Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

MA pytanie: W Nokiach, ta cała optyka Carl Zeiss jest to pic na wode czy lepszeod tych innych? I jaki tel w Nokiach ma najlepsza jakość ? Wiem że mój w n7610 jest ciut lepszy od 1,3Mpix w 6680.. :huh:

Za to siemensowksi już jest ciut lepszy.. :unsure:

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X700 ma jedynie fajny wygląd, funkcjami odstępuje K750i, mp3 nie jest tak dobre, nie ma tak wielu modyfikacji jak pod K750i. Ja bym jednak pozostał przy SE, X700 początkowo miał być priorytetowym telefonem Samsunga, jednak okazał się małą klapą, D600 jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung D600 recenzja

 

Pare zdan o tym popularnym telefoniku.

Uzywam go od ok. 7 miesiecy i ogolnie jestem bardzo zadowolony (poprzednio Nokia 6630). Telefon jest bardzo przyjemny, 'sympatyczny' w uzytkowaniu. Wyglad super (wiadomo ;)) jakosc wykonania fantastyczna! Do tej pory nic nie trzeszczy (w Nokii po tygodniu). Gumowe zaslepki na wszystkie zlacza to swietna sprawa - zadnego pylu i kurzu pod szybka wyswietlacza (problem w Nokii). Zaczynaja sie troche wycierac roki przyciskow gornej klapki (ale to normalne po 7 miesiacach w kieszeni). Mechanizm przesuwu - bez zarzutu.

Bateria wytrzymuje ok. 3 dni - ok 30 - 90min. rozmowy, ze 3 smsy, czasem jakies foto. Jednak do traktowania jako mp3 playera bateria raczej sie nie nadaje. Laduje sie ok 3h (Nokia 2,5h ladowanie i ok. 4 dni pracy).

Zdjecia - spoko, wiadomo to nie aparat ale roznica w stosunku do Nokii (1.3mpix) jest zauwazalna. Sporo opcji edycji jak ktos sie lubi czasem pobawic. Lampa poza tym z powodzeniem moze posluzyc za latarke (czasami przydatne).

Funkcje pewnie kazdy zna - jak dla mnie wystarczajace (a lubie np. wszelkie notatki trzymac w telefonie) i nie moge powiedziec ze czegos brakuje - no moze poza zabezpieczeniem kodem kalendarza/notatek czyli czegos jak 'portfel' w Nokii.

Jednak intuicyjnosc i logicznosc obslugi Nokia ciagle ma lepsza. Minusy Samsunga - brak mozliwosci ustawienia i wibry i dzwonka (jest najpier wibra pozniej dzwonek i oba ustawienia oddzielnie), brak mozliwosci dodania dzwiekow smsow, mniej (jak dla mnie) wygodny sposob pisania smsow jezeli chodzi o cyfry i Wielkie litery. Nie sa to duze minusy i szybko sie mozna przyzwyczaic (nawet juz polubilem najpierw dyskretna wibre a potem dopiero dzwiek), ale po prostu Nokia te sprawy rozwiazane ma lepiej.

Plusy: oprocz tego co napisalem - wiadomo: miodny wyswietlacz, dobra jakosc dzwieku z glosnikow (2), dobra jakosc dzwieku w sluchawce, dobra antena i zadnych zawieszek itp, co zdazalo sie w Nokii. Telefon budzi sympatie, dobrze lezy w kieszeni, lub na biurku (gumowany spod), nienajgorszy soft do komputera, male gabaryty, fantastyczna jakosc wykonania.. - zdecydowanie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

postanowiłem sprezentować telefon dziewczynie. Zastanawiam się który model wybrać, im bardziej się w to, zagłębiam tym jestem dalej od podjęcia decyzji :D Przede wszystkim zależy jej na tym, by telefon był poręczny, robił dobre zdjęcia i obsługiwał kodek mp3 (musi oczywiście mieć możliwość rozbudowy pamięci przez karty SD). Z tego co się zorientowałem, wszystkie z wyżej wymienionych telefonów są bardzo dobre, więc teoretycznie powinienem kupić myX 6-2 bo jest najtańszy. Czy zrobię błąd jeśli wybiorę ten model? A może polecacie coś innego do 600zł?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez stefanor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja - głównie ze względu na design wybrałem Benq EL 71 - miałem do dyspozycji także +/- 600 zł. Udało mi się kupić miesięczną sztukę - 2 lata gwarancji - pudełko, słuchawki, karta pamięci, pudełko itp itd.

Telefon ma dla mnie praktycznie tylko jedną wadę - słaba bateria (570ah)- wytrzymuje ok 2 dni przy średnim użytkowaniu.

