Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada(ł) Nokie 7360? Jakies wrażenia?

Szukam telefonu do 550zł, ale tylko Nokia, wszystko inne odpada

 

Tez sei zastanawialem,ale mnie sie to koajrzy z babskim fonem:/

Z 7360 miałem styczność dość niedawno, bo przed świętami, zamawiałem koledze, który to z kolei kupił swojej dziewczynie na gwiazdkę. Na allegro nówka zamówiona za 425 zł, przywieziona z Irlandii - "telefon na wodę" - bo simlock z Vodafona. Smoka zdjąłem ze stronki bez problemu. Teraz do rzeczy. Materiały z których N zrobiła aparacik sa dość przyjemne w dotyku i ciekawie dobrane. Podstawowa wada to brak blutufa (przynajmniej dla mnie) a tak poza tym (wyglądem) to nic szczególnego. Typowa Nokia: soft szybki, intuicyjne menu, aparat VGA, dzwonki mp3, dobre radio. Po krótkiej chwili doszedłem do wniosku, że to po prostu moja była N6101 w innym opakowaniu, czyli dobry fonik, a co do wyglądu to babsko wygląda w kolorze różowym i amber ;)

 

 

Mojej dziewczynie bardzo podobają się telefony z "klapką"

Możecie mi podpowiedzieć jakie modele w cenie powiedzmy 300-500 zł są najtrwalsze? (tel tylko nowy wchodzi w grę i najlepiej z gwarancją)

Oczywiście im taniej tym lepiej :)

Aparat ani inne tego typu bajery nie są konieczne, ale lepiej żeby nie był to telefon sprzed 10 lat tylko w nowej obudowie. Funkcje takie jak przyzwoity kalendarz, budzik byłyby mile widziane.

I bateria trzymająca tak min 3 dni

W tym przedziale cenowym jest np motorola V3, ale jeśli macie propozycję na coś lepszego to chętnie poznam wasze opinie.

Ciężko powiedzieć żeby fony "z klapką" były trwałe, upadek często je zabija ;) W tej cenie przed świętami widziałem na allegro nowe Samsungi S500i (w polsce nie dostępny - w salonach) czyli taki lepszy E720/730, niestety teraz podrożały o ponad 100zł. Jeżeli dziewczyna nie jest wymagająca to do wyboru ma: Samsunga x200/x210 (ten drugi ma radio), Nokie 6060 (moja mam nosi go ok 7 miesięcy w torebce i praktycznie nie ma na nim śladu użytkowania. Jeśli ma mieć 2 wyświetlacze i nie przeszkodzi jej dość gruba antenka to moge polecić N6101 (tylko tu koniecznie jakiś silikon/crystal bo dość łatwo się rysuje) miałem 3,5 miesiąca i nie moge powiedzieć złego słowa, albo N6103, czyli 6101 w "gumowej" obudowie i z blutufem. Z motoroli to jeszcze v360 jest godna uwagi, a Se Z520i/530i. Z x200/E720/N6060/N6101/N6103/Mv360 miałem styczność i mogę powiedzieć, że każdy jest dobry, ale co komu potrzebne i co sie komu podoba to już trzeba samemu zdecydować

 

 

@wildcherry - wyprzedziłeś mnie, bo trochę zajęło mi napisanie tych 2óch odpowiedzi ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie, moze bylo juz poruszane na forum ale mam nadzieje ze i ze mnie za to nie zjedziecie ;)

 

czy E50 ma normalnego symbiana? bo cos obilo mi sie o uszy, ze jakas nowsza wersje i narazie malo softu jest na niego. jesli tak, to czy taka wersje symbiana moglbym wgrac na N70?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoroli V3 nie polecam, jest teraz bardzo modna, ale nie jest to nic nadzwyczajnego, oporgramowanie to samo co w V360, ktore lubi sie zawieszac, rozni sie tylko obudowa - ktora tez nie zachwyca, ale to juz kwestia gustu. Jednym slowem kicz dla elo dzieciakow. Polecam Ci Nokie 6101 lub 6060. Nokia robi proste ale porzadne i trwale telefony. Kalendarz czy budzik to juz standard w komorkach. Dobrymi telefonami sa rowniez Sony Ericsson W300i , W710i - ale to juz wyzszy przedzial cenowy, ma dobry aparat, wymienna pamiec i bajery typu fitnes.

