Skocz do zawartości
łosioł

Najlepsza grafika dla tego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam taki o to zestaw komputerowy:

-Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL(9-9-9-24) Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU) (Pamięci - PC)

-Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX) (Dyski twarde 3,5\")

-Corsair VS 450W ATX 120mm wentylator, EU version CP-9020049-EU (Zasilacze)

-Intel CORE I5-4670K 3.4GHz LGA1150 BOX HASWELL - (BX80646I54670K) (Procesory)

-Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE (Napędy optyczne)

-ASRock Fatal1ty H87 Performance, H87, DualDDR3-1600, SATA3, GBLAN, RAID, ATX (H87 Performance) (Płyty główne)

-Corsair Carbide Series 300R Compact Black (CC-9011014-WW) (Obudowy)

Poszukuję dla niego jak najlepszej karty graficznej. Chodzi mi o najlepszy układ jaki będzie w stanie wykorzystać ten procesor oraz reszta podzespołów. Nie chodzi mi o cokolwiek, bo wiadomo, że karta za 2000 zł nie będzie w pełni wykorzystana, ale nie chodzi mi też o kartę za 200 zł, bo lepszą mam zintegrowaną. Co proponujecie jako optymalne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką kwotą konkretnie dysponujesz. W jakiej rozdzielczości masz zamiar grać i w jakie gry.

 

Kto Ci polecał ten zestaw. Zasilacz do wymiany jak będzie OC i do tego grafika rzędu R9 280.  Jest to mocno budżetowy Corsair

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pochodzi z tej strony z działu zestawy jeśli dobrze pamiętam to z marca albo kwietnia zestaw za 3000 zł intel tylko bez karty brałem, bo nie miałem kasy teraz mam. Mogę przeznaczyć na rozbudowę 1400 zł. Wiem, że zasilacz tragedia za późno się zorientowałem, jeśli trzeba wymienić to wymienię trudno. Generalnie chciałbym pograć w wszystko po trochu nie wiem co konkretnie, póki co mam monitor o maksymalnej rozdzielczości 1400x900, ale w przyszłości będę chciał się przesiąść na 1080p chętnie bym zrobił oc, ale nie mam o tym pojęcia nie chce nic zepsuć więc może na razie sobie daruję.

 

tak z gier to przychodzi mi do głowy: wiedźmin, tes skyrim, gta iv, v, far cry 3 i takie tam czyli generalnie różności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...