Skocz do zawartości
Jabar83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chociaż przyznam że grałem wczoraj w Bete Multiplayer i grafika nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Ale ponoć grafika ma być słabsza w MP i zapewniać większą płynność, a w SP ma być wymaksowana i niby tylko 30 FPS. Cóż zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta z 18 marca na 27 kwietnia:

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95761

 

I oby ostatnia. Wcale mnie to nie rusza tak bardzo. Zwłaszcza jak pierwsze doniesienia o premierze TR w Marcu się sprawdzą. Wole mieć jeden dobry tytuł na miesiąc niż przechodzić 2 na raz. Szczególnie że pierwsze 4 miesiące nowego roku moze mnie czekać sporo pracy i nadgodzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ten sam trailer, ale z polskim dubbingiem. Jak dla mnie reszta aktorów również wypada nieźle. Boberek oczywiście również w roli Drake'a.  Czekam niecierpliwie. Szkoda ze przesunęli premierę na kwiecień.

 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to robili bo okazało się że sporo osób gralo w trakcie bety dla posiadaczy trylogii na PS4. Sam grałem i serwery zawsze były pełne i nie bylo problemu.  Co z tego że beta jak premiere znów przesunęli. Co prawda o 2 tygodnie, ale to już 3  czy 4 raz. Nie zdzwie się jak znów to zrobią:

 

http://www.pssite.com/news/48222/uncharted-4-kres-zlodzieja-kolejny-raz-opoznione.html

 

10 maja nowa data. Mialo być 27 kwietnia niby ostatecznie. No coż jak to ma poprawić działanie gry to ok. Chociaż pewnie skupiaja się na trybie multi, który dla mnie jest ogólnie zbędny bo grę będę kupował tylko i wyłącznie dla singleplayer. Jakoś po za BF4 i CS:GO nic mnie nie przyciąga na dłużej niż 1 dzień.  Beta fajna, gra się calkiem przyjemnie, ale jakoś nie dla mnie mp na padzie..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to robili bo okazało się że sporo osób gralo w trakcie bety dla posiadaczy trylogii na PS4. Sam grałem i serwery zawsze były pełne i nie bylo problemu.  Co z tego że beta jak premiere znów przesunęli. Co prawda o 2 tygodnie, ale to już 3  czy 4 raz. Nie zdzwie się jak znów to zrobią:

 

http://www.pssite.com/news/48222/uncharted-4-kres-zlodzieja-kolejny-raz-opoznione.html

 

10 maja nowa data. Mialo być 27 kwietnia niby ostatecznie. No coż jak to ma poprawić działanie gry to ok. Chociaż pewnie skupiaja się na trybie multi, który dla mnie jest ogólnie zbędny bo grę będę kupował tylko i wyłącznie dla singleplayer. Jakoś po za BF4 i CS:GO nic mnie nie przyciąga na dłużej niż 1 dzień.  Beta fajna, gra się calkiem przyjemnie, ale jakoś nie dla mnie mp na padzie..

 

Jeżeli potrzebują więcej czasu na doszlifowanie gry, to uważam, że słusznie zrobili kolejny raz przesuwając premierę gry. Uncharted 4 ma być ostatnią częścią serii, więc chcę by była maksymalnie dopieszczona.

 

Kanał PlayStation wypuścił nowy filmik z powstawania U4:

https://www.youtube.com/watch?v=aGihxo9afQQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się z tym zgadzam. Premiery raczej już nie przełożą bo zaczęła się kampania reklamowa i ND zarzeka się że to ostateczny termin. Zawsze zresztą mogą wydać

 łatki a oni raczej pracuja nad multi. Mnie ono średnio interersuje w tej grze wiec wszelkie niedociągnięcia w trybie dla wielu graczy przebole. Beta pokazała ze jest troszke problemów,które można poprawić do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bajecznie. Szkoda tylko że ostatecznie otwarty świat będzie jednak nieco bardziej ograniczony. W zasadzie do wyboru są dwie odrębne ścieżki do przejscia danej misji. Gra ponoć ma być najdłuższa ze wszystkich części. Mieli nawet ją skrócić z tego powodu, ale ostatecznie niczego nie ruszyli i gra wyjdzie w takim wydaniu jakie planowano.   Efekt błoto robi wrażenie. Na żywo to pewnie będzie lepiej wygląać niż na filmiku.  Niektórzy (między innymi redaktor Pssite) już  grali w demko dla prasy i badzo chwalą tą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy ktoś się orientuje jak będzie z premierą U4 a dokładnie z wysyłką paczkomatami. Zastanawiam się i szukam czy gdzieś będzie taka opcja jak była z Wieśkiem 3 że czekał w dzień premiery o północy w paczkomacie do odbioru:) ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie grał, bądź grał daaaawno temu - i chciałby sobie przypomnieć Trylogię Uncharted'a - Zapraszam na kanał ;) https://www.twitch.tv/drunk_zozol/ PS. Gram pierwszy raz, także może być zabawnie przy zagadkach :D

A jednak stream jutro od 21. Play mi narzucił ograniczenie prędkości do 2mbit :/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

 

Po pierwsze to forum jest martwe a tym bardziej ten dział ;)

 

Po drugie jest tyle  solucji video na YT że marnujesz czas. Przynajmniej na tym forum.  Ja tam nie ogladam nawet jak nie przejde. Zwłaszcza z głupawymi często komentarzami jutuberków.

 

 Co do kupna gry kupuje normalnie w saturnie/MM. Szkoda czasu na przesyłę by zaoszczędzić parę złotych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe zozol, też gram właśnie w kolekcję po raz pierwszy.

Już jedynka jest fajna, a podobno 2 to skok jakościowy nie mówiąc o 4 którego zapodam po ukończeniu trylogii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pierwsza część bardzo wynudziła i irytowała, ale to pierwsza gra z serii i do tego ma swoje lata - generalnie trzeba się było przez nią przebić.

 

Druga część to naprawdę coś wspaniałego i wydaje mi się, że najlepsza z trylogii. Trójka była OK ale jakoś wydawała mi się krótsza.

 

Czekam na część czwartą - pre-order w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem i jestem zachwycony choć grałem może ze 2-3h i do głównej akcji to mi jeszcze daleko :) Gra jest niesamowita i zmusiłem się żeby ją wczoraj wyłączyć. Będę sobie dawkował tą przyjemność :D

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rewelacyjna jestem na 18 chapterze i to co mi się podoba najbardziej to wyważone w stosunku do znajdziek, zwiedzania do strzelania.

O grafice nie muszę mówić :) fabuła dobra ale fajerwerków niema, ale spełnia swoje zadanie w tej grze rewelacyjnie, chyba najlepsza gra 2016, no może Deus Ex zagrozi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...