Skocz do zawartości
grzegrz

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyli do końca września. Dziś nie udało mi się zsynchronizować saveów i po grze.

 

No to super :| Wczoraj wieczorem przyslali klucz, moze przed koncem miesiaca sciagne i zagram ze 2h <lol>

Myslalem, ze ze 3-4tyg potrwa chociaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic specjalnego ta gra, a właściwie to nawet za bardzo przekombinowana jak na akcje rozgrywające się w zamkniętym pomieszczeniu.

 

Fajnie się rozwala bariery czy ściany, ale bomby z trującym gazem, podpięte pod prąd druty kolczaste czy medyk strzelający i wskrzeszający z daleka to trochę dla mnie za dużo...

 

 

EDIT: Jak by ktoś chciał jeszcze kod

 

G38A-HPNB-549D
RE5M-5HNJ-CN8K
7T37-72NG-LTQM
2B8D-CEN4-DGJ2

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tyle technicznych problemów" - to znaczy jeden a częsty - niedostępność serwerów uplay, a oprócz tego to śmiga jak ta lala.

 

Gra fajna, chyba niedoceniona. Jakby co to ja wieczorami chętny na rundę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O no w końcu ktoś poza mną się zaopatrzył. Jak na premierę kupiłem to temat pustkami wiał... To kiedy coś gramy? :D Serwer TS'a mam w razie czego. ;) Co do naprawiania - No... Mi w końcu znajduje gry, wcześniej czekałem z 5 minut aż cokolwiek znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...