Skocz do zawartości
grzegrz

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobry to sie okaze po premierze;) Demolka otoczenia imponujaca, natomiast sluchac nie moge tych odglosow strzalow. Jak bym strzelal z karabinu i postoletu gazowego na kulki :| 

 

Powinni sie do tego bardziej przylozyc, nagrac takie dzwieki, ze przy strzalach czujesz sie jak bys tam byl. A tak to takie bezplciowe pah pah pah.

 

No i to juz nie to samo co dawne R6, gdzie po 1 gora 3 strzalach lezales w kaluzy krwi wylaczony na amen z akcji. Jak w kazdej "nowoczesnej" strzelance widze wskaznika skad dostajesz trafienia. No, ale przy tego typu grze to chyba nie uniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady grafika może nie jest jakaś super ale przynajmniej będzie chodzić na słabszych PC. Feeling strzelania jest imo lepszy niż chociażby w CoDach, przynajmniej czuć odrzut. Nie raz się na nim przejechałem. Mnie tam się nawet podoba tylko technicznie gra leży, co chwila jakieś errory, szukanie graczy czasami trwa wieki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widać kolejna gra ma problem z radkami. U mnie nawet wentylatory na karcie podczas gry się nie włączają. Do tej pory myślałem że to Rockstar ma najgorsze serwery dopóki nie zagrałem w tą betę. Matchmaking ledwo działa, co chwila jakieś errory, lagi, rozłączenia itp. A do premiery zostały dwa miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...