Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł czas na zmianę telefonu, to kilka które wybrałem:

- Samsung SGH-E250 (na to mam najlepszą ofertę)

- Sony Ericsson W300I (niezbyt mi się podoba, ale ponoć mp3 dobre)

- Sony Ericsson K750I (średni wygląd, ale może jakościowo dobry)

- Nokia E50 (tu już mało atrakcyjnie cenowo)

- Nokia N70 (cenowo fatalnie, ale może - choć wątpię)

 

Skłaniałbym się raczej w stronę Samsunga (już dwa modele miałem i jakościowo były bardzo dobre), Soniaka jeszcze nie miałem, a Nokie są cenowo wyjątkowo niekorzystne. Z tych wszystkich telefonów Samsung ma niestety najgorszą baterię, ale za to najlepszy wygląd. W zasadzie wszystkie telefony mają to co potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie nie wiem co wybrac :/ Mam do wyboru:

1. Nokie 6288 (cena 599) lub samsunga z630 (cena 619) w Play gdzie mam bardzo tanie polaczenia ale nie wiem jak z zasiegiem

2. Nokie n70 pozostajac w Orange za okolo 600 zl ale dalej majac polaczenia za 0,75 zl i sms/mss bardzo drogie :/

 

Wszedzie umowa na 2 lata.

 

Sam juz nie wiem na co sie zdecydowac... Moze pomozecie.

P.S.

Z Orange bede jeszcze walczyl aby cena spadla.

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasieg PLAY jest wszecie gdzie zasieg PLUS.

 

Ktory telefon lepszy do sluchania muzyki: se k750i, se w800i czy moze se k610i? Na allegro sa w podobnej cenie.

Edytowane przez adamski8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do kupienia od znajomego n70 ( 2 obudowy + 1gb + pokrowiec + słuchawki ) za 200zł ale jest na simlocku czy warto kupić i czekać aż stanieją możliwości sciagnięcia simlocka z tej platformy ? Tel z angli na obudowie ma orange znaczek.

Prosze o porade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przyszedł czas na zmianę telefonu, to kilka które wybrałem:

- Samsung SGH-E250 (na to mam najlepszą ofertę)

- Sony Ericsson W300I (niezbyt mi się podoba, ale ponoć mp3 dobre)

- Sony Ericsson K750I (średni wygląd, ale może jakościowo dobry)

- Nokia E50 (tu już mało atrakcyjnie cenowo)

- Nokia N70 (cenowo fatalnie, ale może - choć wątpię)

 

Skłaniałbym się raczej w stronę Samsunga (już dwa modele miałem i jakościowo były bardzo dobre), Soniaka jeszcze nie miałem, a Nokie są cenowo wyjątkowo niekorzystne. Z tych wszystkich telefonów Samsung ma niestety najgorszą baterię, ale za to najlepszy wygląd. W zasadzie wszystkie telefony mają to co potrzebuję.

Ja jestem za K750i :) Przyzwoity telefon.

 

Ktory telefon lepszy do sluchania muzyki: se k750i, se w800i czy moze se k610i? Na allegro sa w podobnej cenie.

K750i=W800i. Bierz tak jak wyżej pisałem, K750i. Mam K600i (podobny do K610i) i "trochę" mu brakuje do K750i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o k550i ?? fajny na maxa ale musialbym go dorwac zeby dokladnie sie przygladnac tym guzikom...

 

wzialbym 6021 gdyby tylko miala mp3... :/ a tak jestem w kropce bo kompletnie nie wiem co wybrac, za duzo tych modeli kazdy ma swoje dobre i zle ztrony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jak coś, to SE wysyłajcie na serwis na Śląsk ... odwalili kawał dobrej roboty i tyle. Fon śmiga jak nigdy. Nie ma zwiech, wymienili gniazdo słuchawek i kupę innych usterek :D Polecam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Mysle nad 6680 bo widze ich dosc duzo na allegro w dobrej cenie (uzywki) najczesciej na inna siec (przywiezione z angli)

Co o niej sądzicie ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad 6680 bo widze ich dosc duzo na allegro w dobrej cenie (uzywki) najczesciej na inna siec (przywiezione z angli)

Co o niej sądzicie ;> ?

A chcesz używać jej w PL?

Jak kupisz z simlockiem to raczej w Polsce Ci się nie przyda bo go nie zdejmiesz.

 

Generalnie symbian to symbian. Czasem przymuli czasem stanie się coś innego, ale za to masz przy sobie mini komputer, konsolę do gier itp.

 

Jak lubisz się bawić telefonem to kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcesz używać jej w PL?

Jak kupisz z simlockiem to raczej w Polsce Ci się nie przyda bo go nie zdejmiesz.

