Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że Ci potrzebny. Szkoda tylko, że nie umiesz w google wpisać "oprogramowanie do SE". Zdaje sobię sprawę z tego, że jest to czynność dość skomplikowana, ale postaraj się chociaż pytać tam gdzie jest do tego miejsce, bo tu to raczej dowiesz sie jaki kupić telefon, a nie jaki program zainstalować.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie zdaj sprawe że pobrałem już 4 programy w których nie ma możliwości wgrywania gier owszem jest możliwoś kożystania z wszystkich folderów poza tym z grami więc dla tego prosze o pomoc !! I sory ze w tym temacie ale nie chciałem zakłądać kolejnoego tu moja wina sory.

Edytowane przez Qx's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wypadałoby zacząć od wgrania do folderu inne i dopiero z tamtąd zainstalować do gier?

Skoro rzeczywiście nie możesz sobie poradzić, to radzę Ci założyć temat, a nie pisać w tym (potraktuj to jako ostrzeżenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

interesuje mnei kupno komorki i głownie chodzi o to zeby była tez jako mp3.

i tu mamy serie W sony ericsson ale ktory wybrac ? w300i, w700i, w800i ? czym sie roznia oprocz tego ze w300i jest z klapka i bardziej nastawiał bym sie na w700/800i ale czym one sie roznia ? chyba tylko karta 256/512. reszte z seri w odrzucam bo za droga :/. pozostaja jeszcze benq-siemens, tam tez widzialem kilka telefonow nastawiajacych sie na mp3. moze ktos z Was ma jakis tele-mp3 i mi cos doradzi.

z gory dzieki

pozdro, bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuję się na kupno telefonu.

Mam do was pytanko.

Najprawdopodobniej kupię SE K750i. Być może uda mi się skołować nowego, ale z simlockiem na orange za 600zł. Mam heyah także simlock'a trzeba będzie usunąć.

 

Zastanawiam się. Czy warto dopłacić i kupić tego fona z gwarancją, czy zapłacić mniej i wziąć bez gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz z gwarancją, po to żeby za chwilę ją stracić- imho bez najmniejszego sensu. Jeśli będziesz miał jakiś okres na testowanie, to chyba nie warto przepłacać. Chyba, że oprócz gwarancji kusi Ci jeszcze, to że telefon byłby nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz - jak sciagnie simlocka to i tak raczej nie ma znaczenia - gwarancja tylko teoretycznie straci waznosc:

 

1) serwisy juz przewaznie nie sprawdzaja czy telefon mial dalej simlocka

2) przewaznie uszkodzenie telefonu uniemozliwia calkowicie lub bardzo utrudnia sprawdzenie czy telefon mial simlocka

3) gwarancja nie obejmuje zalan, uszkodzen mechanicznych LCD - a to jest conajmniej 60% uszkodzen telefonow, reszta to 10% takie, w ktorym moga (lecz przewaznie tego nie robia) sprawdzic czy simlock byl sciagniety, 30% takie, ze juz i tak nie sprawdza (lub jest to bardzo trudne lub czasochlonne wiec zwyczajnie im sie nie oplaca).

 

Ogolnie czesci do sonyericssonow nie sa bardzo drogie - te 10% napraw w ktorych moga sprawdzic simlocka to sa groszowe sprawy w serwisach (do 50zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz z gwarancją, po to żeby za chwilę ją stracić- imho bez najmniejszego sensu. Jeśli będziesz miał jakiś okres na testowanie, to chyba nie warto przepłacać. Chyba, że oprócz gwarancji kusi Ci jeszcze, to że telefon byłby nowy.

Nie wiem czy się zrozumieliśmy.

 

Z ery telefon z gwarancją to koszt ok 650 zł

 

Z orange powinno mi się udać załatwić telefon za 600 zł z tym, że bez gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zrozumiałem Cię tak, że jeśli kupisz z simlockiem to i tak go usuniesz, bo masz karte w innej sieci.

 

W każdym razie co do tego co napisał KaZi, to poodbno prawda że już coraz żadziej sprawdzają czy teleofon ma simlocka jak go przyjmują do naprawy gwarancyjnej. Nie mniej jednak gdyby nam się nie poszczęściło, to serwisancie będą mieli racje, a nie my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmp

W 100% się zgadzam. To co orange potrafi zrobić z softem to tragedia.

 

 

Chyba więc zostanę przy locku na ere. Drożej, ale w razie gdyby coś się sypnęło nie z mojej winy to nie będę musiał płacić za serwis.

 

Znajomy straszył mnie, że w K750i po pół roku trzeba wymieniać joystick. Czy to reguła czy mój znajomy przesadza? Powiedział też, że po zrobieniu ok 1000 zdjęć klawisz do robienia zdjęć się psuje.

 

Czy jest możliwa taka sytuacja:?

 

Ktoś dostał tel w abonamencie, ale ma inny więc ten sprzedaje. Po powiedzmy 2 miesiącach przestaje płacić rachunki. Czy mogą wtedy zablokować mi telefon w jakiś sposób?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy straszył mnie, że w K750i po pół roku trzeba wymieniać joystick. Czy to reguła czy mój znajomy przesadza? Powiedział też, że po zrobieniu ok 1000 zdjęć klawisz do robienia zdjęć się psuje.

Co do joy-a to przesada, zawsze może paśc ci prędzej ;), ale tak na serio reguła to to może nie jest ale dośc czesto występyjąca awaria w tych tele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EsiuWWW

 

No. Czyli jak będę miał gwarancję to w ciągu dwóch lat będę miał 4 wymiany za free :)

Jak by nie było chyba nie zbyt wielu telefonów o podobnych możliwościach w tej cenie także w najbliższym czasie może uda mi się pochwalić nowym zakupem :)

 

I powtórzę pytanie :)

 

Czy jest możliwa taka sytuacja:?

 

Ktoś dostał tel w abonamencie, ale ma inny więc ten sprzedaje. Po powiedzmy 2 miesiącach przestaje płacić rachunki. Czy mogą wtedy zablokować mi telefon w jakiś sposób?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonu nie blokują. Przynajmniej nie zablokowali w obu przypadkach jakie znam.

Co do słuchawek to bierz HPM-70. Na początku może być trudno Ci się do nich przwyczaić, ale po dość krótkim czasie nie chcesz już zmieniać na inne ;) Od razu przyklej gumki kropelką do słuchawek, żeby ich nie gubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimow wszystko, że nie jestem fanej Nokii skłaniałbym się ku E50. Wydaje mi się, że W300i w porównaniu do tej Nokii wymięka. Karty pamieci ma, ale wyświetlacz jest w nim bardzo mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem porównania do creative'a, ale moim zdaniem hpm'y są wystarczająco dobre! Są pewne bariery, których się już nie przeskoczy kupując lepsze słuchawki.

 

Miał ktoś styczność z Nokią 7360? Jakbyście byli w stanie coś powiedzieć o telefonie, to chętnie poczytam. Bo obecnie w vodafone w Iralndii jest w całkiem przyzwoitej promocji i można by przywieźć coś. Tylko zastanawiam się czy warto i czy będą chętni na takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...