Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chcesz do dzwonienia to po co wybierasz ta Nokie skoro w tych cenach przynajmniej cos ladniejszego chodzi po allegro.

Gdyby bylo tam logo LG to kosztowalby 99,00 i to nie ze wzgledu na gorsza jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaes, to weź doradź coś konkretnie. Interesuje mnie coś za 250-300 zł i słyszałem dobre opinie o tej nokii 2610. Mógłbym dopłacić fo BenQ-Siemens EL71 ale naprawdę ludzie piszą że bateria jest gordza niż zła w niej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozne rzeczy pisza i musialbys miec mega pecha.

Kumplowi odsprzedalem swojego Siemensa S65. Mnie trzymal 3-4 dni.

Wyobraz sobie, ze jemu max 1,5 dnia.

No ale jak go dorwal to nie schodzil caly dzien.

Koles se kupi EL71 i podjarany na raz naladowanej baterii jedzie cala dobe po wyswietlaczu QVGA (naprawde dupny), po MP3, itd.

I pozniej stad sie opinie biora o slabej baterii.

To co pisza o EF81 to zgroza. Ja sie tym nie przejmowalem,a teraz nie oddalbym tego fona nawet za N6288.

 

Dobra, szef salonu poleca (a tfu, ja Ciebie przynajmniej nie orżnę).

 

Samsung X480, X500, X510, C300

I sprawdz to NOWKA X640 za 300pln ! - http://allegro.pl/item210345867_sprzedam_n..._sgh_x640_.html

Jezeli juz chcesz Nokie to 6070, 6080 a nawet 6060 (ladna klapka).

Siemens S65, C75, C81, Benq-Siemens El71, S68

SE K310i albo K510i ( http://allegro.pl/item209435363_sony_erics...ka_polecam.html )

 

I w sumie nawet Alcatel OT-E801 jest lepszy od N2610.

I tak moge wymieniac jeszcze dlugo.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapytam się ponownie o poradę. Kumpel ma do wydania 170zł na telefon i już prawie kupił Siemensa M75. Chciałbym wiedzieć czy za te pieniądze można poradzić mu coś innego o możliwościach owego Siemensa (aparat 1.3mpix, karty pamięci i może wyświetlacz 262tys.).

 

Z góry dzięki

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=735 - według tego tak

 

Gwara nie potrzebna

 

ADD: Tam się literówka wkradła jakby co zaraz poprawię. A co do tych wymagań to nie są obowiązkowe, mi chodzi o telefon, który spokojnie wytrzyma trudy użytku bez osobę jakby to ująć roztargnioną, ale aparat i karta pamięci by się przydała. Ja osobiście fanem Siemensów nie jestem po śmierci mojego niegdyś kultowego ME45

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może teraz ja zapytam prosto z mostu : 1000-1200 zł i jak najwięcej bajerów , bo brejdak chce ;)

Zależy mu na telefonie z rysikiem, dużym wyświetlaczem. Lubi posłuchać muzyki ?? Bateria ma starczać na długo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu : tak to i ja umiem :P Chodziło mi o to, żeby ktoś coś polecił / odradził, żeby te pieniądze z głową wydać

@Camilos : bateria mu wisi raczej, mp3 może ale nie priorytet bo ma iRivera (ale nie wszędzie go nosi, więc przyzwoite ma być w telefonie) , duży wyświetlacz jak najbardziej, rysik niekoniecznie

Edytowane przez beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=735 - według tego tak

 

Gwara nie potrzebna

 

ADD: Tam się literówka wkradła jakby co zaraz poprawię. A co do tych wymagań to nie są obowiązkowe, mi chodzi o telefon, który spokojnie wytrzyma trudy użytku bez osobę jakby to ująć roztargnioną, ale aparat i karta pamięci by się przydała. Ja osobiście fanem Siemensów nie jestem po śmierci mojego niegdyś kultowego ME45

Siemens jest chyba ostatnia firmą produkującą tel która by te wymaganie spełniła. Nie wiem zbytnio jak wygląda sprawa po przejściu pod Benq-u ale seria 75 jeżeli chodzi o jakość jej wykonania i trwałość przypomina Poloneza, jedno i drugie ulega szybko biodegradacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to można brać Nokię N93, ewentualnie coś tańszego, czyli k810i albo p990i. Każdy z tych telefonów bardzo się od siebie różni. Zapytaj brata, który by wybrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi ef81/el71. Na allegro wysyp takich, ludzie kupuja jak opetani, gwara miesiac. O co z tym chodzi? Oplaca sie to brac?

Te telefony byly robione w niemieckiej fabryce, ktora zawiesila najpierw swoja dzialalnosc a na dzien dzisiejszy juz jej nie ma.

Z linii produkcyjnej schodzily zaplanowane sztuki i czasami wybrakowane - a to cos z softem, a to nie bylo antenki GSM i tel. tracil zasieg.

Jezeli taki Ci sie trafi (co na dzien dzisiejszy jest juz niemal niemozliwoscia) to oddajesz sprzedawcy i on to robi niemal na miejscu.

