Skocz do zawartości
Grimlock

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy gameplay - powrót linki (kombinacja z czekanem), przejscie bez ofiar, z wykorzystaniem tylko trybu skradania. Za przejście w taki sposób dostajemy np. 150 punktów doświadczenia.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć Amazonowi to RoTR na PC pojawi się:

 

 

:D

 

 

 

 

 

;)
 

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumblr_ntov8k64NE1qkq7tbo1_1280.jpg

ce-tr-riseof-statue.jpg

 

ce-tr-riseof-statue-front_.jpg

 

ce-tr-riseof-statue-detail03.jpg

 

 

The Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition is dedicated to fans looking for meticulous detail and exclusive content created by the team at Crystal Dynamics.
The Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition Includes:


  • Full retail copy of Rise of the Tomb Raider for the Xbox One

  • An exclusive 12”-tall statue of Lara Croft, which depicts her searching for answers on her first great Tomb Raiding expedition

  • Collectible steelbook

  • A replica of Lara’s leather in-game journal

  • A model of Lara’s Jade Necklace, including the pendant that was her first archeological discovery, and the strap that was given to her by Conrad Roth, her late mentor
The Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition is available to preorder now for Xbox One.

150$ - sporo jak na tak skromny, kolekcjonerski zestaw :D

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dailymotion.com/video/k3XE3jGOSqcOiWcYyVd - 15 minutowy fragment rozgrywki, który jest usuwany na żądanie wydawcy.

Co dziwne, embargo ma być przez tydzień lub nawet dwa :/

Zupełnie nowy gameplay, nieoficjalny - Syberia.

 

- docieramy do wioski-bazy

- zdobywamy rewolwer

- spotykamy osobę, z którą będziemy współpracować?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jeszcze nie zdążyli usunąć:

 

http://www.playground.ru/video/rise_of_the_tomb_raider/rise_of_the_tomb_raider_15_minut_novogo_gejmpleya-55015/

 

Kto jest ciekaw, niech szybko ogląda ;)

 

PS. Mam nadzieję, że zdążę po pracy obejrzeć raz jeszcze, zanim usuną :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipie to wygląda koleś biega sobie dostaje z 4 kulki w klatę, 2 w plecy a Lara żyje i ich kosi to nowy terminator czy co? :P Po za tym skacze po płaskich powieszaniach jak spider-man.... a na koniec AI wrogów.... podchodzi do nich na 5m nic nie ma w pobliżu żadnych krzaków czy coś a oni jej nie widza....

Edytowane przez Ns5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, ale nie całość. Powiem krótko. Jest moc! i klimat.    Dla tej gry byłbym skłonny kupić X0 i go potem odsprzedać  ale licze że jednak wersja PC wyjdzie równie szybko. W innym wypadku sobie poczekam. Szkoda że tak zarali nieładnie. M$ mocno się stara by ich konsola była najwyżej w rankingu sprzedaży.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko, nie napalam się zbytnio na grę, bo i tak będę przechodził na PS4, a że premiera jest opóźniona to jest szansa, że wyjdzie już w jakimś bundlu z DLC i innymi pie.rdołami  ;]

 

PS. poważnie? słowo pie.rdoła jest ucinane z automatu?

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI przeciwnikow jest zadziwiające. Rzucasz butelka w pobliżu dwóch najemników - jeden idzie sprawdzić źródło halasu, a drugi zupełnie nie wzmaga czujnosci. Chrzest tluczonego szkla jest dla nich zauważalny, ale odgłosy duszenia juz nie. Może Francuzi grali na poziomie "easy"?

Poza tym mankamentem coraz bardziej nie mogę się doczekać :) Zamówiłem edycję kolekcjonerską z europejskiego sklepu Square Enixa. Ale nadal waham się z zakupem: GeForce GTX 970 ITX czy XBOX One. Gra na padzie jakos mi nie podchodzi. Jednak przyzwyczajenie do myszki i klawiatury robi swoje.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na padzie jakos mi nie podchodzi. Jednak przyzwyczajenie do myszki i klawiatury robi swoje.

 

Nie wiesz co dobre. Ja obecnie przechodzę poprzedniego Tomb Raidera mając kompa podpiętego pod TV + bezprzewodowy pad od X360.

