Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

N70

 

Symbian - fajnie, że można zainstalować sobie właściwie wszystko, ale niestety może to okazać się wadą. Gdyby telefony z symbianem miały o co inne telefony + możliwość instalacji innych rzeczy to byłoby ok, ale czasem może zirytować brak niektórych podstawowych funkcji.

 

W N70 bardo moim zdaniem tandetnie zrobiona jest osłona aparatu (taki kawał plastiku)

 

I to co mnie od symbiana odrzuciło to problem z T9. Nie można wyłączyć wysyłania polskich znaków przez co zwykły sms na 50 zaków może się wysłać jako 3 smsy. (tak przynajmniej miałem w 6630)

 

Co do 6233 to nie miałem okazji się pobawić jednakże słyszałam, że odbudowa jest metalowa o może być ciężkim, ale trwałym rozwiązaniem:)

 

Dodatkowo sądzę, że 6233 to taka nowsza wersja 6230i, z której byłem bardzo zadowolony. Popatrz jeszcze na inne funkcje na jakichś stronach i coś sobie wybierzesz.

 

Na temat E50 się nie wypowiem bo doświadczeń z tym telefonem nie miałem. Chociaż jedna rzecz mogąca być wadą to joystick (w aktualnym telefonie mam i nie narzekam, ale podobno psują się częściej niż inne klawisze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W N70 bardo moim zdaniem tandetnie zrobiona jest osłona aparatu (taki kawał plastiku)

 

I to co mnie od symbiana odrzuciło to problem z T9. Nie można wyłączyć wysyłania polskich znaków przez co zwykły sms na 50 zaków może się wysłać jako 3 smsy. (tak przynajmniej miałem w 6630)

kupujesz obudowe kauczukowa za 30zl i problem z glowy,

co do t9 faktycznie to wkurza bo sms sie skraca ale sa przeciez takie programy jak NaSms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie jakiej jakosci jest ta obudowa. Juz bym chyba wolal chdozic w obdartej ale orginalnej obudowie.

 

A sms to po czesci problem rozwiazany gdyz wlasnie jest program NaSMS

Edytowane przez pvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie jakiej jakosci jest ta obudowa. Juz bym chyba wolal chdozic w obdartej ale orginalnej obudowie.

uzywam takiej obudowy i jest po stokroc lepsza od tego org srebrnego badziewa, w ogole telefon ladniej wyglada

to nie jest tylko moje zdanie, wystarczy wejsc na allegro i zobaczyc komentarze ludzi ktorzy rowniez posiadaja takie obudowy

nie wiem co prawda jak jest z obudowa z music edition ale srebrna to chlam ktory bardzo szybko sie wyciera i odpada farba z tylnej klapki

 

Telefony z symbian sa tylko troszke wolniejsze w dzialaniu niz te bez i to jest ich jedyna wada.

kwestia przyzwyczajenia ;) Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do wyboru Nokie 6233, E50 i N70. Ktora byscie mi polecili?

 

Zalezy mi na dobrym aparacie (wiec E50 cienko wypada <1,3Mpix?>) i dosc dlugim czasie czuwania. Jakos 6233 mi sie podoba (wizualnie) najbardziej :) A moze jednak N70? Mam mentlik w glowie :/

Z tych trzech to ja bym wziął e50, zdjęcia są jak na kom przyzwoite, jedyna rzecz to bateria ostatnio przy włączonym BT, łączność non stop (robi za modem), + 4-5h gadania wytrzymuje od 4 rano do ok 3-5 po południu (ja rozwiązałem kupując dodatkowe 2 baterie i ładowarkę do nich wiec zawsze jedna bateria się ładuje, a druga w kieszeni na zmianę).

 

A dlaczego ona a nie n70 bo:

-według mnie lepiej wykonana

-większy wyświetlacz w n70 176 x 208 a e50 320x240

-najnowszy symbian

-nie ma ruchomych elementów mechanicznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję kupić komórkę na firmę, ale lewy jestem zdeka w tym temacie.

Przeczytalem pierwsze 20 stron tematu,ale wymiękłem :D,

W zasadzie juz wybralem telefon - SEK750i.

Do tego dokupię kartę 1 albo 2GB i przejściówkę na słuchawki zwykłe (pchełek nie trawię po prostu).