Gdyby taki sprzedawca mial czas na sprawdzanie tych telefonow to nie byloby ani sztuki wadliwej ale niestety kiedy biora tego setki to nie ma jak sprawdzac.

Zreszta we wlasnym zakresie ludzie sami wymieniaja soft co zajmuje 20 minut.

Telefony z normalna gwarancja producenta i gdy fabryka miala sie dobrze staly w zeszlym roku 800-1000pln i to jest ich realna wartosc - mowie o EF81 (no dzisiaj powiedzmy cos na poziomie V3i, V3x).

Dzisiaj nikt Ci nie da gwary od siebie wiecej niz 3 miechy bo nie beda ryzykowac i to zrozumiale bo poki maja zrodlo dostaw to bez klopotu wymieniaja telefony na nowe, a za powiedzmy rok/dwa nie beda mieli juz jak pomoc swojemu klientowi.

EL71 od EF81 roznia sie typem obudowy, aparatem foto i EF81 jest juz UMTS (3G).

Na sieci krazy wiele negatywnych opinii o tych telefonach z wyzej wymienionych wzgledow (soft i antenka).

Z softem juz sobie ruscy poradzili i teraz w 99,9% sprzedawanych na allegro sztukach juz sa te oprogramowania, a antenka to juz sprawa indywidualna kazdego przypadku ale tak jak mowie juz teraz raczej nie ma sztuk bez niej.

Poza tym sa fora internetowe i tam ludzie polecaja lub odradzaja danego sprzedawce z allegro i wiadomo ktory sprzedawca sprzedaje sztuki sprawne w 100%.

Aha, na forach zawsze sa osoby ktore maja problemy z nimi bo po co zakladac watki "EF81 dziala swietnie, co mam zrobic" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to można brać Nokię N93, ewentualnie coś tańszego, czyli k810i albo p990i. Każdy z tych telefonów bardzo się od siebie różni. Zapytaj brata, który by wybrał...

chłopak się podniecił P990i :) Aparat pewnie niezły, bo mam taki sam w K750i , wyświetlacz podobno duży, Wi-Fi (przyda się, bo niedługo będę miał router wifi) ... Nie ma ten telefon jakichś wad ukrytych czy coś ??

 

a co na temat M600i ? Też nieźle się zapowiada ;)

Edytowane przez beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodzi o design bo mozliwosci telefonow w tym przedziale cenowym sa po prostu podstawowe.

 

Siemens CF62 - klapka

Siemens A31

Siemens AX75

Jeszcze jest nawet ladniutki podobny do plaskich Motek z serii L.

Nazywa sie Motorola W208.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony Siemens CF na pewno nie będzie lepszy od 1600. Może i jest ładniejszy i teoretycznie bardziej funkcjonalny od tej Motki i Nokii, ale jakość wykonania totalna porażka. Miałem przez miesiąc i z wielką ulga sie go pozbyłem. Wystarczy dodać tylko ze bateria w tym CF-ie wytrzymuje max 1,5 dnia (sprawdzone na 3 egzemplarzach), i to tylko jeżeli nic na nim nie robimy tylko se leży. Po 5-6 miechach tel wytrzymuje 0,5 dnia, do tego wiesza sie, budzik nie dzwoni, Javy praktycznie brak (jest tak wolna że w nic nie pograsz), do tego obudowa szybko sie ściera, ja po miechu miałem pościerane boki a miałem go w futerale paranoja, badziew i nigdy bym go nie polecił nikomu. Ogólnie jeżeli ktoś chce mieć Siemensa to tylko jakaś S-ke, żadnych M-ów, C czy innych pośrednich modeli typu CX.

Co do innych wymienionych modeli Siemensa biorąc pod uwagę jakie mam przygody z C75 a ojciec z m75 również bym sie zastanowił czy warto

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady hans00.

Facet Ty chcesz nowke za 160pln.

To jest maksymalny LOW END.

Nawet z mono wyswietlaczem (oprocz F3) nie zdabedziesz juz nowej bo nie robia wiec te co podalem to minimum.

Wybierz sobie AX75 -w przeciwienstwie do CF62 o nim slyszalem wiecej dobrego niz zlego, a do tego calkiem ladny.

I nie spodziewaj sie trwalej rzeczy w takiej cenie. Nie tylko technologia kosztuje ale materialy tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze cos takiego jak SONY ERICSSON J220i

ostatnio mialem w rekach, ladniejsze od noki, kosztuje nowy 130zl, wyswietlacz kolorowy, bateria 900mAh polimerowa, w przeciwienstwe do noki 1600 posiada GPRS co umozliwia kozystanie z WAPa, GG i wysylanie MMSów, kumpela mowila ze jak dzwoni sie 5-10 min dziennie to ponad tydzien potrafi trzymac bateria

wydaje mi sie ze za takie pieniadze przyzwoity calkiem telefon

 

do 180-170 zl mozna wyrwac nowego SE J230i - to samo do 220i tyle ze ma radio

Edytowane przez kamien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...