Skocz do zawartości
Passt

Mistrzostwa świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to tylko moja opinia, czy Szpakowski chrzani jak potłuczony komentując kolejny mecz na mistrzostwach? Najpierw Argentyna z Bośnią przy wyniku 1:0 po przypadkowym golu stwierdził że Argentyna się nie rozegrała jeszcze a Bośnia nic ciekawego nie pokazała choć grali jak równy z równym. A teraz Brazylia - Meksyk a on wyskakuje że Brazylia wspaniałe, niebezpieczne akcje a Meksyk nic nie pokazał. WTF, czy ja oglądam ten sam mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko moja opinia, czy Szpakowski chrzani jak potłuczony komentując kolejny mecz na mistrzostwach? Najpierw Argentyna z Bośnią przy wyniku 1:0 po przypadkowym golu stwierdził że Argentyna się nie rozegrała jeszcze a Bośnia nic ciekawego nie pokazała choć grali jak równy z równym. A teraz Brazylia - Meksyk a on wyskakuje że Brazylia wspaniałe, niebezpieczne akcje a Meksyk nic nie pokazał. WTF, czy ja oglądam ten sam mecz?

nie tylko o pilce nie ma pojecia

dzisiaj sie dowiedzielismy ze Rio jest stolica Brazylii xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

¡ Adiós España!

 

Od dziecka czlowiek wiedzial, ze cassillas jak najstarszy zawod, najlepiej potrafi rozkraczac nogi.

I gdzie ta wielka Hiszpania?

Jak ktos mocno atakuje skrzydlami a nie sie kiwa w srodku to chlopaki nie wiedza co robic...

 

Czile poprawilo mi humor ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo biali(europejczycy)nie potrafią skakać. Europejczycy nafaszerowani chemiczną żywnością (zgodną z dyrektywami EU) stają się coraz bardziej leniwi,skutki widać.Małym ratunkiem jest importowana koloryzacja reprezentacji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial nie ma śladów krwi, ani obcego naskórka na uzębieniu, pozostaje pytanie  gryzł - czy nie. :)

 

Wracając do mojej zabawy z wyborem najlepszej jedenastki po każdej serii spotkań:

11 po 2 kolejce:

Ochoa - Godin, Kompany, Marquez - Matuidi,Aranguiz, Perisić, Robben,  - Mandzukić, Benzema, Suarez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra z Kolumbią, potem stanie w starciu z Francją bądź Niemcami, jeśli trafi na Niemców, to wygra, jeśli na Francję, to nie umiem powiedzieć. No i potem ewentualnie mamy finał Brazylia - Holandia, bo Argentyna z tak grającym Messim i DiMarią to ... ee... słabo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przed nami ćwierćfinały. :) W 1/8 raczej niespodzianek dotyczących awansów nie było.

A najlepsi, w mojej opinii, zawodnicy 1/8 finału to:

Neuer - Zuniga, Luiz, Sakho, R. Rodriguez - Herrera, De Bruyne, Valbuena, J. Rodriguez, Sanchez - Lukaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że bramki(piękny gol Luiza) padają w wyniku fatalnych pomyłek arbitrów. Świetne mistrzostwa(zwłaszcza w fazie grupowej), ale pomyłki sędziów zostały obnażone niemiłosiernie. Do tego z reguły kiepski komentarz od TVP i mieszanka wybuchowa, mogąca powalić na łopatki nawet najbardziej gorliwych wielbicieli sportu. :)

 

Ćwierćfinały za nami. Oto jedenastu artystów ostatniej kolejki. :)

 

Navas - Thiago Silva, Luiz, Hummels -  Matuidi, Kroos, Sneijder, Robben, Rodriguez, Muller - Higuain. 

 

Największy problem miałem z obsadą bramkarza. Bo i Navas i Ospina i Cillessen i Neuer byli świetni. To był trudny wybór. Ostatecznie wybrałem między Navasem, a Ospiną. Zwyciężył ten który zachował czyste konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy dwie pary półfinałowe: Niemcy - Brazylia i  Argentyna - Holandia. Pojedynek: Europa - Ameryka Południowa. Stawiam na finał: Niemcy - Holandia.

Ta ostatnia drużyna mnie najbardziej przekonuje.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że bramki(piękny gol Luiza) padają w wyniku fatalnych pomyłek arbitrów. Świetne mistrzostwa(zwłaszcza w fazie grupowej), ale pomyłki sędziów zostały obnażone niemiłosiernie. Do tego z reguły kiepski komentarz od TVP i mieszanka wybuchowa, mogąca powalić na łopatki nawet najbardziej gorliwych wielbicieli sportu. :)

 

Ćwierćfinały za nami. Oto jedenastu artystów ostatniej kolejki. :)

 

Navas - Thiago Silva, Luiz, Hummels -  Matuidi, Kroos, Sneijder, Robben, Rodriguez, Muller - Higuain. 

 

Największy problem miałem z obsadą bramkarza. Bo i Navas i Ospina i Cillessen i Neuer byli świetni. To był trudny wybór. Ostatecznie wybrałem między Navasem, a Ospiną. Zwyciężył ten który zachował czyste konto.

 

A to coś nowego odkryłeś ? Zawsze tak było. Sędziowie się mylą i jedni się z tego ciesza, a inni płaczą. To jest własnie piłka nożna i brak systemu powtórek o których się mówi od lat.  A TVP to TVP. Trzeba brać na nich poprawkę. Ja po prostu ich staram sie nie słuchać. Do tego te ich TVP 2 HD to tyle ma wspólnego z HD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...