Garbienie się nad myszką i klawiaturą przy malutkim monitorze w tego typu grach to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :)

 

To opisz w takim razie czym różni się gra na padzie. Np. celowanie przy dynamicznej rozgrywce albo precyzyjne. Czy granie z padem np. wspomaga celowanie TR2013 tzw. auto-aim? Tj. trzeba tylko celownik zbliżyć do celu, a auto-aim załatwi resztę. Ciekaw jetem tego. Co do poruszania się to na pewno jest wygodniej na padzie. Ciekawi mnie celowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TPP głównie gra się na padach. Nie jest to oczywiście reguła. Bo zawsze się znajdize przeciwnik grania na padzie. Ja tam radzę sobie całkiem dobrze na padzie, bo przez wiele lat grałem zarówno na PC myszką i padem. Na konsolach również tbo miałem już z 6 w swoim życiu PS4 jest siódma.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zwiastun!!! Jest trochę spojlerów ;)

 

 
 
Wysoka jakość 1920x1080 30 FPS
 
 

Ten "mechanizm" przypomina konstrukcję z "Burial Chamber", a "planety" podwieszone do niego, też TR Last Revelations :) Jak tak dobrze przyjrzeć się otoczeniu, to jest kilka nawiązań do klasyków jak i trylogii Crystal Dynamics.

 
 
Epickie :)
Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych scen. Co ciekawe, zwróćcie uwagę na kurtkę i buty - w znanych już fragmentach:

 

 

 

 

16.png

 

 

 

 

 

 

Poziomy trudności:

 

 

 

ADVENTURER:

* Aim assistance is enabled.
* Enemies have lower health and damage.

TOMB RAIDER:

* Aim assistance is disabled.
* Enemies have normal health and damage.

SEASONED RAIDER:

* Aim assistance is disabled.
* Health regeneration only occurs outside of combat.
* Enemies have increased health, damage, and senses.

SURVIVOR:

* Aim assistance is disabled.
* Health regeneration is disabled.
* Enemies have increased health, damage, and senses.
* More challenging enemy types will be present.
* Resources are more scarce and upgrades are more expensive.
* Using a camp requires resources.

Difficulty can only be modified in the in-game Options menu accessed from the Pause menu.

Survivor Difficulty can only be chosen when a new game is started, and cannot be changed once the game has begun.
Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny ustalaniu między wydawcami, a producentami platfom takich "wyłączności czasowych". Zresztą już nie raz taki wybieg był stosowany -> Tomb Raider Underworld i wyłączność DLC na XBOXa.

 

Ale biorąc pod uwagę obecny koszt grania w gry PC na w miarę porządnym poziomie graficznym w 900p/1080p. W cenie XBOX One można kupic co najwyżej GeForce'a GTX 970 albo Radeona 390 - a gdzie reszta "zabawek"? Owszem kinowe 30fps to minimum komfortu, a sama jakość grafiki często pozostawia wiele do życzenia. Choćby na przykładzie RoTR - porównajcie Syrię z Syberią: jakość tekstur, cieni, dystans renderowania grafiki etc. Mniej "szczegółowa" (brak zmiennych warunków pogodowych, licznej roślinności) Syria jest piękna. Syberia wygląda znacznie słabiej: miejscami marnej jakości tekstury, cienie.

Ale jednak kupując konsolę pomimo słabszej grafiki ma się zapewnioną możliwość grania przez dłuższy czas bez dodatkowych nakładów finansowych na sprzęt.  

 

Do premiery pozostało niecałe półtora miesiąca. Dłuższy czas była cisza, a tu nagle wysyp materiałów, których lepiej już nie oglądać ;)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nowa odsłona będzie trzymać poziom poprzedniej.

 

Z do tej pory opublikowanych materiałów nie wynika, że Lara będzie uganiać się za jakąś tam Sam. Oby twórcy opamiętali się i zrezygnowali z ckliwych wątków, rodzinnych także. Żadnych matek, ojców - tylko klasyczne rabowanie grobowców :D

 

Jeden z grobowców i zagadki z wodą:

 

 

 

 

 

Podobno recenzenci otrzymali trzy godzinne demo.

 

 

"Sklepiki i co możemy w nich kupić: ubrania, różne rodzaje broni i jej wyposażenie. Zmiana ciuchów, nabycie wytrycha / umiejętności posługiwania się nim. Odkrywanie ciekawych przedmiotów i miejsc: murale, mapy i inne przedmioty oraz tłumaczenie tekstów etc.:

 

 

 

Pojawiła się lista wyzwań, z której dowiadujemy się o kilku ważnych elementach fabuły, nazwie bossa i tym gdzie Lara teraz...

 

 

mieszka i możliwości dotarcia tam

 

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...