Skocz do zawartości
reedock

Gelid ICY VISION rev.2 + 560ti

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry cooler. Tylko pamiętaj że nie ma pwm, więc wentylatory idą na tyle na ile ustawisz (nie reagują na temperaturę).

Na 12v cooler jest oczywiście głośny.

U mnie ciągnął gtx670 na minimalnych obrotach na stałe (~3.5v) na benchtable, dając bardzo dobre wyniki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry cooler. Tylko pamiętaj że nie ma pwm, więc wentylatory idą na tyle na ile ustawisz (nie reagują na temperaturę).

Na 12v cooler jest oczywiście głośny.

U mnie ciągnął gtx670 na minimalnych obrotach na stałe (~3.5v) na benchtable, dając bardzo dobre wyniki.

Dzięki za odpowiedź.

PWM się nie martwię poniważ mam kontroler ZM-MFC1 Plus i do niego sobie podłączę. Będę miał płynną regulację. Obecnie czekam na powrót karty z serwisu ;) oddałem bo coś wentylator zaczynał charczeć - co mnie wkurzało. Jeżeli serwis odda mi kartę taką jaką im oddałem to się będę dalej z nimi gryzł. Tak czy inaczej nie lubię jak się cokolwiek grzeje. ;) Pozdrawiam.

P.s.

Może Masz/Macie jakiś inny cooler do tej karty?? Oczywiście nie chcę wydać na to chłodzenie majątku bo kupiłem kartę bardzo okazjonalnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywy to jeszcze accelero od arctic cooling, jest kilka wersji, można wybrać.

Prolimatech mk26, ale jest drogie, ciężko dostać używkę.

Raijintek morpheus bardzo ciekawy cooler, ale również dość nowy i drogi.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accelero Extreme III lub IV to wydatek ponad 200zł

Miałem MK16 i źle wspominam bo jego waga ukruszyła mi GPU i dziada sprzedałem. Tym samym nie twierdzę że chłodzenie kiepskie. ;]

Ten ostatni Raijintek raz że drogi a dwa że jak napisałeś trudno dostępny.

 

Miałem dwie karty 4870 i zawsze na nich cooler Scythe Musashi...co Myślicie o Setsugen 2 ? Nie wiem, może coś od Zalmana ??!!

 

Wydaje mi się jednak że stosunek cena/jakość to tylko Gelid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...