Skocz do zawartości
berbel007

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kilka dni temu zakładałem temat o urządzeniu laserowym dla siebie, zamówiłem Brothera DCP-7055W. Jak dojdzie to zdam relację w temacie.

Tym razem poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego atramentowego dla mojego wujka. Budżet to 300zł, a wymagane jest wifi i niska cena oryginałów. Wyszukałem HP 2545, bo oryginalne tusze kosztują 30 zł za czarny oraz 32zł za kolor  :banana:  Czy ta drukarka posiada głowice razem z tonerami czy jest ona stała jak w innych drukarkach? Słyszałem, że niektóre drukarki HP mają głowice razem z tonerami i gdy tusz w głowicy zaschnie to nie trzeba nic czyścić tylko wystarczy zmienić toner z głowicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak HP ma wymienne wkłady wraz z głowicą..

Niby tanie te wkłady ale 6.5ml to  mało ( a to że piszą że to 360 stron --- według jakiejs tam normy -- )

Ale już cena jest do przełkniecia a nie jak HP21 i 5.5ml i 50zł za wkład..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre rozwiązanie z tą głowicą, czemu inni tego nie stosują, w epsonie musiałem się męczyć z czyszczeniem głowicy, a koniec końców i tak poszła na śmietnik. Tusz zasycha - wymieniam wkład i mam w [gluteus maximus], drukarka dalej działa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson to inna głowica ( piezoelektryczna ) droga w wytworzeniu ale trwała ( zdania są podzielone ) 

i wykonanie jej jako wymiennej bardzo podniosło by koszt samego wkładu.

Fakt Epsona ciężko udrożnić ( jak używa się syfu a nie dobrego zamiennika to sam byłem świadkiem jak czarny załatwił na amen kanaliki że nic nie pomogło ( został wsadzony poźniej do koloru --nic nie wydrukowane a głowica zapchana... i klient musiał wywalić drukarkę.) Epson ma wady i zalety ale to nie temat o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Gdzie kupiłes to hp za 190zł? Czy to może literówka?
Mnie z oferty xkom zainteresowały te dwie: http://www.x-kom.pl/p/125136-urzadzenie-wiel-atramentowe-canon-pixma-mx455-faks.html i http://www.x-kom.pl/p/156838-urzadzenie-wiel-atramentowe-canon-pixma-mg3550-czarna.html   Oprócz ceny i szybkości drukowania sie nie róźnią, tańsza ma chyba nawet automatyczny dupleks. Pytanie: która trwalsza? Czy brak wyświetlacza utrudnia obsługę sprzetu?
 

Może jakieś inne propozycje: urządzenie wielofunkcyjne za ok.250zł dla studenta, trwałe i z tanimi zamiennikami. Druk właściwie tylko w czerni. Skaner i ksero okazjonalnie przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...