Skocz do zawartości
azspider

Ocena zestawu komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu zestawu komputerowego. Czytając wiele recenzji i artykułów wybrałem podzespoły odpowiednie dla mojego budżetu i chciałbym prosić doświadczonych użytkowników o opinię na temat złożonego zestawu:


  • Zastosowanie komputera: w większości gry, szczególnie MMO
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 5000zł
  • Których części potrzebujesz?: jednostka + monitor + peryferia
  • Czy używane części wchodzą w grę?:  nie
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: tak
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: propozycja  http://www.agito.pl/...492-878602.html
  • Specjalne wymagania odnośnie jednostki: przewiewna, dobrze ofiltrowana
  • Specjalne wymagania odnośnie monitora: brak
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?: nie
  • Własna propozycja zestawu: http://www.agito.pl/...6e37d91ebe76697
  • Inne: 1. Co do wszystkich podzespołów jestem prawie pewny, zastanawiam się jeszcze nad zasilaczem, max kwota to 300zł na zasilacz, zależy mi aby był częściowo modularny i miał jak najlepsze "bebechy" 2. Czy warto czekać do listopada/października na GTX 870? 

 


Wiem, że kwota za wszystkie podzespoły wynosi więcej niż 5k, dlatego też jest ona napięta do granic możliwości, a po drugie będę się jeszcze zastanawiał co i w jakim sklepie kupić smile.png


Chciałbym w AGITO, gdyż mam możliwość odbioru osobistego, myślicie że przy takiej kwocie mogę liczyć na jakiś upust? Wolałbym kupić wszystko w jednym sklepie, niż w kilku jednakże wiem, iż mógłbym zaoszczędzić jakieś 150-200zł.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest przepłacony. Od razu Cię uprzedzę, że agito robi niesłychane wałki na serwisie. Ich działania nie da się porównywać do żadnego innego sklepu i nie piszę tego specjalnie, tylko jest to fakt stwierdzony przez naprawdę doświadczonych użytkowników portali i forów.

 

Polecam troszkę zmienioną wersję Twojego zestawu:

http://www.morele.net/inventory/info/0eKtGw/

 

Tańsza płyta główna, ale za to wydajniejsza karta graficzna. 650W zasilacz - i5-4690K + R9 290 po OC swoje pobiorą ;)

Reszta podzespołów jest bardzo zbliżona do Twojej propozycji, na czele z monitorem. Przy zamówieniu w morele dopisz kod, usługi przesyłki zostanę zredukowane do 1 PLN: O7SAKMMCBS

 

PS: zapomniałem o coolerze, polecam HR-02 BW lub SilentiumPC Grandis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...