I co z tego, jak dla kobiet to idealny telefon + różowy kolor :razz: Co do tych 2 Noki to ja się nie będe wypowiadał, nie trawie ich. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam teraz posiadam Motkę V3 razr black, działam już na niej jakiś tydzień. Nic na razie się nie psuje, świetnie współpracuje ze słuchawką bluetooth, bateria 3-4dni. Telefon jak telefon do 500zł niczym nie zaskakuje.

 

Miałem wszystkie z serii V3 i najbardziej do gustu przypadła mi V3x oraz V3i. Oprócz tych telefonów miałem wieeeeeele innych i szczerze przyznam że nie wiem czemu ale zawsze do nich wracam ;)

 

Na smaczek

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej dziewczynie bardzo podobają się telefony z "klapką"

Możecie mi podpowiedzieć jakie modele w cenie powiedzmy 300-500 zł są najtrwalsze? (tel tylko nowy wchodzi w grę i najlepiej z gwarancją)

Oczywiście im taniej tym lepiej :)

Aparat ani inne tego typu bajery nie są konieczne, ale lepiej żeby nie był to telefon sprzed 10 lat tylko w nowej obudowie. Funkcje takie jak przyzwoity kalendarz, budzik byłyby mile widziane.

I bateria trzymająca tak min 3 dni

W tym przedziale cenowym jest np motorola V3, ale jeśli macie propozycję na coś lepszego to chętnie poznam wasze opinie.

Samsung X200, X640, X660, X680. Najlepsza jakosc wykonania w przystepnej cenie, ktora miesci sie w Twoim przedziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, jak dla kobiet to idealny telefon + różowy kolor :razz: Co do tych 2 Noki to ja się nie będe wypowiadał, nie trawie ich. :wink:

Jako kobieta uwazam ze V3 jest paskudna ( w kazdym kolorze) ale tak jak pisalam to akurat jest kwestia gustu. Nie wiem co uwazasz za idealne dla kobiet w tym telefonie ( czego nie ma Nokia 6060, 6101), osobiscie nic takiego nie dostrzegam. Nokia przede wszystkim jest dobrej jakosci telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kobieta uwazam ze V3 jest paskudna ( w kazdym kolorze) ale tak jak pisalam to akurat jest kwestia gustu. Nie wiem co uwazasz za idealne dla kobiet w tym telefonie ( czego nie ma Nokia 6060, 6101), osobiscie nic takiego nie dostrzegam. Nokia przede wszystkim jest dobrej jakosci telefonem.

Szkoda że masz inny gust :wink: Ja nie powiedziałem że te Nokie są złe po prostu nie lubię tej serii bo uważam ze jest cienka.

 

Co do Noki to lubie tą firmę sam mam przecież komórkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam motorole v3 troche zryta obudowa ;p bez gwarancji i papierów kolega mi propounje zamiane na motorole e398 z karta 64mb gwarancja nowy telefon moze 1 miesiac czy sie opłaca ?

Motorola jak motorola, moja przyjaciolka miala e398 i po paru miesiacach telefon zaczal sie zawieszac. Wyposazenie tez nie jest wysokich lotow, aparat kiepski, a z taka pamiecia to tez muzyki sobie nie nagrasz zawiele. lepiej sprzedac V3, dolozyc i kupic sobie porzadny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie nabylem lekko uzywana N70 z calym zestawem i simlockiem na ORANGE za 550 zl. Ale brak instrukcji. Czy ktos moze podac gdzie znajde instrukcje w pdf i instrukcje jak rozkrecic fona ? Z czasem kupie panelik orginalny na allegro i chcialbym go wymienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, jeszcze tylko mnie intryguje czy mozna w N70 za jakis czas updateowac Symbiana do nowszej wersji?

Zalezy co masz przez to na mysli. Mozliwa jest aktualizacja oprogramowania jako calosc, ale wersja Symbiana sie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie nabylem lekko uzywana N70 z calym zestawem i simlockiem na ORANGE za 550 zl. Ale brak instrukcji. Czy ktos moze podac gdzie znajde instrukcje w pdf i instrukcje jak rozkrecic fona ? Z czasem kupie panelik orginalny na allegro i chcialbym go wymienic.

chyba Soker w tym temacie podawał linka do filmiku jak zdjąć obudowę z N70, przeszukaj temat

 

 

Nick poprawiony, przepraszam za błąd ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Socker w tym temacie podawał linka do filmiku jak zdjąć obudowę z N70, przeszukaj temat

Owszem Soker podawał linka w tym temacie jak zdjąć obudowe do N70 ;)

 

@dayus

 

Sprwadź: 0000, 1111 i inne takie też miałem słuchawkę BT od motki i się trochę nakombinowałem.

