie miała problemów z taśmą :) Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że chodzi Ci o samsa E330? moja była kobieta go ma, tel całkiem przyjemny w obsłudze, zdjęcia robi przyzwoite (VGA) 9mb pamieci, jednak z baterią nie jest raczej tak różowo, ona ładuje go co 2 dni, powiedzmy, że część dziewczyn używa komórki non stop, więc bateria wytrzyma ok 3 dni

dzieki, przemysle i wezme jeden z tych telefonikow

dzieki jeszcze raz za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia N70: 3 zakresy, akumulator 970mah, wyswietlacz 176x208, 22MB wewnetrznej pamieci, karty pamieci RS MMC, brak Irdy, Symbian 8.1, aparat 2mpix, druga kamera VGA, chyba brak radia (nie jestem pewien).

 

Nokia N72: 3 zakresy, akumulator 900mah, wyswietlacz ten sam, 20MB wewnetrznej pamieci, karty pamieci te same, aparat ten sam, brak drugiej kamery, Symbian ten sam. Nie obsluguje wideokonferencji w porownaniu do N70. Ma radio

 

Nokia N73: 4 zakresy, wyswietlacz 240 x 320 (wreszcie cos normalnego), akumulator 1100mah, 42MB wewnetrznej pamieci (i tak jakos malo :-| ), karty pamieci mini-SD, EDGE klasy 11 (N70 i 72 klasy 10), aparat 3,2mpix (marnota w porownananiu do SE czy S D900), druga kamera VGA, Symbian 9,1 S60 3generacji, (reszta ma Symbiana 8,1 S60 generacji 2,8), radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...