Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bo ja wiem... qtek ma większe możliwości (windows) ja brałbym qteka (bo SE to brzydal ;p )

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko poradzic bo jest tego w brud.

Napisz czego oczekujesz od telefonu, musimy zawezic szeroka game telefonow w tej cenie.

W sumie za 300zł nie mogę mieć jakieś niesamowitych wymagań co do telefonu(z klapką). Zależy mi na wytrzymałej i ładnej obudowie oraz dobrym wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres - Jaki był by twój faworyt z podanej listy? Może innaczej. Gdybyś miał 300zł jakibyś kupił telefon. Koniecznie z klapką.

Uzywane EF81 :D - moze by sie znalazlo za 300pln

 

 

siemensy z miejsca odpadają :]

Jako fan tej firmy wbrew pozorom powinienem sie zdenerwowac na takie slowa ale paradoksalnie sie ciesze, ze taka opinia o nich krazy.

W wiekszosci przypadkow nie maja sobie rownych w swoich odpowiednikach cenowych.

S88 - jest o polowe tanszy od chocby starego juz i zwyklego jak na te czasy K750i

EF81 - kosztuje nowka 390 pln, a jakoscia niszczy wszystkie klapki Nokii i SE w cenach do 700-800pln

 

Ja ciesze jape bo mam chrapke wlasnie na ktorys z tych telefonikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załaczę link do bardzo szegółowej recenzji BQS EF81. Tez mam na niego chrapkę, tylko zrażaja mnie opinie uzytkowników. :( W większości są bardzo złe.

http://www.mobile-review.com/review/benq-s...s-ef81-en.shtml

Edytowane przez adamski8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/w810i/test/

http://www.in4.pl/mini_recenzje.htm?mini=37

 

Tez sie zastanawialem nad W810i ale cena byla albo troche nizsza lub taka sama jak K800i wiec wybralem tego drugiego ze wzgledu na lepszy aparat foto z prawdziwym fleszem i wieksza pamiecia sms, wieksza pamiecia wbudowana oraz DUZY wyswietlacz. Przy nim W810i to malenstwo.

EDGE nie jest mi potrzebny wiec nie zwralacalem uwagi na to czy on jest w telefonie czy go nie ma.

Ogolnie opinie W810i ma bardzo dobre. Jesli sluchasz muzy i nie zalezy Ci na duzym wyraznym wyswietlaczu oraz aparacie foto (chociaz tez jest niezly) to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje uzywanego fona do 200zł.

Na którym bedzie sie szybko pisac smsy(bardzo szybko), bedzie zapisywal wyslane smsy.

 

Mialem 6600 i pisanie smsów na niej to marzenie.

Ale za to LCD ma daremny i nie widać nic pod słońce.

Jak sie pisze smsy na K700i?

Moze cos innego polecicie?

6310i zapisuje wyslane,bo juz sam nie pamietam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz potrzebna mi Wasza szybka pomoc.

Do kilku godzin musze zdecydowac co brac

1. SE 510i + zestaw BT

2. Samsung E250 + BT

3. Motka V3

4. N 6230i + BT

5. SE K750i + BT

6. N 6131 + BT

7. SE K610i + BT

8. Samsung E570

9. SE W300i

10. N 5300

11. Samsung X820

12. N E50

13. N E61

 

Powiedzmy, ze wszystkie sa w jednej cenie i nie beda odsprzedawane.

PROSZE WAS O POMOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w jednej cenie to gdzie tam porównywać Nokie E Series do SE 510i :D

Ja dla siebie wziąłbym E61 albo E50.

Oczywiscie to "w jednej cenie" powiedzialem aby nie mydlic Wam oczu i nie znieksztalcac obrazu.

Powiedzmy cena nie gra roli bo sprzedam swoj telefon i mam do wyboru takie oto telefony - wlał/wylał - a jezeli cos zostanie pieniedzy to juz inna brozka.

Druga sprawa to, ze jezeli bym mial je odsprzedawac to oczywiscie biore E61 ale obie te nokie E50 i E61 sa po prostu brzydalami i ciezo mi wybrac miedzy noszeniem brzydkiego kaczatka czy gowna zawinieteo w papierek :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to "w jednej cenie" powiedzialem aby nie mydlic Wam oczu i nie znieksztalcac obrazu.

Powiedzmy cena nie gra roli bo sprzedam swoj telefon i mam do wyboru takie oto telefony - wlał/wylał - a jezeli cos zostanie pieniedzy to juz inna brozka.