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję kupić SPV M3000. Zbiera bardzo przychylne opinie, a funkcjami dorównuje Nokii N93 (pomijając aparat) kosztującej 1.5x razy więcej. Jednak niespełna tysiąc złotych to (przynajmniej dla mnie) niemało - tak więc czy warto go kupić, czy lepiej zainteresować się innym smartphonem.

 

@narcyz

Dzięki za poradę - znalazłem tam TEN test.

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że też o nim myślałem, ale jakoś nie jestem wciąż do końca przekonany, czy chce wydawać na telefon więcej niż złotówkę ;)

Myślę, że na pdaclub.pl więcej uda Ci się o nim poczytać, niż tutaj ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie powiedziec co o tym mysliscie ?

 

http://allegro.pl/item151605554_oryginalna...2_miesiace.html

 

Mam zamiar wymienic w swojej ale nie wiem czy warto te 80 zl wydawac.

To raczej nie jest oryginalna obudowa do N70. Nie było nigdy na rynku N70 z czarnym frontem, srebrnym tyłem i czarną klapką :blink:

Ja kupiłem do N70 taką za 30zł pseudo org, zakładałem tylko jak szedłem się rzucać telefonami bo innego zastosowania nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

 

30 zl a 78 to chyba lekka roznica nie uwazasz ?

 

2.

 

Sluchajcie mam malutki problem. Przycisk cofania w N70 nie zaskakuje za pierwszym skokiem tak jak reszta przyciskow. tylko trzeba go minimalnie mocniej docisnac. Rozebralem fona bo znalazlem fajny poradniczek

 

http://www.youtube.com/watch?v=2BkaYtsi3J4

oraz

 

 

Przeciscilem plytke oraz klawiature ale to nie dalo zadnego rezultatu. Na ooko to wszystko wyglada ok. Czy cos jeszcze moge poradzic ? A moze taka funkcja ze trzeba go lekko mocniej docisnac ?

 

Niby problem malo wazny ale jestem takim typem czlowieka ze u mnie musi wszystko chodzic jak w zegarku i drazni

mnie takie cus :/

 

3.

 

Po wgraniu tematow na swoj fonik nie zmienia mi sie tapeta , a biore w ustawieniach tematu --> tapeta ---> domyslne , nawet gdy zmieniam na pozostala opcje, nadal zostaje ta co byla wczesniej. Kojarzy ktos co mam ustawic. ?

Edytowane przez pvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo błedne podejscie. Wiele na takim przekonaniu stracisz gdyz za okoo 550 - 600 kupisz sobie nowego k750i wystarczy tylko szybko reagowac na nowe aukcje na allegro.

 

Pamietajcie ze to juz nie jest ta dawna dobra Nokia ktorej kazdy telefon byl bliski idealowi. Teraz wypuszcza mnóstwo telefonow o zerowych mozliwosciach za niebagatelna sume .

Jeżeli patrzysz na najtańsze/tańsze modele to masz rację, ale od zawsze wiadomo, że za dobre rezczy płaci się dobre pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, troszke mi grosza ostatnio wpadło w kieszeń i postanowiłem zakupić nowy telefon. Obecnie posiadam Motorole E398 i jakby tu ująć. Szukam przeciwności tej komórki.

Potrzebuje czegoś do max 600zł z:

  • klapka
  • kolorowym ekranem rzecz jasna ;]
  • aparcikiem znośnym
  • szybki! nie chce mulenia w sms jak mi to miejsce w E398
  • mile widziana elastyczność od strony softowej
  • BT
  • wytrzymała bateria
Nie potrzebuje jakis mp3 i innych go..en.

 

Może to?

http://allegro.pl/item153265043_nokia_6103...alny_lodz_.html

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp no na pewno 6103 jest dużo szybszy od e398, zwłaszcza z najnowszym softem :)

Dzień przed wigilią odebrałem z salonu plusa 6103 nowe (11/2006 wyprodukowane, więc i soft zapewne miało świeży), i jakoś nie wydaje mi się aby było szybsze dużo od V3 które swego czasu miałem, a które z kolei chyba nie jest wogole szybsze od e398. Ale może to kwestia gustu.

Co do 6131 i zdychającej baterii, bez przesady 3-4 dni sobie działa. Jak ktoś chce telefon który wytrzymuje długo w standby'u, zawsze może kupić philipsa i cieszyć się przez 10 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...