Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyswietlacz 262 tys kolorow

Aparat foto 1.3 mpix

Nie za duzy telefon, najlepiej tez nie za drogi :P

 

Co byscie polecili?

niedrogi to pojęcie względne - dla jednego 200 zł dla innego 800 :)

 

 

ja bym nie al benq siemens bo firma oglosila upadlosc

tjaaaaaa

ciekawe skąd masz takie info - z tego co wiem - BenQ zaprzestało finansowania firmy BenQ Mobile w Niemczech i tyle - działalność firmy w pozostałych obszarach jest kontynuowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedrogi to pojęcie względne - dla jednego 200 zł dla innego 800 :)

No tak do 300 zl, jakby dalo rade cos wyrwac takiego to byloby git :]

 

Sharp GX30 mozna wyrwac za okolo 300zl, ale on ma dwie wady: za duzy, bateria trzyma strasznie krotko =/.

Motka V360 bylaby idealna, gdyby miala ten 1mpix w aparacie foto ;/. Powiedzmy ze kosztuje troche ponad 300 ale ma jeszcze odtwarzacz mp3 =) Dodatkowo swietny design... no ale aparat ;f

Edytowane przez -weS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na telefon z aparatem 1,3MPix w okolicach 300zł.

Poza tym posiadanie takiego aparatu wcale nie musi oznaczać lepszych fotek- mogą być większe, a nie zawsze lepszej jakości.

Albo rezygnujesz z takiego aparatu, albo dokładasz kase ;) Poza tym nie dzwonisz aparatem fotograficznym, a telefonem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na telefon z aparatem 1,3MPix w okolicach 300zł.

Poza tym posiadanie takiego aparatu wcale nie musi oznaczać lepszych fotek- mogą być większe, a nie zawsze lepszej jakości.

Albo rezygnujesz z takiego aparatu, albo dokładasz kase ;) Poza tym nie dzwonisz aparatem fotograficznym, a telefonem ;>

Hm, no a Sagem my-x6-2 ? :> Poza tym moze byc troche drozszy jesli np ma te mp3 ; >

A myslisz ze w Motoroli V360 aparat jest dostatecznie dobrej jakosci, zebym mogl na pc je pokazac czasem ;) Bo przyznam szczerze, ze ta motka samym wygladem mnie powala :) Chodzi mi o zrobienie paru fotek czasem na imprezce czy cos, nie mowie ze musza byc gromiacej jakosci, ale zeby bylo cos na nich widac ;) i mozna bylo je pokazac na pc w miare wygladajace. Czy 640x480 wystarczy? Bo prawde mowiac mam watpliwosci :) ale moze ktos je rozwieje...

Jak mialem aparat 1.3 mpix w Sharpie GX30, ktorego cena aktualnie oscyluje wlasnie w okolicach 300PLN, to bylem z niego naprawde zadowolony, wystarczal do moich potrzeb. No ale ten telefon odpada, bo jak juz mowilem jest za duzy (chociaz to bym przebolal) i przede wszystkim... bateria rozladowuje sie strasznie szybko.... na poczatku z reszta myslalem, ze to wina baterii, z ktora kupilem telefon, ale po wymianie bylo to samo, a pozniej wyczytalem gdzies ze te telefony poprostu tak maja.

Edytowane przez -weS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak aparat w Motoroli v360, ale jeśli jest taki sam jak w V500, to nic szczególnego.

Poza tym Sagem średnio kosztuję ~350zł, żadko się trafia taniej, więc nijak ma się to do 300zł w końcu to już 1/6 cłej kwoty, więc nie takie małe dokładnie;>

Zdjęcia z imprez robione telefonem nigdy nie kojarzą mi się dobrze, bo przecież imprezy są zazwyczaj wieczorami, a wtedy to telefon już niewiele może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Sagem jeszcze ma odtwarzacz mp3, wiec 50zl w gore powiedzmy, ze moge uzasadnic ;>

Choc powiem, ze tak im wiecej czytam tym bardziej dochodze do wniosku, ze aparat foto w telefonie to jest ogolna porazka ;) (przynajmniej w tych tanszych telefonach) i chyba zdecyduje sie na motke v360 - swietny design, super wyswietlacz, mp3.

