Skocz do zawartości
altair366

Błąd instalacji Logitech Webcam C920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z zainstalowaniem kamerki internetowej Logitech C920. Pobieram oprogramowanie z ich strony dla systemu windows 7. Odpalam instalacje, podpinam kamerę, kiedy o tym piszą, a po kliknięciu dalej mam następującą informację: http://pl.tinypic.com/r/11awy6d/8.
Wtedy, jeśli wybiorę 'nie, chcę skonfigurować' to mogę wybrać opcję "Logitech Webcam Software", która we wcześniej pokazanym oknie była niedostępna. Jednak gdy po ustawieniu wezmę dalej, to wyskakuje ten błąd:
http://pl.tinypic.com/r/t9uya8/8.
Jak kliknę OK, bądź na krzyżyk, to instalacja znika. W panelu oczywiście nie ma napisane, aby oprogramowanie było zainstalowane. Nie mam pojęcia o co chodzi, ponieważ wcześniej na tym samym komputerze było wszystko ok. Dodam, że system jest praktycznie nowy, czysty. Kamerę również sprawdzałem na laptopie, który ma też win7 i tam wszystko bez problemu się instaluje. Nie mam pojęcia czemu teraz nie działa. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pobrać instalator oprogramowania ponownie, choć mało prawdopodobne, że akurat w tym tkwi problem.

Rozumiem, że próbowałeś instalować jako administrator/w trybie zgodności ze starszymi systemami? Spróbuj, niby nic, a czasem potrafi pomóc.

Jeśli nie pomoże to sprawdź, czy możliwe jest pobranie starszego oprogramowania.

 

Wydaje mi się jednak, że będziesz musiał napisać maila/wysłać ticket do supportu Logitecha i opisać dokładnie problem, podać im konfigurację sprzętową i ew. przesłać zdjęcia.

 

To wszystko co przychodzi mi do głowy :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Masz zainstalowany Service Pack 1?

2. Zainstaluj sterowniki ręcznie przez menedżer urządzeń, bo i tak kamerkę zwykle obsługuje jakiś program (np Skype).

3. Uruchom aktualizacje Windows i przy okazji niech spróbuje wyszukać sterownik w Sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...