Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na tamat Samsunga z630 zastanawiam sie czy nie zmienic mojego k 750 na takiego samsunga. Zastanawia mnie jego awaryjnosc bateria i aparat.

Szczerze powiem Ci, ze Samsung i jego nowe telefony ida w gore z jakoscia.

Ostatnio pisalem o wyborze telefonu wyzej ale jak sie okazalo to bylo za piekne.

Te opcje co Wam podalem to byly w wiele wyzszych abonamentach i musialbym doplacac roznice.

Co to za sluzbowy telefon w ktorym trzeba doplacac jak w zwyklym abo indywidualnym.

W nizszych abonamentach oplacanych przez firme mialem do wyboru kilka pasciuchow oraz K750i i Samsung E250 i wybralem... Samsunga wyobraz sobie.

Samsunga i tak zamierzam sprzedac tak jakbym to mial zrobic z K750i ale majac wizje iz nie uda mi sie sprzedac aparatu (i kupic mojego wymarzonego - o tym napisze jak mi sie to uda) to wolalbym zostac przy tym Samsungu.

Bawilem sie obydwoma aparatami i wieksze wrazenie zrobil na mnie Samsung.

SE ma swietne telefony i niewatpliwie K750i technicznie jest telefonem lepszym od E250.

Ale jedna rzecz zawazyla na wyborze.

K750i na dzien dzisiejszy ma swoja premiere juz dawno za soba i to niestety widac.

Tym telefonem nikt nas nie zauwazy, a i my bedziemy sie z nim czuli jak z T610 bo nie oszukujmy sie pobawic bajerami to sie chce na poczatku ale pozniej bardziej liczy sie image i korzystanie z telefonu.

A w sliderami Samsunga (czy wogole sliderach) samo korzystanie z nich to cos pieknego.

Nie wiedzialem o tym dopuki sam na wlasnej skorze tego nie przezylem. Na dzien dzisiejszy chce telefon albo klapke albo slider.

Ale to oczywiscie wszystko moje subiektywne odczucia i nie kaze Wam sie nimi kierowac.

Tak wiec gdybym mial do wyboru K750i i Z630 to ani chwili bym sie nie zastanawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Musze dobrać jakis fon dla ojca z oferty Plusa

http://plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plu...lowy_gratis.pdf

http://plusgsm.pl/promocje/abonament_w_plu...az_w_plusie.pdf

 

telefon do dzwonienia raczej bez pisania esków :]

musi być solidny i mieć długi czas czuwania/rozmowy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wymienionych np Nokia 6310i lub 6233 lub 6230i (ale tu raczej z baterią krucho)

Wydaje mi się, że Samsung d600 też byłby niezły.

Mogłeś podać jakiś przedział cenowy

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

RS MMC beda dzialac w n6230i?

Tak, tylko trzeba podłączyć tą taką blaszkę 'przedłużkę'

Bez niej też będzie działała, tylko może latać

RS-MMC = MMC, tylko deczko skrócone

Zresztą, w takim telefonie właśnie testowałem swego czasu swojego Kingstona RS-MMC 2GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko trzeba podłączyć tą taką blaszkę 'przedłużkę'

Bez niej też będzie działała, tylko może latać

RS-MMC = MMC, tylko deczko skrócone

Zresztą, w takim telefonie właśnie testowałem swego czasu swojego Kingstona RS-MMC 2GB :)

Dzieki za szybka odp. , wlasnie zamierzam sie z kupnem karty do n6230i i nie bylem pewien :) zdecyduje sie na RS-MMC 1gb kingstona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz cały temat o simlocku z platformy BB5. Link.

Wśród wszystkich spekulacji i naciągaczy jedynym pewnym sposobem jak dla mnie wciąż pozostaje zdjęcie blokady u operatora, a akurat irlandzki three nie jest chętny do tego typu działań. Gdy inne sieci czasem potrafią zdjąć za darmo lub ~20€, to być może "3" chciałby za to więcej kasy, a wtedy to taki zakup traci sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tradycyjnych i osławionych już kalkulatorach do Nokii zapomnij ;)

Niby są jacyś ludzie, którzy się ogłaszają że zdejumją, tylko nie dosć że zero wiarygodności to ceny powyżej 250ziko.

W razie czego pisz już w temacie do którego dałem linka, bo raczej ot tutaj robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wymienionych np Nokia 6310i lub 6233 lub 6230i (ale tu raczej z baterią krucho)

Wydaje mi się, że Samsung d600 też byłby niezły.

Skoro ma być solidny to d600 potrafi mieć luzy na sliderze. Jak ma być do gadania głównie to wybór jeden 6310i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzy na sliderze wystepuja tak samo jak w kazdym innym telefonie takiego typu bez znaczenia jesli chodzi o marke. Ogolnie D600 jest bardzo dobrze wykonany, ale jesli chodzi o baterie to odradzam. Przed D600 mialem 6230i, a ona trzymala w porownianiu do niego 2 dni wiecej.

