Skocz do zawartości
Jabar83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Jak większość podejrzewała, na tegorocznych targach E3, Naughty Dog znane z takich gier jak The Last of US i Uncharted zapowiedziało kolejną 4 część gry z udziałem Nathana Drake'a. Gra ma się pojawić w 2015 roku, a filmik ponoć prezentuje grafikę z gameplaya.

Jak zresztą ND już kiedyś zapowiadało że jakość grafiki będzie zbliżona do filmików w grze The Last Of US na PS3, które są bardzo ładne. Po tym co zobaczyłem na PS3, gdy grałem w Uncharted 2, jestem w stanie uwierzyć:

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastery next geny się zapowiadają dość ostro.

Uncharted 4, GTAV, Last of Us.

Te 3 powodują już, że czas najwyższy na przesiadkę najpóźniej po wakacjach.

Do tego exy Driveclub, Horizon 2, Order 1886.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat reamstery dla mnie są najmniej istotne. The Last Of US mam na PS3 i nie narzekam na grafikę.  Ale dla kogoś kto nie ma PS3 to jest jakieś wyjście.  Wyjątkiem jest tu GTA V, które warto mieć w lepszej jakosci nawet jak sie nie ma PC.  Więc potencjalny właściciel PS4 mógłby się skusić o wersje PS4 mając już ją na PS3.. 

 

Dla mnie kupno PS4 ma dopiero sens jak wyjdą zupełnie nowe tytuły lub kolejne części. Tak więc mam już co najmniej 2 tytuły dla których chcę kupić PS4. Mam nadzieję że do 2015 roku ceny PS4 sie unormują do tych 1400 PLN chociaż.

 

Kaeres Horizon 2? ... Popatrz dokładnie na jaką konsole jest ten ex.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres Horizon 2? ... Popatrz dokładnie na jaką konsole jest ten ex.

Na XO z pewnością.

Nie rozumiem Twojego posta.

Przecież Uncharted 4 nie będzie żadnym remasterem.

Wybacz, poleciałem nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego tu masz nie rozumieć. Tylko zwróciłem Ci uwagę ze się pomyliłeś bo nie mów że nie :). Wymieniłeś wszystkie ex'y na PS4, a wśród nich jeden na XO. Ja to odebrałem jako pomyłke. Jeśli nie to prosze o wybaczenie. Sugerowałem się poprzednią pomyłką o remasterach i faktem że masz PS4 .  Nie siedzisz chyba za bardzo w konsolach (od nie dawna masz PS4), więc to normalne. Nikt nie jest nieomylny.

 

Wracając do tematu. Wszystko wskazuje na to że to będzie ostatnia część serii. Ale znajac Naughty Dog uraczy nasz czymś nowym. No i jest szansa na The Last Of US 2

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last od Us dopiero będę przechodzić na PS4, ale nie obraził bym się gdyby jakimś cudem studio położyło łapy na kolejnym Red Dead :) Takie tam marzenia. A odnosnie U4 to IMO znowu będzie to pokaz możliwości konsoli tak jak było w przypadku poprzednich części. Ze wsparciem dla Morpheusa może być to niesamowite przeżycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po 3 częściach nie będzie to raczej nic odkrywczego w przeciwieństwie właśnie do grafiki, która podejrzweam ze pozamiata. Nie ma się co czarowac, seria Uncharted spora część swojego sukcesu zawdzięcza właśnie świetnej oprawie, sam gameplay to raczej branżowy standard, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż każdy ma różne wymagania. Ja  przy tych 3 grach przede wszystkim nie nudziłem się.  Akcja goniła akcje jak w dobrym filmie. Mnie np większość dzisiejszych Sandbox;ów i FPS'ów po prostu nudzi, bo akcja często zamiera zanim dojedziesz do kolejnej misji. Często są one schematyczne i najnormalniej w świecie nudne. Mnie nie bawi po prostu szukanie jakiś znajdek czy nabijanie punków XP.

 

 

A tu mamy coś zupełnie innego. Serio takich gier czysto action-adventure nie wychodzi za wiele. Tylko ostatnia część  Tomb Raidera ma (dla mnie) takie tępo akcji przeplatana z zagadkami, które i tak odbiegają od tego co mieliśmy w starych Tomb Raiderach.  Jak dla mnie Uncharted to ładna grafika i bardzo przyzwoity gameplay w swoim gatunku. Są oczywiście inne gry jak GTA V, gdzie też sporo się dzieje. Ale ja właśnie głównie lubię tego typu gry action adventure, których jak wspomniałem nie ma za wiele. Po prostu jestem tą mniejszością co woli liniowe gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie U4 faktycznie wrzuciłem remastery do jednego worka.

Horizon wiem, że jest exem na X`a.

 

Podobno ten filmik z U4 jest robiony zupełnie na silniku jaki będzie przedstawiała sama gra.

Nie jest podrasowany.

 

Jeżeli tak, to wreszcie nadeszła pora next genów pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja bym pewnie nie narzekal do momemntu gdybym zobaczyl te gre na ps4 :) Tak jak teraz, jaram sie w gta5 chocby tym jak rockstarowi udalo sie zrobic taki skok graficzny wzgledem gta4 na ps3. A widzac juz trailer na ps4 i pc, czlowieka cholera bierze patrzac jak to zle teraz wyglada na ps3, dlatego mysle ze u4 na ps3 bylby jak TR bez Lary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge nie przyznac ci racji ;] grafa to zawsze jakis + na wszystkich platformach. 

jednak sama rozgrywka z poprzednich czesci w zupelnosci mi wystarczy na starych genach :)

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mamy takie czasy że obsuwy premiery dzisiejszych gier to chleb powszedni. Naughty Dog oficjalnie zapowiedziało przesunięcie premiery na wiosnę 2016 roku. Tłumaczą się tym że chcą bardziej dopracować tytuł:

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/11/uncharted-4-thiefs-end-coming-spring-2016-2/?emcid=social_20150311_41887476&adbid=575642838412566528&adbpl=tw&adbpr=36969785

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze. Szkoda że trzeba będzie czekać do 2016.  Ostatnio wyszły też na jaw informację, że jednak Naughty Dog pracuje na drugą częścią The Last Of Us. Tak więc  będzie parę gier dla których warto mieć PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie kolejna część jaką przejdę na konsoli. Poprzednią też grałem na konsoli, ale nie ukończyłem z braku czasu. Szkoda bo miałem ją na PS+ za darmo. Teraz bym musiałbym kupić.   Pierwszą część przeszedłem całą i dobrze wspominam. Ogólnie lubie Batmany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...