Skocz do zawartości
Jabar83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolekcji nie ruszyłem. Za to 4 przeszedłem nad ranem. Wedle howlongtobeat.com gra jest na 12-14h. Mi zajeła 15. A za przejście ją w 6 godzin dostaje się trofeum... Tylko ciekaw jestem jak to liczą że w 6h, przewijając fillmy? Znalazłem jakiś poradni - nagranie w necie z tego przechodzenia w 6h. Trwa on 12h :D

Co do gry - Grałem w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami (nie lubię dubbingu w grach za bardzo...) i jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że napisy są na bank żywcem przepisane ze ścieżki dialogowej Polskiego Dubbingu... A tak to nie ma się do czego przyczepić. Gra dopracowana, co prawda momentami miałem wrażenie że postać magicznie dalej skacze niż powinna oraz raz spadłem w tekstury... :D A tak to gra 10/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie lubie grać na pałę. Gram od dnia premiery czyli 10 po 2-3 epizody. Co tu dużo pisać. Dla mnie gra jest genialna. Graficznie po prostu robi wrażenie i to bardzo. Szczegóły i detale na każdym kroku. Do tego fajny ukłon ze strony ND w postaci scenki z Crashem ;)  Gra jest mocno nostalgiczna i spokojniejsza niż poprzednie 2, ale nie jest przy tym nudna.  Ja tam ogram w weekend raczej do końca i potem przejdę całą serię od nowa raz w oryginalne a raz z dubbingiem. Pozostaje czekać na The Last Of US 2 no i mam do przejścia Złotą Otchłań. Szkoda że ND nie chce wydać na PS4 tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj grę. Będzie bez spoilerów. Dla mnie na wypasie jest to Uncharted chyba najlepsze :) wcześniej ubóstwiałem 1dynke na równi z 2jką, 3jka mi nigdy nie podeszła.

Gra na normalnym poziomie trudności zajęła mi 16,5h, trofeów wpadło mi zaledwie 14% więc mam co jeszcze w grze robić ; )

Jedynie pod koniec miałem trochę irytacji bo bandziorów do zabijania było więcej niż przez całą grę ;)

Jak dla mnie solidne 9/10

 

Jak by ktoś się zastanawiał ile ma do końca to są 22 rozdziały + epilog

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...