Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,interesuje mnie telefonik z ktorego spokojnie moge zrobic zdjecie np testu na egzaminie,no wiecie liczy sie jakos zdjecia tekstu!!!.Oczywiscie pozniej potrzebuje to wydrukowac i pasuje zeby wszytsko bylo czytelne.Aha granica cenowa do 700zl.Myslalem o 6230i albo SE K750i.Co radzicie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK podczepie sie pod temat... potrzebuje telefonu do dzwonienia + developmentu aplikacji Java - wiec wymogiem jesyt najnowsze MIDP (conajmniej 2.0) i CDLC (conajmniej 2.0) pozatym fajnie by było jakby byl dosc tani i mial dosc duzy wyswietlacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wywoływałem zdjęcia z K750 i mozecie wierzyc lub nie ale nie sposób rozpoznać które sa z telefonu a które z kompaktu olympusa i Panasonic'a - oczywiście wybrałem te lepsze ale naprawde są niezłe.Mówie o zdjęciach w swietle dziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemens s65

 

Od kiedy w tym telefonie wystaje karta :blink: :lol:

 

Do tego telefonu dedykowane sa karty RSMMC ( http://allegro.pl/item142306809_karta_pami..._32mb_nowa.html ). Odpinasz dolna czesc a reszte wsadzasz do telefonu i nic nie wystaje. Co innego jak chcesz wsadzic tam zwykla karte MMC to sie nie dziwie, telefon ja czyta ale karta wystaje. Ogolnie rzecz biorac nalezy uzywac w nim RSMMC.

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o 6630? :)

+ Symbian

+ Dosyć szybki

+ W związku z tym , że to symbian można rozszerzyć funkcje telefonu w dowolnym niemal zakresie

+ Karty pamięci

 

+/- Zaokrąglony dół jest dość dziwny, ale nie można powiedzieć, że to brzydal

+/- Bateria. Nokia ciągle taka sama jak w słabszych telefonach, ale trzyma nie najgorzej więc nie jest do do końca -

+/- Brak podczerwieni, ale jest bluetooth

+/- Brak radia, ale jest odtwarzacz mp3 więc zależy co kto lubi

 

- POTĘŻNY MINUS za to, że kiedy używa się T9 to polska czcionka zwiększa rozmiar sms'a. Można to obejść programem NaSMS, ale jest on płatny. Ja po napisaniu sms'a wywalam ręcznie akcenty nad polskimi znakami (telefon zapamiętuje słowa więc później już nie trzeba tego robić, ale jednak jest to do du...y

- Bardzo ubogi budzik/kalendarz (w 6230i był zdecydowanie lepszy. Co prawda można zainstalować, ale ja np nie mogę znaleźć żadnego darmowego programu tego typu. Są programy płatne, ale trochę szkoda mi kasy, a pirackich po pierwsze wole nie używać, a po drugie trochę się boję jakiegoś wirusa czy coś)

- I do powyższego. Można coś zainstalować, ale właśnie. Czasem przydałoby się żeby to czego potrzebujemy już było np. stoper

 

Jak dla mnie telefon jest super ma kilka wad, ale zalety znacznie je przewyższają.

Dobija, mnie tylko problem smsowy, ale cóż. Coś za coś

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mozecie polecic w kwocie ok 200zl ? telefon ma dzownic, pisac smsy jakis specjalnych bajerow mi nie potrzeba

Ja bym wybrał Sony Ericssona T630, a jeżeli chcesz klapkę to Samsung X200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...