 

Generalnie symbian to symbian. Czasem przymuli czasem stanie się coś innego, ale za to masz przy sobie mini komputer, konsolę do gier itp.

 

Jak lubisz się bawić telefonem to kupuj

Sciągnąć się da, tylko kodem, w podanym przeze mnie wyżej linku były posty z cennikiem, ale widać, że ktoś przeglądający ten topic albo jest moderatorem na PCLabie albo zaraportował tamte posty, bo godzinę po moim poście zostały one wykasowane :/

Z tego co tam pisali, a nie wiem czy temu wierzyć, bo nie siedzę już w temacie od jakiegoś czasu, ceny w zależności od sieci wahały się od 200 do 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili za telefonik do 200zł? z klapką albo slider, koniecznie aparacik i obsługa mp3 i jakieś bajerki jeszcze by się przydało. Najlepiej nokia, sony ericsson albo samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bio, a może czytaj dokładniej...

 

Jakoś nie przychodzi mi nic do głowy z klapką lub sliderm i do tego z mp3 oraz aparatem do 200zł. Troszkę za duże wymagania. Gdyby odpuścić np. aparat, to można by poszulać motki mpx200. Tam nie zabraknie "bajerów". Natomiast, żeby mieć aparat, to trzeba by dopłacać do mpx220 lub brać coś innego, ale na pewno nie uda się to za 200zł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdarza Ci się użyć telefonu jako mp3 i aparatu, to znacznie lepiej brać tego SE. A jak nie, to wybieraj według tego czy podoba Ci się slider w Samsungu ;) Osobiście tego nie miałem okazji sprawdzić, ale kolega porównywał i mówi, że w K750i (już używanym) bateria więcej trzymała niż w nowym E250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No propozycja przez telefon jak zwykle zabiła mnie ofertą - już lepszą ofertę mam przez internet ze strony Orange.

 

Tak prawdę mówiąc to najbardziej chciałbym telefon, który długo trzyma na baterii, ma bluetooth, jest jak najmniejszy i jak najlepiej wykonany. Nie jest mi potrzebny ani kolorowy ekran, ani mp3, ani radio, ani kamera - od muzyki jest odtwarzacz mp3, a zdjęć i tak nie robię komórką - w ogóle w komórce wykorzystuję (poza dzwonieniem) tylko budzik, kalendarz i książkę adresową.

 

Tylko takiego telefonu chyba nie ma - same świecidełka - mam już dość szukania - chyba wezmę ojca Nokie 6230i jak będzie przedłużał umowę, a do mojej umowy wezmę coś za złotówkę i sprzedam na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo trzyma na baterii, ma bluetooth, jest jak najmniejszy i jak najlepiej wykonany. Nie jest mi potrzebny ani kolorowy ekran, ani mp3, ani radio, ani kamera - od muzyki jest odtwarzacz mp3, a zdjęć i tak nie robię komórką - w ogóle w komórce wykorzystuję (poza dzwonieniem) tylko budzik, kalendarz i książkę adresową.

nokia 6310i jest telefonem dla ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie 6310i jest niewielki :)

 

Varrol, jesli nie korzystasz z tylu funkcji to chyba najlepszym wyjsciem jest wziac jak najdrozsza kome i ja sprzedac. A sobie kupic co prostego i taniego, 3100 albo cos w ten desen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Poszukuję telefonu komórkowego z klapką do 300zł( To jest stawka maksymalna). Proszę was o propozycje z uzasadnieniem. Serdecznie pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

 

Heja,

Poszukuję telefonu komórkowego z klapką do 300zł( To jest stawka maksymalna). Proszę was o propozycje z uzasadnieniem. Serdecznie pozdrawiam i z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ktoś coś wie na temat ściągania simlocków w domowym zaciszu z telefonów SE V600i [...]

Trzeba mieć jakiś specjalny kabel (terminator?). Jeżeli byś coś znalazł to podeślij info na pw, mam k600i i przydało by sie zdjąć simlocka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć jakiś specjalny kabel (terminator?). Jeżeli byś coś znalazł to podeślij info na pw, mam k600i i przydało by sie zdjąć simlocka...

Blee, z tego V600i to akurat najmniej mi zależy bo mimo tego że wygląd fajny (trochę klocek) ale ma tak paskudny, okrutny branding Vodafone że rzygać się chce. Mimo tego łudząco swoim designem przypomina K800 ;)

 

post-4065-1176750576_thumb.jpg

 

post-4065-1176750588_thumb.jpg

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja bym sie cieszył z takiego loga chociaż na swoim nie mam żadnego (pomimo kupna w salonie). Powiem Ci że telefon jest przyjemny bardzo, może wyglądem nie zachęca ale jest fajny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...