Skocz do zawartości
Kwazor

Posypane odnośniki

Rekomendowane odpowiedzi

To ja inaczej:

Wciskam licznik reputacji by zobaczyć info, kto przyznał punkty i ląduję w linku z treści posta - sprawdź na poście:

http://forum.purepc.pl/topic/338607-ekhmemmmemmhmrwwwhmmmeekmmmm/?p=3887569

 

Nie wiem czy to przypadek odosobniony, czy potwierdzenie tego co opisuje Kwazor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Marco a ja chciałbym jak kiedyś :

Np. 

(skrót w postaci krótszego linku )

Np . Moja elektrownia słoneczna  ( w sigu mam przecież cos takiego a teraz  nie da się stworzyć ) 

 

W opcji odnośnika było : wklej adres URL --> Nazwa odnośnika...  a jest podaj adres ( czasami widać mignięcie 2 opcji z nazwą odnośnika ) a wkleja link cały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla niezalogowanych. Zalogowani użytkownicy lub korzystający z tapatalka nie muszą tego oglądać. Zasada jest prosta - jesteś użytkownikiem = przyczyniasz się do rozwoju forum poprzez dostarczanie treści = nie dostajesz tyle reklam. Nie jesteś użytkownikiem = więcej reklam bo nie przynosisz niczego w zamian ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba zwiekszenia ruchu na forum ? ;) Oj nie ładnie Marco. ;)

Jak się chce poczytać treści i przyczynić do rozwoju forum, to chyba warto wykonać ten wysiłek i się zalogować :> 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja tylko tak napisałem. Ja byłbym niezalogowany ? Mnie ciężko się wylogować jak już. ;) 

 

 

No może i jest w tym racja. To jest w końcu forum, a nie jakiś blog. Dyskusja to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...