Skocz do zawartości
jajcek

Winfast GeForce2 TH czy to jest titanium ??? pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam okazje kupic za 180 zl karte Winfast GeForce2 TH 64 MB.

Oto jego zdjecie:

 

Dołączona grafika

 

 

Karta znajdowala sie w kategorii GF2 ti.

Nie wiem teraz jaka to jest dokladnie karta poniewaz na stronie leadteka gf titanium th ma inne zdjecie i na nalepce na karcie jest napisane gf titanium a na tej karcie geforce2 th ???

 

prosze o pomoc w zidentyfikowaniu tej karty poniewaz nie wiem czy warto ja kupic.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta wygląda raczej na zwykłego GF2,

Jam mam GF2Ti od leadteka i wygląda mocno inaczej

 

- tu pamięci prostokątne z pinami w dwu rzędach(prawdopodobnie DDR SDRAM), u mnie są prawie kwadratowe z nóżkami na około z czasem 4ns(DDR SGRAM)

 

- całkiem inny radiator

 

- na tej srebrnej nalepce mam napisane"Winfast Titanium"

 

- jakoś mało na tej karcie z fotki elementów pasywnych typu dławiki i kondensatory, bo u mnie tego jest pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta wygląda na GF2 MX400 ,miałem niedawno podobną z takim samym oznaczeniem i wyglądem.Cena też pasuje.

o ile sie nie myle to GF2 MX400 miały oznaczenia SH i DH, lub SH PRO i DH PRO

 

Taki SH PRO siedzi w kompie mojej siostry, nie dam sobie ręki uciąć ale przypominam sobie że na naklejce było napisane "Winfast MX400" lub jakoś podobnie, rano moge sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam okazje kupic za 180 zl karte Winfast GeForce2 TH 64 MB.

Oto jego zdjecie:

 

Dołączona grafika

 

 

Karta znajdowala sie w kategorii GF2 ti.

Nie wiem teraz jaka to jest dokladnie karta poniewaz na stronie leadteka gf titanium th ma inne zdjecie i na nalepce na karcie jest napisane gf titanium a na tej karcie geforce2 th ???

 

prosze o pomoc w zidentyfikowaniu tej karty poniewaz nie wiem czy warto ja kupic. 

 

pozdrawiam

No bez jaj....

Aż tak ciężko sprawdzić na stronie producenta????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

winfast th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...