Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo właśnie problem polega na tym, że ciężko znaleźć jednoznaczną informację, która by pochodziła z jakiegoś wiarygodnego źródła. W każdym razie Wśród BB5 widnieje 7370, natomiast 7360 już nie.

Ciekaw jestem czy warto by było się w to pchać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial wrocic do tematu se seri w, tzn zależało by mi na nowym telefonie, z gwara jeszcze ale w miare rozsadnej cenie jak na tel. w800i to juz troche stary telefon, z tego co wiem wycofany juz ze sprzedarzy wiec nowke bedzie ciezko dorwac, pozostaje jeszcze w700i ktory jak narazie jest praktycznie w tej samej cenie ale poczekamy, stanieje :] (bez autofocusa mysle ze da sie zyc [moze sie myle :/ ] a karte 256 mozna wymienic na wieksza wsumie to wyjdzie ta sama cena w700i + nowa karta [1gb?] co w800I ,tak mi sie wydaje xD czy moze warto dopłacic te 1 ... 2 stówy i kupic w810i ? siana jeszcze nei mam ale za 2 tyg juz bedzie :] wiec wtedy zdecyduje ale narazie chce wiedziec jakie mam pole wyboru :]

zalezało by mi rowniez na jakosci dźwięku, jak mi wiadomo W gra lepiej niż K, a co np z nokia 5300 ?

motam sie i motam, ale musze cos wybrac, a zbyt duzo tez nie chce wydac :/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Winter

Kup K750i i przerób soft na W800, wyjdzie o kilka stówek taniej.

W700 się nie interesuj, bo to kastrat, jedynie kartę pamięci ma 256 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stalem sie posiadaczem samsunga x200, tel wydaje sie calkiem ok tylko jedna rzecz ktora mnie bardzo wkurza i ni etylko mnie - czy mozna w jakis sposob ustawic aby byla wibra razem z dzwonkiem jednoczesnie ? Jakas zmiana oprogramowania czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stalem sie posiadaczem samsunga x200, tel wydaje sie calkiem ok tylko jedna rzecz ktora mnie bardzo wkurza i ni etylko mnie - czy mozna w jakis sposob ustawic aby byla wibra razem z dzwonkiem jednoczesnie ? Jakas zmiana oprogramowania czy cos?

nic się raczej nie da zrobić, z tego co wiem to tak właśnie jest w samsungach.

 

Co sądzicie o obecnej ofercie MM.

Nokia 6070 za 390zł.

Warto, czy nie ??

Dodam, że nie interesują mnie używane telefony (chyba, że z pewnych źródeł, a o takie raczej trudno).

Jeżeli musisz to możesz kupić ale 390zł to dosyć dużo, gdy w innym sklepie sprzedaje się go za 299zł - tyle obecnie kosztuje w sklepie Domar-Bydgoszcz B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, stalem sie posiadaczem samsunga x200, tel wydaje sie calkiem ok tylko jedna rzecz ktora mnie bardzo wkurza i ni etylko mnie - czy mozna w jakis sposob ustawic aby byla wibra razem z dzwonkiem jednoczesnie ? Jakas zmiana oprogramowania czy cos?

Mozna to zrobic w wiekszosci modelach Samsunga poprzez wgranie modowanego softu. Do D600/e i D500 i innych ten soft jest i wrecz obowiazkowe jest jego wgranie a nie psioczenie ;). Co do X200 to musisz poszukac na necie lub zagadac na tym forum: http://samsung-mobile.pl/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o poradę :)

 

Który model byście wybrali SE K750i czy K610i?? Cena w miarę jednakowa.

 

Gdyby był dostępny K610im, to prawdopodobnie jego bym wziął, ale w przypadku tych dwóch, mam mały dylemat :|

Edytowane przez Allen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stałem sie szczęśliwym, a jakże !! posiadaczem SE K750i, i mam pytanie, otóż telefon wziąłem w erze, a ich soft nie ma możliwości wyłączenia dźwięku "robienia zdjęcia", czy da sie go usunąć jakimś programikiem i to jeszcze tak, żeby w serwisie nie zczaili się, że była jakaś ingerencja w soft??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś może styczność z alcatelem ot e801 telefonik jest za nieduże pieniądze do wyrwania w erze a ma to czego potrzebuje czyli mp3 i karty pamięci (wiecie może jaką największa obsługuje) nie ma aparatu i innych zbędnych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy clamshell Samsunga- x210. Nie miałem styczności z żadnym z tego typu Samsungów, więc jeśli ktoś mógłby napisać jak to się sprawuje, czy wygodne, itd. Bo mam okazje kupić za 49€ i zastanawiam się czy jest sens kupić tego więcej, bo w sumie na allegro stoją za więcej niż 300zł.

 

@Spiler86, zainteresuj się bliżej programem FAR. W tym celu najlepiej udaj się na forum serwisu centrumse.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy K800i . Ile mniej wiecej wytrzymuje wasz telefon przy w miare normalnej pracy ?

 

Pytanie nr2 . W jaki sposob formatowac baterie ? Bo moze problem z moim fonem zwiazany jest z tym , ze za pierwszym razem gdy sie wyladowal podlaczylem go do ladowarki i ladowalem az napisal jest najedzony ;) czyli jakies hmm 3h ? Moze za krotko ?