Druga sprawa to, ze jezeli bym mial je odsprzedawac to oczywiscie biore E61 ale obie te nokie E50 i E61 sa po prostu brzydalami i ciezo mi wybrac miedzy noszeniem brzydkiego kaczatka czy gowna zawinieteo w papierek :P

Nokia e61 ladna jest i ma spore mozliwosci szkoda tylko ze nie ma tego aparatu chocby nawet 1,3 Mpix. Najlepsze wyjscie nokia e61i tylko ta cena :( Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się ta nieunikniona chwila zmiany telefonu.

Mam do rozdysponowania sumę max. 850 zł.

Wstępnie zorientowałem się, że mogę pozwolić sobie na takie telefony:

1. Sony Ericsson K800i (nowy - mój faworyt)

2. Motorola V6 maxx (nowa)

3. Samsung D900 (używany)

4. Nokia N70 (używana)

 

Proszę o opinię na temat tych telefonów.

Chciałbym wybrać taki telefon, który posłuży mi przez kolejne 1.5 roku, tak jak moja Motorola E398.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobra, teraz potrzebna mi Wasza szybka pomoc.

Do kilku godzin musze zdecydowac co brac

1. SE 510i + zestaw BT

2. Samsung E250 + BT

3. Motka V3

4. N 6230i + BT

5. SE K750i + BT

6. N 6131 + BT

7. SE K610i + BT

8. Samsung E570

9. SE W300i

10. N 5300

11. Samsung X820

12. N E50

13. N E61

 

Powiedzmy, ze wszystkie sa w jednej cenie i nie beda odsprzedawane.

PROSZE WAS O POMOC.

Jestem za K750i albo za nokią EXX.

 

Zbliża się ta nieunikniona chwila zmiany telefonu.

Mam do rozdysponowania sumę max. 850 zł.

Wstępnie zorientowałem się, że mogę pozwolić sobie na takie telefony:

1. Sony Ericsson K800i (nowy - mój faworyt)

2. Motorola V6 maxx (nowa)

3. Samsung D900 (używany)

4. Nokia N70 (używana)

 

Proszę o opinię na temat tych telefonów.

Chciałbym wybrać taki telefon, który posłuży mi przez kolejne 1.5 roku, tak jak moja Motorola E398.

Nie bierz motoroli. Siostra ma V3 wprawdzie ale telefon dno. Tu polecił bym również SE K800i albo Nokia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupuje telefon i prosił mnie o zamieszczenie tego oto posta. Będzie wdzięczny za odpowiedź:

Witam.

Przymierzam się do kupna nowego telefonu i mam na oku dwa modele: Nokie 6233 i SE 710i

Są w podobnej cenie więc mam dylemat.

Od telefonu oczekuje przede wszystkim rozbudowanych funkcji typu szybki dostęp do internetu, Java 3D, możliwość upgrade'u.

Bajery typu Mp3, dobry aparat, karty pamięci mile widziane ale nie przesądzające.

Prosiłbym o pomoc w podjęciu decyzji. Jak ktoś zna jeszcze jakieś fajne telefony w granicy 900zł podobne do tych dwóch (albo lepsze) to też prosze o opinie.

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nokia 6288 albo samsung d900

Są 2 SE 710i W oraz Z

Ale z SE to może lepiej k800i? Na allegro za 800zł można kupić.

To tak na szybko.

Jeśli chodzi o rozbudowane funkcje jak szybki dostęp to zapewne chodzi Ci o UMTS tak?

Jeśli inne funkcje to może coś na symbianie?

Tak dla przykładu Nokia 3250 choć to tylko przykład.

W zasadzie to możesz wpisać na allegro odpowiedni przedział cenowy i sprawdź od najdroższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam N70 z orange, nie dość ze ma badziewiaste menu , które po wyłączeniu w opcjach włącza sie za każdym razem kiedy wyłączymy telefon, to jeszcze chodzi jak złów i lubi sie wieszać

 

podobno to przez soft orange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam N70 z orange, nie dość ze ma badziewiaste menu , które po wyłączeniu w opcjach włącza sie za każdym razem kiedy wyłączymy telefon, to jeszcze chodzi jak złów i lubi sie wieszać

 

podobno to przez soft orange

Dokładnie, to przez soft Orange, ale można bez problemu wgrać czysty, niebrandowany soft, wystarczy zmienić Product Code przy pomocy Nemsis Service Suite na kod zwykłej N70 PL (niebrandowanej) i wgrać softa za pomocą Nokia Software Updater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...