Skocz do zawartości
momores

Kopia outlooka - jak to zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przenieść system win7 na nowy dysk i mam zagwozdkę z outlookiem 2007 ponieważ nie wiem jak go skopiować na drugi dysk żeby po uruchomieniu był dokładnie skopiowany ze wszystkimi ustawieniami, kontaktami i meilami itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz kopię pliku danych, najczęściej outlook.pst. Po instalacji ustawiasz ten plik jako domyślny plik danych programu. Konta trzeba ustawić z palca. Coś trzeba pokombinować z domyślną książką adresową. Kontakty są zapisane z wyżej wspomnianym pliku, trzeba tylko odpowiednio wskazać odpowiednią książkę jako domyślną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenies caly system na nowy dysk, np ghostem i odpadnie reinstalacja i ponowna konfiguracja outlook :)

 

Mozna tez tak jak Klaus radzi. Panel sterownia - Poczta - Pliki danych.Jesli to bedzie pst to kopiujesz na nowy komp i podpinasz do outlook. Jesli to bedzie ost to trzeba bedzie najpierw w starym outlook wyeksportowac do pst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Jak kiedyś trochę na około robiłem :) Tzn instalowałem Thunderbird, aby ten pobrał wszystkie dane z Outlooka. Następnie instalowałem MozBackUp - czyli program do robienia kopii zapasowej Thunderbird i przywracałem to na nowym sprzęcie. Niezawodny sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...