Rezygnujac z dobrego aparatu foto myslalem rowniez o SPV C500..hm? :)

Edytowane przez -weS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym mimo wszystko plecil nokie 6230 bdb wykonanie dobry telefon bezawaryjny ladnie mp3 odtwarza bylem z niego bardzo zadowolony a co najwazniejsze nie traci szybko na wartosci . No sorka ale sagemy mialem (3) to jest chinski papier ladnie ozdobiony , co do motorolek roznie ejst czasami chodza spoko a czasami robia psikusy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta Nokia zawsze sie podobala i wczesniej i podczas pol rocznego uzytkowania. Ale o wygladzie sie nie dyskutuje, to rzecz gustu. Aparat moze ma mala rozdzielczosc ale jakosc jak na VGA jest dobra, bo w 6230i te 1,3mpix to tylko na obudowie ladnie wyglada, w rzeczywistosci jakosc jest tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sagema myx6 bez karty pamieci za 300zl kupisz spokojnie.

A jak nie to nikt nie wymienil jeszcze Siemenesa S65, aparat 1,3 tak jak chcesz, co prawda nie najnowszy i nie posiada mp3, no ale za to odpowiednio tanszy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@agr: Bardzo dobry pomysl! Rowniez polecam ten model, zwlaszcza ze mozna dokupic zew. odtwarzacz do tego telefonu. Ktos ostatnio mial taki zestaw na Allegro za 280zl w swietnym stanie. Towar w tej cenie bezkonkurencyjny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

a co powiecie o samsungu x680 bo konczy mi sie umowa w orange i chcialbym cos wybrac a nie jestem za bardzo w temacie telefonow aktualnie tak zeby mial jakis aparacik i mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, postanowilem nie decydowac sie na motorole po przeczytaniu paru recek ;g jednoczesnie zwrocily moja uwage dwa SE - k800 i w850i, co sadzicie o tym drugim?, nie jest zbyt "batonowany" czyt. gruby i czy sie ten slider nie wyjezdzi za szybko ? aha i czy ktos wie czy ta rozncia miedzy nimi w mp3 jest jakas odczuwalna ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań i prosze o odpowiedź osób najlepiej które mialy dany telefon i wiedzą z czym mamy do czynienia ;) jako że na gwiazdke mój mikołaj podaruje mi wreście porządny telefon mam kilka pytań:

 

1. o ile więcej zapłace w sezonie przed świątenczym za telefon za około 700zł?

2. jaki telefon + - 700zł? Jestem siedmansto latkiem, dużo pisze esów troche dzwonie.

 

Moje wymagania:

-odpowiedni rozmiar (nielubie małych telefonów bo ciężko esy mi się pisze moimi dużymi grabami :lol: )

 

-wygoda użytkowania (żeby nie mulił, duży czytelny wyświetlacz)

 

-dobry aparat (mało wymagam po tym względem, ładne zdjęcia dla mnie robi już 6230, chodź przyznam że chętnie pobawie się czymś lepszym)

 

-dobre gry i możliwość wgrania rozbudowanych aplikacji(tutaj już troche wymagam)

 

- mp3 od czasu do czasu lubie słuchać muzyczki (teraz mam ipoda ale niechce mi się go nosić, wogle to szybko się rozładowuje i wolno ładuje)

 

-praktyczność (wytrzymały, dobra bateria itp)

 

-na końcu wygląd

 

Zastanawiam się na k750i, e50(skłania mnie symbian kiedyś miałem 7650 i był to najlepszy telefon jaki miałem w życiu :D ) n70(miałem w rękach, niby fajny ale jednak coś z nim nie tak, ma ten telefon symbiana rev3?) d600 (wydaje mi się strasznie mały ale mam miłe wspomnienia z sliderami), k800 (jakbym dołożył, chodź odstrasza mnie ta zasłonka na aparat i drogie karty) spv c600 (taki egzotyczny ale coś w sobie ma) coś innego?

