Skocz do zawartości
Rahi

Natychmiastowe doładowanie PayPal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy orientujecie się może jakie obecnie są sposoby, aby natychmiastowo doładować konto PayPal?

 

Kiedyś mogłem robić to z konta w Alior Syncu, jednak kiedy zrobili tą tragiczną współpracę z T-mobile, to opcja zniknęła jak i moje zainteresowanie tym kontem.

 

Czy są jakieś konta, które oferują taką opcję? Ew jakieś podpięcia wirtualnej karty kredytowej? Zwykłej kredytówki nie posiadam, jedynie wirtualna w ING.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Rahi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowywałem dwa dni temu przez inteligo i poszło błyskawicznie - czekałem może 2 minuty, koszt 0zł.

 

Nie wiem na ile Tobie to pomoże ale z tego co zauważyłem przelew szedł na konto w PKO i na takie konta w z mojego inteligo przelewy idą natychmiastowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligo i BZ WBK prawdopodbnie najszybciej. To drugie posiada darmowe konto. Nie wiem jak z tym w Inteligo. Jeszcze szybszym sposobem jest założenie wirtualnej karty kredytowej w ING z darmowym kontem do tego. Jezeli na PayPalu nie ma środków, to są one ściągane automatycznie z tej karty. Środki z konta na kartę można przelewać cały czas i dochodzą od razu, bo to przelew wewnętrzny.

 

Mam nadzieje, że komuś się przyda :-)

Edytowane przez Rahi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może się wypowiedzieć jakiś posiadacz konta w ING czy doładowanie błyskawiczne idzie szybko ? Wpłacałem jakiś czas temu w sobotę i zaksięgowali mi dopiero w poniedziałek ok 12, wcześniej mając konto w PKO BP miałem w kilka minut kasę na koncie PP niezależnie od dnia tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

(podłączam się do tematu bo świeży i sprawa jest bliska tej dyskusji,).

 

Kupiłem na e-bay'u za pomocą konta znajomego przedmiot w UK. Mailowo porozumiałem się ze sprzedającym, że zapłacę przy użyciu swojego konta paypay. W tym samym dniu zrobiłem mu przelew wykorzystując stronę www paypal. Natychmiastowo obciążono moje konto bankowe kwotą po przeliczeniu na GBP. Kwota do wczoraj była w blokadzie, a sprzedający cały czas twierdzi, że on kasy nie widzi na koncie paypal. Sądząc, iż przelewy paypal są niemal natychmiastowe (czyż tak nie jest?) napisałem od razu do supportu paypal zapytać co się dzieje z moją kasą. Po chwili otrzymałem odpowiedź, że wszystko jest w porządku i zbywca powinien już dawno otrzymać moje środki. Po kilku dniach ping-ponga mailowego, kazali napisać odbiorcy pieniędzy reklamację do paypala (jak rozumiem w UK). Wczoraj kasa została odblokowana w podglądzie internetowym moich środków i jak sądzę przetransferowana do odbiorcy. Na wszelki wypadek dzwoniłem również do banku, gdzie potwierdzono, że wszystko jest ok. Sprawa jest dziwna bo kwota transakcji jest śmiesznie niska, koleś ma ponad 2k komentarzy, z mojego konta kasa wyszła, paypal twierdzi, że wszystko jest ok...ale nie jest.

 

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...