Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego D900, to wyglad jest kwestia gusty,mnie sie nie podoba.

Pozatym gdyby miał to byc telefon tylko dla mnie (nie na sprzedaż)to nawet 400zł bym za niego nie dał. Jakos nie lubie Samsungów.

No i jeszcze to jego rozsuwanie, jak dla mnie - klopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego D900, to wyglad jest kwestia gusty,mnie sie nie podoba.

Pozatym gdyby miał to byc telefon tylko dla mnie (nie na sprzedaż)to nawet 400zł bym za niego nie dał. Jakos nie lubie Samsungów.

No i jeszcze to jego rozsuwanie, jak dla mnie - klopotliwe.

Ilu samsungow uzywales ze tak zapytam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić do k800i kartę pamięci i jakąś folię i dlatego pytam was o zdanie o tych produktach:

-karta

http://www.allegro.pl/item156403391_sandis..._gwar_fvat.html

 

- folie

http://www.allegro.pl/item157097678_folia_...0i_wciecie.html

http://www.allegro.pl/item157550438_best_f...00i_x_2szt.html

 

Jest różnica duża między nimi. Czy są one niewidoczne, czy jednak widać, że coś jest przyklejone?

 

Pozdrawiam

muszę troszkę odkopać bo ostatnio temat przyspieszył, a bardzo zależałoby mi na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupić nowy telefon w granicach 1100zł (według allegro). Napewno jakaś nokia z symbianem, radiem i mp3, umts. Zastanawiałem się nad N70, ale jest troszke stara. Nie wiem czy 6288 ma symbiana, bo na każdej stronie jest inaczej. Którą nokie najbardziej polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupić nowy telefon w granicach 1100zł (według allegro). Napewno jakaś nokia z symbianem, radiem i mp3, umts. Zastanawiałem się nad N70, ale jest troszke stara. Nie wiem czy 6288 ma symbiana, bo na każdej stronie jest inaczej. Którą nokie najbardziej polecacie??

6288 ma symbiana, ale jest to S40 3rd edition, więc bezużyteczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6288 nie ma symbiana

 

JacekN8 dozbieraj do N80 ;)

w N70 nie ma sie juz co pakowac

Albo poczekaj na N95, w UK wychodzi w marcu. To samo co N80+5mpix aparat+GPS wbudowany. Obudowa rozsuwana w dwie strony. W jedna strone odslania Ci sie normalnie klawa, jak w N80, w druga strone (duzo mniejszy wysuw), pojawia Ci sie maly panelik do sterowania odtwarzaczem (klawisze Play/Pause, Stop, Next, Prev). :)

 

Prawdopodobnie wtedy ceny N80 pojda zdrowo w dol. :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to takie pytanko.

Mój brat jest w anglii. Ma tam nokię 6233. Czy w Polsce można ściągnąć z niej simlocka czy raczej powinien ściągnąć go zagranicą ?

Zaraz, ja dokładnie nie wiem czy z niej można simlocka ściagnąć, ale chyba nie jest to różnica czy w Polsce czy w Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, ja dokładnie nie wiem czy z niej można simlocka ściagnąć, ale chyba nie jest to różnica czy w Polsce czy w Anglii.

Z niektórych bb5 można było ściągnąć simlocka za symboliczną opłatą kilku funtów, jeżeli się było abonentem danej sieci przez określony okres czasu, chyba w vodafone tak można było zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę troszkę odkopać bo ostatnio temat przyspieszył, a bardzo zależałoby mi na odpowiedzi :)

Ja do K800i kupiłem taką folię - http://www.allegro.pl/item158363646_folia_...0_d900_v3_.html . Gdybym przy klejeniu dał odrobinę więcej wody - byłoby idealnie, ale i tak jestem zadowolony. Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych bb5 można było ściągnąć simlocka za symboliczną opłatą kilku funtów, jeżeli się było abonentem danej sieci przez określony okres czasu, chyba w vodafone tak można było zrobić.

W 3 (trojce) kosztowala mnie ta pryjemnosc 15 funtow (sciagniecie sim'a z 6680). Zaplacilem karta, podalem im swoj IMEI oraz wersje softu, a po paru dniach mila pani zadzwonila i podala mi kod odblokowywujacy moja komorke. Z tym ze akurat konczy mi sie kontrakt w tej sieci.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo poczekaj na N95, w UK wychodzi w marcu. To samo co N80+5mpix aparat+GPS wbudowany. Obudowa rozsuwana w dwie strony. W jedna strone odslania Ci sie normalnie klawa, jak w N80, w druga strone (duzo mniejszy wysuw), pojawia Ci sie maly panelik do sterowania odtwarzaczem (klawisze Play/Pause, Stop, Next, Prev). :)

 

Prawdopodobnie wtedy ceny N80 pojda zdrowo w dol. :)

 

Pozdrawiam.