 

edit. jeszcze propo mp3 najlepiej jakby telefon dobrze też grał przez głośniczki i żebyście wiedzieli z jakim człowiekiem macie doczynienia to powiem że e398@e1 niegrał dla mnie zbyt dobrze... :) Pozdrawiam

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie drożeją? ;)

 

kolega ma 6280 i powiem jedno ona taka nieświeża mi się wydaje, niby wszystko ładnie fajnie szybko chodzi ale obudowa nędzna i tylna zasłonka, zreszto wolałbym zaoszczędzić na tym drugim aparacie i kupic 6630 ale te telefony wydają mi się juz starawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@quarantino

 

W ostatnim czasie miałem do czynienia z mokią 6230i, nokią 6630, a teraz mam SE k750i, dość często obcowałem z n70

I tak:

 

6230i bardzo przyzwoity telefon, ale na pewno rozbudowa go o aplikacje nie będzie porażająca

 

nokia 6630 to oczywiście symbian. Dużo aplikacji, niezły aparat, ale też kilka wad. Niby można wgrać prawie wszystko, ale jednak brak kilku podstawowych programów to przegięcie. Ubogi kalendarz (chodzi mi o ustawianie przypomnień, w 6230i było dużo lepiej)

i ostatnia wada, która mnie zniechęciła całkowicie to brak możliwości wyłączenia wysyłania polskich znaków w smsach przez co smsy kosztują 3-5 razy więcej niż normalnie.

 

N70, to telefon ok, ale klapka do zamykania aparatu jest tandetna, a prócz 2mpx aparatu od 6630 chyba bardzo się nie różni

 

Teraz mam k750i

Obudowa trochę trzeszczy, ale nie jest to koniec świata

Zawiesił mi się kilka razy w javie, ale wgrałem nowy soft i zobaczymy co będzie teraz.

Ogólnie tel bardz fajny. Dobry aparat (autofocus jest na prawdę cool), ładny wyświetlacz, karty pamięci (wyjmowane z zewnątrz)

Grałem w kilka gier 3d i jest ok

Jedyne czym się martwię to joystick, który podobno ma tendencję do psucia się.

I jeszcze jedna rzecz co do smsów.

Używam T9. Moim zdaniem najlepszy był w 6230i. W SE wkurza mnie wyskakująca informacja, że nie ma wyrazu w słowniku (przez co marnują się powiedzmy 3 sekundy) i chwilę po dodaniu wyrazu kolejne info mówiące o dodaniu wyrazu. Czasem może być to bardzo denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :D mam narazie motke v3i( bardzo dobra sztuka :D) z fajnym softem, jutro ide po k750i, i nie wiem którego zostawic :/ , w k750i korci mnie soft od d'ka i ~30h odtwarzacza :> no i aparat fleszem... poradzicie ?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :D mam narazie motke v3i( bardzo dobra sztuka :D) z fajnym softem, jutro ide po k750i, i nie wiem którego zostawic :/ , w k750i korci mnie soft od d'ka i ~30h odtwarzacza :> no i aparat fleszem... poradzicie ?;]

A co Cię korci w praktycznie takim samym sofcie?

Może pomyliłeś z softem od W800i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Telefon na gwarancji wraz z całym zestawem można kupić znacznie taniej niż te 800ziko, a wcale nie powiedziane że w takim samym stanie. Jeśli rzeczywiście ilość rysek powstała w wyniku użytkowania odgrywa tu kluczową rolę i to że nie kupujesz go na allegro, a osobiście ma tak ogromne znaczenie to weź, ale miej na uwadze że jednak przepłacasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tel z komisu gsm, i ani jednej ryski nei widziałem, ale 800 żetonow to tez dla mnei za duzo :/ no nic, trzeba bedzie pojechac jutro i albo potargowac albo cos innego, albo wrócic do domciu i allegro ...

 

edit.

a moze k750i ? za 650 moge ja miec, nowka !

choc powtorze jeszcze raz, zalezy mi głownie na mp3 i dobrym dźwieku, jak wybiore k750i to na bank domowie hpm-70 :] czyli jakies 50 zeta + jeszcze karta z 1 gb kolejna 100 , czyli 700 juz bedzie :/ co o tym sadzicie ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"z komisu" - to tłumaczy cenę ;)

k750i wraz z HPM-70, to przecież to samo. A w w800i nie masz karty 1GB, więc jeśli o to chodzi, to i tak byś musiał dokupić. Tak czy inaczej k750i plus nowe słuchawki i karta i tak się bardziej kalkuluje. Zawsze wyboru możesz dokonać według designu i problem z głowy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie warto dokładac do w800i zeby mec "mega bass" xD

oke, jutro dam znac co i jak, bo jednak dzisiaj tak na opierd*** tm wleciałem bo przelotem byłem xD

 

czyli nie warto dokładac do w800i zeby mec "mega bass" xD

oke, jutro dam znac co i jak, bo jednak dzisiaj tak na opierd*** tm wleciałem bo przelotem byłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...