Skocz do zawartości
Hauczy

Programy do zarabiania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu obiło mi się o uszy coś o oprogramowaniu, które poświęca część mocy obliczeniowej komputera w zamian za mały profit. [Z tego co pamiętam, znajomy mówił coś o programie, który służył do obliczeń w firmie medycznej. Niestety zbyłem go, nie dowiedziawszy się nic na temat.]

 

Czy znacie ów program albo programy podobne [nie interesują mnie ściemniacze-klikacze-wyświetlacze reklam, ani kopanie kryptowalut, nie interesuje mnie także GomezPeer i nie, nie jestem zainteresowany zarabianiem X tys./mies. :>]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie .

 

O ile istnieją programy o których mówi kolega jak np. SETI czy BOINC to nie dają żadnych profitów w zamian za udostępnianie mocy obliczeniowej .

 

Przynajmniej z tych bardziej znanych .

 

O innych programach tego typu jednocześnie pozwalających na zarabianie realnej kasy nie słyszałem .

 

Co innego wspomniane kopanie BTC czy innych kryptowalut , choć w obecnym momencie nie jest to już opłacalne .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to chyba nie byłoby opłacalne dla firm aby korzystać z takich programów. Lepiej byłoby dla nich zainwestować w dobry hardware co w dłuższym okresie czasu się zwróci. Natomiast co do SETI wiadomo, że nie jest to komercyjny projekt i każdy może wolontariacko pomóc w szukaniu życia pozaziemskiego ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...