gdybyś oblookał ostatnie 3-4 str to byś zobaczył że N95 bez smoka już można w Polsce kupić :) ale kosztuje ok 5000zł, a niestety w związku z jej wyjściem N80 nie potaniało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyś oblookał ostatnie 3-4 str to byś zobaczył że N95 bez smoka już można w Polsce kupić :) ale kosztuje ok 5000zł, a niestety w związku z jej wyjściem N80 nie potaniało :(

Zgadzam sie, ale jesli do pelnego obiegu N95 wejdzie w UK, wtedy i N80 bedzie tutaj mozna dostac w nizszych abo, takze ludzie robiacy tzw. upgrade pod koniec kontraktow beda ja mogli otrzymac (sam najpierw chcialem N80 jako upgrade w 3Network, najpierw proponowali mi 6280, pozniej zmiekli troche i zaproponowali N73, E61 a na koncu N80, jednak ja juz wtedy bylem napalony na siec O2, oraz to co mam w sig'u), wtedy zacznie sie naplyw tych komorek do Polski (duza liczba komorek w Polsce wlasnie z UK jest sprowadzana), a co za tym idzie i cena pojdzie w dol.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy zacznie sie naplyw tych komorek do Polski (duza liczba komorek w Polsce wlasnie z UK jest sprowadzana), a co za tym idzie i cena pojdzie w dol.

tylko że jeżeli to będą komy z lockiem to i tak będzie lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w MM wyprzedaż.

Co sądzicie o tej ofercie i który jest najkorzystniejszy:

SE k510 - 449zł

Benq-S c 81 - 399zł

Benq-S s 68 - 399zł

Samsung SGH-X 640 - 279zł

Samsung SGH-X 200 - 259zł

 

W zasadzie zależy mi na:

1. solidności

2. długiej żywotności baterii

3. smsy ze słownikiem T9 bez "siupów" typu polskie znaki....

4. kalendarz z notatnikiem i budzik z planem tygodniowym

5. dość głośne dzwonki i "dobry zasięg"

Reszta to dodatki.

Miała być nokia 6070, ale wtedy mi wykupili .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czemu ?

a to dlatego ze N80 mozna kupic juz za 1200zl a N70 za ok 1100zl (mowa o tel nowych bez slocka) wiec uwazam ze warto dolozyc do nowszego symbiana

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dlatego ze N80 mozna kupic juz za 1200zl a N70 za ok 1100zl (mowa o tel nowych bez slocka) wiec uwazam ze warto dolozyc do nowszego symbiana

Tylko, że nie wszystkim podobają się rozkladane telefony.

 

A tą cenę za n80 -1200zł to skąd więzłeś?

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie wszystkim podobają się rozkladane telefony.

 

A tą cenę za n80 -1200zł to skąd więzłeś?

ona jest typu slider czyli rozsuwana a nie rozkladana

a wzialem z allegro, sam chcialem kupic ale nie moglem sprzedac swojej N70 tak szybko, byla to nowka z ladowarka bez sima z polskim menu

 

ktos tu nawet niedawno kupil n80 i bardzo ja chwali kilka postow wczesniej

 

oczywiscie nie mam na mysli tutaj ze jest to tel najlepszy na swiecie ale majac 1100zl i chcac kupic N70 to wolalbym poczekac i dozbierac do N80

 

edit:

JROX oblsuguje RS MMC do 2Giga

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za dotychczasowe podpowiedzi, Benq-Siemens skreślam, zostaje:

 

SE k510 - 449zł

Samsung SGH-X 640 - 279zł

Samsung SGH-X 200 - 259zł

 

W zasadzie zależy mi na:

1. solidności

2. długiej żywotności baterii

3. smsy ze słownikiem T9 bez "siupów" typu polskie znaki....

4. kalendarz z notatnikiem i budzik z planem tygodniowym

5. dość głośne dzwonki i "dobry zasięg"

Reszta to dodatki.

Miała być nokia 6070, ale wtedy mi wykupili .....

 

Najbardziej skłaniałbym się ku Samsung SGH-X 640 - 279zł - co o tym sądzicie ??

Niepokoi mnie tylko stosunkowo krótki czas czuwania, ale czy warto dopłacać 170zł do SE 510i ??

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wzialem z allegro,

@remek tylko chyba nie zwróciłeś uwagi ze za 1100-1200zł to możesz kupić nową n80 ale ze smokiem na zagraniczną sieć, mój kolega kupił nową n80 w Poznaniu w komisie za 1400zł (karton,gwara,dodatki, bez smoka, polski język)i to już była dobra cena. Najtańsze nowe n80 bez smoka i z papierami to na allegro ponad 1500zł :(

 

 

@Conti jeśli nie zależy Ci na aparacie vga to imho lepszym wyborem niż x640 będzie x200, jakieś to ładniejsze (kwestia gustu) i znam kilka osób które go mają/miały i zachwalał :) cena k510 tez przystępna jednak za ta kwotę to lepiej szukać samsunga x700 na allegro :)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...