1. Czy ten telefon pociągnie jakoś Sennheissery PX200 ? Mają 32 OHMY

2. Czy lepiej kupić na allegro fon -650zł - faktura marża a potem wziąć sobie abonament bez telefonu ? Czy np abonament 61zł w Plusie i tel za 20zł czy jakos tak. ?

3. Czy Bateria Litowo-Jonowa 2400mAH będzie trzymać 2 krotnie dłużej niż ta litowo-polimerowa ? Czy jest sens dokupywać taką baterię ?

4. Głupie pytanie ale którą sieć wybrać żeby było najkorzystniej na firmę ?

Orientowalem sie troche ale nie nadążam za tymi ofertami, mam mętlik totalny.

Proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz. Coraz bardziej przekonuje sie do 6233.

Tzn jakich funkcji?

Tu trochę się zagalopowałem. N70 trochę się pobawiłem, ale nie było tego dużo. Natomiast w 6630 nie miałem stopera a kalendarz (przypominanie) był bardzo ubogi.

Jeśli w N70 jest lepiej to bardzo przepraszam za wprowadzenie zamętu

 

 

 

kupujesz obudowe kauczukowa za 30zl i problem z glowy,

co do t9 faktycznie to wkurza bo sms sie skraca ale sa przeciez takie programy jak NaSms

A sms to po czesci problem rozwiazany gdyz wlasnie jest program NaSMS

Macie rację. NaSMS może pomóc, ale jak już napisałem trzeba coś zainstalować, a ta opcja powinna być moim zdaniem dostępna.

Z resztą NaSMS jest chyba płatny. Oczywiście wszystko można obejść, ale byłoby to nielegalne.

 

Gdyby tak było, lub gdybym nie korzystał z T9 to na 100% nie sprzedałbym swojej 6630 gdyż uważam, że telefon jest super.

 

p.s.

 

Czy w każdym telefonie z symbianem jest ten problem z T9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

T68i bardzo niewygodny w obsludze i na wyswietlaczu nic nie widać.

Jak masz kase by dołozyc do 6100(cicho slychac rozmowy) to kup 6310i, skoro Siemensów nie chcesz.

Wezmę N6100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli symbian równa sie niemożliwość korzystania z t9 i norlmalmnych smsow na standardowym sofcie a za NaSMS trzeba placic?? tak?

tak, nie wiem jak jest w innych markach telefonow

 

dayus cena jest ok porownujac ceny na allegro

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli symbian równa sie niemożliwość korzystania z t9 i norlmalmnych smsow na standardowym sofcie a za NaSMS trzeba placic?? tak?

Zasadniczo nie wiem czy chodzi Ci o to, że trzeba ciągle coś płacić czy nie. Trzeba po prostu kupić program. Oczywiście można go nabyć inną drogą, ale będzie to już piractwo także jak uważasz.

 

Tak z ciekawości jeszcze. Czy interesuje Cię tylko nokia? Może za 650 dałoby radę znaleźć jakiegoś D600? Chociaż tego nie wiem, ale to chyba całkiem udany model samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja sie czaje na Samsunga D900 i mam takie pytanko czy na tym forum ktos posiada ten telefonik jak tak to moze podzielilby sie ze mna swoimi uwagami na jego temat ?? Bo za duzo o nim tutaj nie mowicie , wiec albo jest taki slaby ze nikt go nie kupuje albo malo osob go posiada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mpx220 jest też całkiem całkiem ;) ale aktualnie nie mam na nią hajsu więc przyglądam się 2setce tylko trochę przeraża mnie trzymająca 1-2 dni bateria :wink:

Ona trzyma deczko dłużej ale warto nawet mpx200 brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos telefonu, zalezy mi aby dobrze graly mp3 i aparat robil ladne zdjecia, patrzylem se k750i , moto v3x,v3i + jakieś nokie , ale nie mam pojęcia co kupić, może macie jeszcze jakieś inne propozycje ? budżet to około 600, na symbianie czy windowsie mi nie zalezy, oczywiscie tel uzywany, najlepiej z allegro :)

Edytowane przez wrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakie są komórki ew. palmtopy z możliwością dzwonienia (nie wiem jak to się nazywa) które posiadają wi-fi? mógłbym poprosić o listę jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...