Skocz do zawartości
andrew777

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na dobry profil sli sobie poczekasz trochę czasu, 344.75 nic nie zmieniają. Ale nv poważniejsze problemy niż bidny profil pod fc4 :>

na nowych sterownikach sli już działa... zdarzają się u mnie spadki do 40fps ale to wina chyba już kart którym brakuje pamięci a gram w 2560x1600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie odblokowali o pierwszej w nocy, więc skończyłem jedynie prolog i padłem, ale póki co, to faktycznie FC3 w nowych sceneriach, ale tego właśnie oczekiwałem, więc nie odczuwam zawodu :)
Blond watażka bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzedni badass, tylko na okładce wydaje się "pisdowaty", w rzeczywistości jest bardziej psychiczny, ciężko przewidzieć czy cię uściska, czy rozszarpie :D
Na razie jedyny babol, na jaki trafiłem, to samoczynny przeskok z full screena na tryb okienkowy, poza tym działa dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 4 jest podobna do 3... a jak to się ma do 1?

Szczerzę powiem że 2 olałem bo wiała ch*** strasznie i jakoś straciłem zainteresowanie serią...

Ciężko powiedzieć jak to się ma do FC1, bo to zupełnie różne gry i zupełnie inne studia te gry robiły. 

Ale, żeby ci dać jako taki pogląd to:

1. W FC1 zagrywałem się do upadłego (a skoro do jedynki nawiązujesz, to pewno mamy podobny gust w FPS'ach).

2. FC2 kupiłem na jakiejś wyprzedaży, pograłem z 1,5h i grę odinstalowałem. Rok później zainstalowałem grę ponownie, po to by wywalić ją po 0,5h. Zupełnie mi nie podpasiła i nawet ciężko mi powiedzieć, co mi się w tej grze nie podobało.

3. FC 3 kupiłem blisko premiery i nie mogłem się od gry oderwać dopóki gry nie skończyłem (ok.35h mi to zajęło).

4. W FC 4 gram już ze 4 dni (w niedzielę ściągnąłem  wersję "działającą bez uplaya", bo ubisoftowi po W_D i AC:U ufam jak naszym politykom; a wczoraj kupiłem oryginał) i też nie mogę się oderwać, więc to dobre gry są. 

 

PS. FC3 możesz dorwać na wyprzedażach za ok 15 zł, więc możesz sprawdzić jak cię się ta gra podoba. FC4 to praktycznie ta sama gra co FC3, tylko widoczki są inne i jest znacznie więcej zadań pobocznych (niestety powtarzalnych do bólu).

Edytowane przez enteriusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do FC1 bo to jedyny FC w który się zagrywałem. W FC2 grałem u kumpla i mi nie siadł.

 

Trochę przespałem bo wiem że na steam był po 2,5E chyba. Poczekam ten miesiąc do wyprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do FC1 bo to jedyny FC w który się zagrywałem. W FC2 grałem u kumpla i mi nie siadł.

 

Trochę przespałem bo wiem że na steam był po 2,5E chyba. Poczekam ten miesiąc do wyprzedaży :)

Polecam skorzystanie ze strony IsThereAnyDeal.

http://isthereanydeal.com/#/search:far%20cry%203;/scroll:%23gamelist

Logujesz się, wyszukujesz daną grę, dodajesz ją do waitlisty, ustawiasz próg cenowy jaki ciebie interesuje i czekasz na maila z informacją o obniżce:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sześciu godzinach mogę już co nieco skrobnąć :)

Na plus:
- piękne scenerie;
- ciekawsze, albo inaczej mówiąc bardziej zróżnicowane misje (przynajmniej na początku);
- na hardzie nie jest aż tak łatwo;
- szycie z łuku syci;
- bardziej zabójcze zwierzaki;
- sporo akcji;

Na minus:
- sterowanie pojazdami jakieś takie chaotyczne, szczególnie quadami;
- orły są jakby przerośnięte i zadają obrażenia nieomal śmiertelne :D Przynajmniej na początku gry :D
- szwankuje chyba system odpowiedzialny za interakcję pocisk-zwierzak, bo te mniejsze stworzenia potrafią przeżyć serię z szotguna i jeszcze człowieka zagryzą :D

