Skocz do zawartości
Passt

Mistrzostwa świata w piłce nożnej - Brazylia 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się jeszcze "przejdą" po Holandii która jutro wygra (jestem za Argentyną) i mistrza już mają.

 

Walka o trzecie miejsce jest bardziej niepewna. Może Brazylii się uda ale słabiutko grali w te MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się jeszcze "przejdą" po Holandii która jutro wygra (jestem za Argentyną) i mistrza już mają.

 

Walka o trzecie miejsce jest bardziej niepewna. Może Brazylii się uda ale słabiutko grali w te MS.

Ja myślę, że jednak Holandia wyciągnie wnioski z wczorajszego spotkania i tak łatwo nie przejdą. Zakładając, że Holendrzy wygrają z Argentyną, ale myślę, że im się uda, bo obaj faworyci z Ameryki Południowej (Argentyna i Brazylia) reprezentują podobnie niski poziom gry. A zarówno Niemcy jak i Holandia strzelali do tej pory sporo goli, więc finał w ich wykonaniu może być fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia pozostaje taka ze Niemcy to druzyna... Holandia znowu opiera sie na kilku zawodnikach. 

Jak niemieccy obroncy wyklucza Robena to jakby polowy pomaranczowych nie bylo.

 

Co do Brazylii to ciesze sie z takiego wyniku.

Niemcy pokazali im gdzie ich miejsce w tych mistrzostwach.

Mecz Niemcy - Chile bylby duzo fajniejszym widowiskiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ktoś pomyśli, że Mascherano grał wczoraj na obronie..

Nie grał, ale w defensywie kilka razy się popisał, w dodatku zazwyczaj grywa na obronie, więc pozwoliłem go sobie tam ustawić, bo 

a) obrońcy niezbyt się popisali w meczach półfinałowych

b) ciężko byłoby upchać go w linii pomocy, którą zdominowali Niemcy. 

Edytowane przez crocodilus12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie tak miało być. Holandia się nie popisała. Z drugiej  strony dla mnie karne zawsze były loteria. No chyba że sie ma superbramkarzy. Więc Argentyna.. Wynik raczej przesądzony, ale kto wie. Na poczatku liczyłem że Hiszpania zagra razem z Niemcami..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

E tam Hiszpania i ich tiki-taka. Nie lubię niemcow ale trzeba przyznać, że grają bardzo ładną piłkę. Technicznie doskonali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Hiszpania i ich tiki-taka. Nie lubię niemcow ale trzeba przyznać, że grają bardzo ładną piłkę. Technicznie doskonali.

Grali ładną piłkę w poprzednich latach. Teraz grają z wyrachowaniem, chyba Löw stwierdził, jak będziemy grać ładnie to nic nie wygramy i w sumie dobrze, bo za to jak grali w ostatnich latach należy im się. Dwa lata temu wyeliminował ich błysk geniuszu Balotelli'ego, a imo już wtedy przeszli by po Hiszpanach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holandia zasłużenie na 3-cim miejscu. Dzisiaj chyba wygrają Niemcy, choć kibicuję Argentynie.

Ogólnie bardzo fajne mistrzostwa, z kilkoma potknięciami sędziów na początku  i na końcu :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...