 

Ps. tel ladowalem w niedziele rano , dzisiaj juz mam prawie koniec baterii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, zle sformatowales :P po kupnie powinienes go wyladowac,i ladowac 14h, potem znowu wyladowac i bodajrze 12h, a potem juz normalnie...ps jak zaladowales to bawiles sie nim? wiesz zdjecia,filmy i te bajerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym , ze przeszedlem calego mini golfa i zapchalem pamiec telefonu fotkami to nic... :lol:

 

To czyli wymieniac baterie , czy da rade jeszcze ta uratowac ? ;)

 

Ps. ladowac wylaczony telefon , czy moze byc wlaczony... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wymieniaj - normalnie laduj az sie naladuje i po 3 ladowaniach bedzie dobrze chodzil - te formatowanie to pic na wode, ostatnio odpakowalem nowke 2610 odrazu podpialem do ladowarki na 2h (bo po tylu sie naladowala do pelna) i odpialem - chodzi juz 6ty dzien pod rzad 24h przy parunastu telefonach dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie problem polega na tym, że ciężko znaleźć jednoznaczną informację, która by pochodziła z jakiegoś wiarygodnego źródła. W każdym razie Wśród BB5 widnieje 7370, natomiast 7360 już nie.

Ciekaw jestem czy warto by było się w to pchać...

7360 nie jest platforma BB5. Normalnie sciagniesz z niego locka. Co do samego telefonu to hmm... (Mam go w domu), ergonomia srednia, wyswietlacz tym bardziej sredni, aparat VGA, radio nawet niezle gra, dzwonki mp3 i tragicznie mala pamiec wewnetrzna. Ogolnie placi sie za wyglad. Dla indywidualistow telefon fajny, ale dla zwyklych uzytkownikow badziew... Ale mojej matce sie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawitalem do tego tematu za rada narcyza i mam pytanie co do V3X i K1 KRZR, moglibyscie sie podzielic doswiadczeniami z obiema motkami ? u nas 3G to w sumie daleka przyszlosc :( wiec nie wiem czy te bajery w 3x przebija i tak dobre parametry + design krzr ?:} btw k1 jest nieco wezsza od v3/i/x, nie mialem jej okazji testowac w przeciwienstwie do v3 zwyklej ktora dobrze lezala w dloni, wiec czy aby nie za waska ?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*narcyz Ja bym łyknął tego samsunga. Kumpel ma x200 i bardzo sobie chwali. mały, lekki, bateria trzyma w miarę. IMHO jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w tej klasie. no a x210 to taki x200 po face liftingu :D

 

*makar Styczności z z tym alkatelem nie miałem ale jak dla mnie to ma tylko jeden poważny minus: brak obsługi MMS! (przynajmniej tak piszą na Telepolis). Niektórz się boja tej marki a ja miałem OT 311 3.5 roku i sprawował się super. Ani razu nie zawiódł chociaż miał różne "przygody" m.in. w kontakcie z gruntem :huh: . Jak Ci nie potrzeba mms i innych internetowych rzeczy to jest to chyba całkiem fajna propozycja, no i masz przy okazji mp3 - tylko kartę wymienić na większą? Swoja drogą to pewnie normalne słuchawki do tego nie pasują? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7360 nie jest platforma BB5. Normalnie sciagniesz z niego locka. Co do samego telefonu to hmm... (Mam go w domu), ergonomia srednia, wyswietlacz tym bardziej sredni, aparat VGA, radio nawet niezle gra, dzwonki mp3 i tragicznie mala pamiec wewnetrzna. Ogolnie placi sie za wyglad. Dla indywidualistow telefon fajny, ale dla zwyklych uzytkownikow badziew... Ale mojej matce sie podoba ;)

Do wiarygodnej informacji już dotarłem kilka dni temu, że nie jest na platformie BB5. Natomiast co do funkcjonalności, albo i jej braku właśnie chciałem coś usłyszeć. W sumie telefon raczej dla kobiet, więc już się zawęża grono potencjalnych kupców, dlatego chyba daruję sobie sprowadzanie tego. Tym bardziej, że ten telefon dość szybko tanieje z racji tego, że sporo ludzi wraca z Irlandii czy innych krajów na święta i to poprzywozili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@frezer Nie wiem jak awaryjność ale wszędzie mówią że spółka Benq Siemens legła w gruzach więc do telefonów tej firmy podchodziłbym z pewną taką nieśmiałością :wink:

a coś koło 300 zł to może właśnie ten samsung x200 / x210 tylko że niestety bez aparatu (no i dobrze :razz: ) ewentualnie se310i tylko że z komisu - no i ma aparat. Miałem okazję się pobawić tym drugim i naprawdę jest bardzo fajny (minus za brak bt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wiarygodnej informacji już dotarłem kilka dni temu, że nie jest na platformie BB5. Natomiast co do funkcjonalności, albo i jej braku właśnie chciałem coś usłyszeć. W sumie telefon raczej dla kobiet, więc już się zawęża grono potencjalnych kupców, dlatego chyba daruję sobie sprowadzanie tego. Tym bardziej, że ten telefon dość szybko tanieje z racji tego, że sporo ludzi wraca z Irlandii czy innych krajów na święta i to poprzywozili.

Wlasnie, to telefon dla kobiet. Do wyboru kolory zloty, rozowy :P Ale jest tez czarny (czy tam kawowy) dla facetow. Wyglada w miare, ale za jego funkcje nie zaplacilbym tyle co podaja np. na allegro. W tej cenie sa duzo lepsze telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o awaryjnosci Benq Siemens ?

Ja mam Benka EL 71 i nic mi się z nim nie dzieje - mimo, że wcześniej na necie czytałem kilka niepokojących opinii.

Nie zamieniłbym go na żadną bezduszną nokie, halo moto itp ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...