Nie wiadomo czy plus czy minus:
- większość rozwiązań została przejęta z trójki, odbijanie wież, posterunków, szukanie skrzyń, artefaktów, crafting i tak dalej :) Nie pamiętam czy w trójce mikstury sami robiliśmy z roślinek, ale tutaj jest to automatyczne, zbierzesz odpowiednią ilość roślinek, to dany specyfik robi się sam ..... w trójce powyższe zadania poboczne nie znudziły mnie do końca, tutaj nie wiem jak będzie ;]

Z większych loli to okazało się, że strzelanie do gniazd pszczół jest zabójcze, myślałem, że jak ustrzelę gniazdo, to zrobię z niego miód na handel, tymczasem wysokogórskie pszczoły mają żądła z adamantium i od razu mnie wykończyły :D
Ustrzelenie nosorożca z łuku to zły pomysł :D
Zaprzyjaźnieni partyzanci mają lewe prawa jazdy, bo dwa razy wysłali mnie w niebyt, a szedłem poboczem, nie wspominając z dwudziestu piechurów, którzy mieli pecha posmakować ich zderzaków xD

Aha, mam pytanko, jak przeglądać zawartość plecaka? Tylko z poziomu "sklepowej szafy"?

 

Edytowane przez Tom Ha
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu, na belce tam gdzie masz mape/wytwarzanie ostatnia pozycja (kolekcja czy jakoś tak) i tam jest plecak:)

 

Mnie narazie gra wessała, niczym rambo biegam wyżynam zwierzaki:D:D

 

@down

To nie jest borsuk:P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ratel

:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sześciu godzinach mogę już co nieco skrobnąć :)

 

Na plus:

- piękne scenerie;

- ciekawsze, albo inaczej mówiąc bardziej zróżnicowane misje (przynajmniej na początku);

- na hardzie nie jest aż tak łatwo;

- szycie z łuku syci;

- bardziej zabójcze zwierzaki;

Z borsukiem się nie zadziera :wink2:

https://www.youtube.com/watch?v=gW5VbrXUXQE

Polecam obejrzeć do końca, bo wpada jeszcze większy kozak z wizytą :grin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z borsukiem się nie zadziera :wink2:

Polecam obejrzeć do końca, bo wpada jeszcze większy kozak z wizytą :grin:.

Co by to nie było, to musi być spokrewnione z Wolverinem :D Potrafi przeżyć konkretny ostrzał, a i tak może człowieka sprowadzić do parteru - pewnie w wolnych chwilach pustoszy nepalskie wioski, a w jego menu dominuje głownie niemowlęcina :D

 

 

Menu, na belce tam gdzie masz mape/wytwarzanie ostatnia pozycja (kolekcja czy jakoś tak) i tam jest plecak:)

Dzięki! :)

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wywala grę do pulpitu za każdym razem jak jestem kilkadziesiąt metrów przed pierwszym nadajnikiem, żeby go "odblokować". Czy idę tam pieszo, po linie i paralotnią, nie ma to znaczenia. W tym samym momencie wyłącza się gra. Jakaś rada? Czy muszę czekać na jakiś patch? :(

 

Gra oryginalna, instalowana przez Uplay. Sterowniki najnowsze. Sprzęt w sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 64bit. Czytałem, że sporo osób ma ten problem. Szkoda, bo FC3 przeszedłem w 100% bez ani jednego crashu, może dlatego, że kupiłem ją za 17 zł rok po premierze i już miała kilka łatek wydanych. No nic, dobrze chociaż, że nie przepłaciłem za FC4 bo bym się zdenerwował... chociaż 70 zł też piechotą nie chodzi.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, mam W7 64 i żadnych crashy ..... ponoć niektóre problemy robią podpięte pady (nie pamiętam czy akurat coś takiego, jak opisujesz) jeśli masz podpiętego pada, to go odepnij i spróbuj ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem grę żeby ją przeinstalować i niestety muszę na nowo ściągać 30GB :( Dobrze, ze transfer w miarę ok to za 1,5h będę miał. Druga sprawa to mam monitora 16:10. Ustawiłem taką opcję w grze + rozdzielczość 1920x1200, ale i tak mam czarną ramkę u góry i na dole. w FC3 tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy z przyspieszeniem myszy? Wyłączyłem w opcjach sterowania, edytowałem plik GamerProfile.xml, ale przyspieszenie nadal jest. Na chwilę obecną FC4 jest dla mnie niegrywalny przez nieprzewidywalne zachowanie myszy spowodowane przyspieszeniem. To jest JEDYNA gra, z którą mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...