K750i lub K800i maja o niebo lepsze osiagi na baterii (jesli chodzi o normalna eksploatacje a nie ciagle strzelanie fotek). Oba trzymaja do 5 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

 

Jestem stary chłop, za chwilę kończę studia i wierzcie mi lub nie - nigdy nie miałem komórki. Wiem, że teraz telefonem posługują się dzieciaki w podstawówce, ale zawsze uważałem że telefon jest dla mnie zbędnym narzędziem, gdyż większość czasu spędzam przed komputerem a internet jest dla mnie w zupełności wystarczający do załatwienia wszystkich moich spraw. Śmiesznie co? Pewnie większość z Was pomyśli że dziwny jestem, zdaję sobie z tego sprawę Chodzi o to że płacenie za abonamenty srenty zawsze jakoś mnie odciągało od posiadania komóry, powiem Wam więcej - zawsze doskonale sobie bez niej radziłem. Ale nadszedł ten czas...

 

A więc proszę Was o doradzenie - co, gdzie i za ile. Jestem w tych sprawach naprawdę laikiem. Nie wiem, czy lepiej kupić coś na abonament, czy na kartę i czym się różnią wszystkie te promocje, popy, mixy i inne... Hmm. Moja dziewczyna ma prepaida w POPie chyba (Orange w każdym razie)... i dla mnie to chyba jest też jedyne wyjście?

 

Czego oczekuję od komórczaka? Po pierwsze - ma być to opłacalne - a więc: abonament czy też prepaid ma się po prostu kalkulować, przy czym chciałbym wydawać na to jak najmniej. Myślę że takie rozwiązanie gdzie za jakiś abonamencik płaci się 25zł/mc lub też (tak jak moja panna) wydaje się na doładowanie konta 50zł/3mc (przynajmniej) byłoby dla mnie optymalne. Priorytetem jest taniość ogólnie, w miarę możliwości oczywiście, tak jak już mówiłem, ma się to po prostu opłacać Co wybrać? Którego operatora i którą z jego ofert? Myślę że będzie to chyba Orange, ale co oni tam mają? Nie mam zielonego pojęcia...

 

Co do samego aparatu - jak już się zdążyłem zorientować - jesli biorę coś w abonemencie to komórkę dostaję praktycznie za free... Ale nie wiem czy chcę ten abonament płacić, bo... hmm... nie stać mnie na razie na coś w stylu 50zł/mc. Dodatkowo sam telefon chciałbym żeby był bardziej multimedialny w sensie posiadał dobrego playera mp3 (czy to ma sens? bo uważam że aparat w komórce nie ma najmniejszego). Teraz pokazują w TV fajną Nokię 5200, z tymże taki aparat w prepaidzie będzie mnie kosztował ponad 500zł. Z tego co wiem to ma fajnego playera itd... ale znów 5300 jest chyba jeszcze mocniej nastawione na mp3 a nie na radio i ma jakieś takie fancy przyciski do obsługi tego (5200 nie ma tego). No nieważne. Drogie te telefony, coś może alternatywnego i tańszego z mp3 i bez aparatu? (oczywiście zakładam że jakieś dzwonki poly itd to już teraz wszystkie telefony mają). Czy w ogóle warto inwestować te 500zł w aparat i kupowanie oferty na karte? Czy może jednak kombinować z abonamentem? Saaaam już nie wiem, pomóżcie mi. Wiadomo - chciałbym mieć fajny tel, jak każdy chyba, zwłaszcza, że technikę lubię, a mój komputer jest regularnie dopieszczany

 

Możecie mnie wkręcać prawie że do woli Macie przed sobą człowieka któremu naprawdę trzeba wytłumaczyć i poradzić i naprawdę na to liczę Oczywiście na wszystkie pytania będę odpowiadał itp. Ktoś przeczytał całość ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc :

-> przeczytałem całość

-> nie polecam brać na kartę w Orange ... sam miałem , przeniosłem się do plusa. I w plusie mam po 1gr sms ze swoimi swojakami :] W sumie Twoja panna też może się do Plusa przerzucić

-> nie myślałeś o mixie?? tam podpisujesz (w Plusie) umowę na ileśtam doładowań po 30 zł . Co miesiac je wykonujesz .

-> co do telefonu, to ciężko będzie znaleźć coś z mp3 i kartami pamięci za takie pieniądze... przy 42 zasileniach masz za 200 zlotych samsunga e250 w mixie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byloby chyba wybrac Mix w Orange.

Umowa na 24 miesiace przy 35zl miesiecznie i do tego SE K750i za 449zl lub Nokie 5200 za 299zl. Jest tez w tych oplatach Alcatel E801 z karta 128 i odtwarzaczem za 1zl ale tej marki nie polecam.

Do tego wszystkiego masz smsy za 1 grosz do wszystkich w orange a nie do wybranych osob...