Poza tym telefon się nie zawiesza, resetuje ani nic z tych rzeczy. 100% sprawny. Piękny wyraźny wyświetlacz (256 tys kolorów), doskonała jakość mp3, karta pamięci no i ten design :twisted: srebrny przedni panel, niebieskie podświetlenie wysuwanej klawy i szereg detali, które sprawiają, że tel tak mi się podoba, że wypowiedź, którą obecnie kończę jest byćmoże nieco nieobiektywna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem 6230i ! Telefon idealny do moich potrzeb... Sms pisze się bardzo wygodnie telefon szybki mp3 wporządku ... Ale jedyne co mnie martwi to bateria 1 do 1.5 dnia a wam ile trzyma ... Pisze bardzo dużo sms-ów a muzyki to tak 10 min w sumie przez ten czas czasami więcej no tak do 25min ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ eoomateoo: wgraj sobie najnowszy modyfikowany soft do D600 (MarioMaster 3,3f). Bedziesz mial wibre i dzwiek razem, normalne sygnaly sms, mozliwosc powiekszania zdjec, minimalizacje odtwarzacza mp3, przerzucanie utworow w odtwarzaczu za pomoca klawisza w zestawie sluchawkowym, menu pod srodkowym klawiszem, ciut dluzej trzyma bateria. Wgranie jest proste i szybkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

za jakieś 3 tygodnie wyjeżdżam do Irlandii i zamierzam kupić telefon pod którąś z tamtejszych sieci GSM. Na allegro znalazłem dwie Nokie 6630 z Irlandii za ok. 300zł. Jedna z nich ma simlocka na Vodafone druga na Orange. Która sieć jest lepsza (na początku będę pewnie miał telefon na kartę w prepaidową)? Czy warto kupić tą 6630 czy może poszukać innego dobrego modelu, z którego nie da się ściągnąć SimLocka i przez to jest dosyć tani?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zamienników tylko marki takie jak BeSt, Forever, Foof, Millenium - sprzedaje ich dużo i jeszcze żadnej reklamacji - pare testowałem to trzymały tak jak oryginały

 

ogólnie według mnie nie opłaca się kupować oryginałów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jadę obejrzeć nokię 6630.

Podobno w stanie BDB. Jest to telefon zza granicy z vodafone. Czy powinienem na coś szczególnie zwrócić uwagę kiedy będę go sprawdzał?

Tel ma być fabrycznie bez simlocka.

 

Sprzedawca podał licznik rozmów wywołany jakimś specjalnym kodem. Wg licznika jest poniżej 15h. Czy ten licznik może być jakiś oszukany (przekręcony:)) , sprzedawca twierdzi, że nie?

W zasadzie nie ma dla mnie znaczenia ile godzin było wydzwonione, ale jeśli może to być oszustwem to może oznaczać, że sprzedający coś kombinuje.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ładny, ale LG mnie osobiście nie przypada do gustu, bo jest jeszcze nadal mało popularny w Polsce i ciężko cokolwiek znaleźć do telefonów tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Jeszcze jakieś propozycje ? :)

tak baj de łej: Mam do sprzedania Nokię 6630 jeśli chcesz. Pełny zestaw z PL Orange i simlokiem na tą że sieć. INFO: PW

 

Ładny, ładny, ale LG mnie osobiście nie przypada do gustu, bo jest jeszcze nadal mało popularny w Polsce i ciężko cokolwiek znaleźć do telefonów tej firmy.

LG, zgodzę się. Średniawy telefon, w dodatku nie potrafię się przezwyczaić do tych dotykowych przycisków. Ale Samsung D900 Mmmm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opłaca się zamieniać d600 na e50, szykuje mi się telefon z firmy więc mogę sobie wybrać jakiś nowy telefonik , do samsunga nic nie mam ale już dawno nic nie zmieniałem pozatym w nokii kusi mnie symbian i ponoć lepsza jakość wykonania i lepsza bateria, co prawda nokia ma gorszy aparat ale to akurat najmniejszy problem (tego w samsungu używałem może z 5 razy), ewentualnie w grę wchodził by inny telefon do 900zł (tylko nie SE i Siemens).

Waszym zdaniem zamiana ma sens czy dać se przysłowiowy spokój i zostać przy d600 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle o tej Nokii ale na prezent dla rodzicielki. Musze powiedziec ze jest to chyba pierwszy telefon Nokii od 2 lat ktory zrobil na mnie pozytywne wrazenie. Szybkie menu, dobra obudowa (a nie to trzeszczace guano), wygodna, eleancka.

Sam prawdopodobnie D600E zamienie na D900. araczej bede uzywal obydwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad d900 ale byłoby to bezsensowne w moim wypadku bo zawsze mam cyfraka ze sobą, myślę nad zmiana ponieważ w d600 brakuje mi opcji i możliwości konfiguracji a symbian jest bardziej podatny za zmiany, a innej konkurencji w tym przedziale cenowym nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy Shit :blink:

 

D900 :blink: :blink:

 

nie cytujemy obrazków

 

Bardzo mi się podoba, i te 3.2mpix... Mmm

ło jezu ktos chyba w tym lg zamiatal kafelki na ulicy :/ az zal telefonu Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...