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Generalnie dla Ciebie najlepszym wyborem był by prepaid orange a czemu:

 

- dziewka też ma orange wiec będzie zawsze coś tam taniej

- jak się obrazisz na te całe komórki to nie orangu nie musisz doładowywać przez okrągły rok a do tego możesz odbierać telefony

 

Co do aparatu to czaj za okazją i wyrwij coś z allegro np. K750i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunięte

I faktycznie pre-paid dla Ciebie bedzie najlepszy.

Mysle, ze TAK TAK jest idealnym wyborem bo nie ma czlowieka niezadowolonego z tego pre-paida.

 

 

 

----

Żadnych ofert!

/narcyz

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80gr za min. poza siec.

Gratuluje wyboru :P

Do tego polaczenie z BOK - 1pln :P

Radze dziewczynie przetlumaczyc i samemu rowniez wybrac TT.

Po 4msc, a pozniej 8msc masz jeszcze taniej za to, ze z nimi jestes.

Ale reklamy Orenzady widze robia swoje. A ludzie jak cmy.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, spokojnie, jeszcze nic nie kupiłem :) W takim razie niech mnie ktoś przekona że Taktak będzie lepszy dla mnie. I w jaki sposób pozbyć się POPa w orenżu, tak po prostu wyrzycić na śmietnik karte ?

 

Dodatkowo, czy na przykład wzięcie POPa lub GO, i skorzytanie sobie z promocji (np 15gr/min, ew. 20gr/min) jest wg. was kiepskim pomysłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownajmy ze soba dwie oferty, a moze nawet 3.

Orange Go (o POP zapomnij bo tam zawsze jest 80gr/min nawet w sieci)

TAK TAK

Simplus

 

Na czysto bez niczego masz w Go 60gr w sieci i stacjo 80gr. poza siec do konca jak z nim bedziesz.

W Simplus masz dwie taryfy Easy i Team7. W obu 78gr./min

W TAK TAK na starcie masz 77gr./min ale po 8 miesiacach masz 59gr./min.

Tak wiec moze i najpierw Go jest lepszy bo masz 60gr./min a w TT az 77gr./min ale od czego sa programy promocyjne w sieci.

Pozniej najlepiej w Tak-Tak.

A jezeli chcesz korzystac z pakietow do sieci to najlepiej na dzien dzisiejszy w Simplusie. Ale tak jak mowie to sie zmienia z dnia na dzien i trzeba patrzec przyszlosciowo na podstawowa oferte. W promocjach zawsze sie beda przescigac.

Jeszcze luknij na Heyah i Sami Swoi.

Heyah 68gr./min poza oraz 60gr./min w sieci - odrazu lepiej niz w Go i POP.

Sami Swoi - nie wiem dlaczego ludzie sie tej sieci boja.

W sieci 24gr./min, poza 66gr./min

Najlepiej na starcie bez dwoch zdan.

 

Ranking na gsmonline nie klamie - http://gsmonline.pl/portal/tariff/

Tam sie wypowiadaja uzytkownicy. Zobacz sobie gdzie sie znajduje Orangutan ze swoim pre-paidem oraz post-paidem.

Co miesiac to sie zmienia wiec ciezko opisywac co jest teraz najlepsze.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje kupic telefon w cenie do 250-300zl, ale wolalbym trzymac się tej dolnej granicy (chyba ze bedzie cos z najlepszym stosunkiem cena/jakosc za 310zl).

Od okolo 2 lat używam N3100 i jestem z niej całkowicie zadowolony, telefon zupełnie wystarczający jak na moje potrzeby. Niestety zaczyna juz mu dolegać choroba wieku starszego, czyli starte przyciski klawiatury, przeżył pare upadków więc korpus też w nienajlepszym stanie...

Skłaniałbym się ku właśnie finlandzkiej produkcji, do innych telefonów nie mam przekonania.

 

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z wybore mczegoś co będzie mi służyło również za odtwarzacz mp3. Do 400/500zł.

 

Zastanawiałem się nad Nokiami 5200/5300. Czym one się różnią od siebie i czy w ogóle jest sens za taką kasę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z wybore mczegoś co będzie mi służyło również za odtwarzacz mp3. Do 400/500zł.

 

Zastanawiałem się nad Nokiami 5200/5300. Czym one się różnią od siebie i czy w ogóle jest sens za taką kasę ?

5200 - wyswietlacz 128*160 pikseli, aparat vga (0.3MPx), bluetooth/irda

5300 - wyswietlacz 240*320 pikseli, aparat 1.3MPx, przyciski funkcyjne do obsługi mp3, bluetooth

poza tym większych różnic nie ma. 5300 bardziej się opłaca brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z wybore mczegoś co będzie mi służyło również za odtwarzacz mp3. Do 400/500zł.

 

Zastanawiałem się nad Nokiami 5200/5300. Czym one się różnią od siebie i czy w ogóle jest sens za taką kasę ?

w tym przedziale cenowym dostaniesz juz k750i od sony ericssona! Świetny aparat 2mpix i mp3 dodatkowo karty pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jako mp3 playera obstawiałbym k/d750i, w tej cenie nie znajdzie się chyba nic lepiej grającego z telefonów, tylko trzeba dokupic lepsze słuchawki jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...