Skocz do zawartości
Djkusik

Komputer w cenie ok. 3800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam pytania odnośnie złożonego przeze mnie zestawu:
http://www.morele.net/inventory/info/KkcWGx/

1. Czy to wszystko zmieści się w tej obudowie? Zwłaszcza czy wejdzie chłodzenie? Czy jest ona dobra czy lepiej zamienić na jakąś inną? (Tylko nie droższą, miałem zamiar kupić komputer do 3500 ale ostatecznie zmieniłem GTX 760 na 770, więc to 3800 to max)

2. Czy zasilacz 550W wystarczy?

3. Czy coś trzeba wymienić aby było równie dobrze a taniej/w tej samej cenie a lepiej?

4. Pasta termoprzewodząca - w tym temacie moja wiedza jest zerowa, czy wybrałem dobrą czy polecacie inną?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

EDIT: Komputery służyć będzie głównie do średnio zaawansowanej pracy (montaż i obróbka video, muzyki itp.) oraz do gier takich jak WoW/Diablo III, ale też ma być przygotowaniem do Wiedźmina 3! :D

Edytowane przez Djkusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zmieści się, obudowa dobra. (chociaż tak na styk, że powiem: przykład)

2. Zasilacz starczy

3. Zamiast dysku Seagate wrzuć WD Blue 1TB i RAM możesz zmienić na TeamGroup 2133 MHz

4. Starczy ci pasta, która jest fabrycznie na radiatorze.

 

W tym momencie powinieneś się zorientować, że twój zestaw jest po prostu Zestawem komputerowym na lipiec 2014 za 3700.

Edytowane przez Aesereht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszku wzorowałem się na poprzednich więc możliwe że podobny (jak teraz spojrzałem to rzeczywiście).
Pytanie jeszcze odnośnie kości pamięci - czy są to godne zaufania pamięci? Jakoś nie słyszałem nic o tej firmie i nie jestem ich trochu pewny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nic nie słyszałem o tej firmie ale po tym co znalazłem to ma raczej sporo pozytywnych opinii odnośnie tej serii więc wątpię żeby były problemy. Fakt faktem, że wszystko jest możliwe ja np. zraziłem się do GoodRamu bo mi kość padła po 3 miesiącach ale to żadna reguła.

 

[EDIT]

żeby nie być gołosłownym odnośnie opinii np. to(zakładka reviews)

Edytowane przez Aesereht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to firma bardziej znana za granicą, ale w sumie z dość dobrą opinią... Raczej zaryzykuję.
Ja akurat mam średnie doświadczenie co do firm, gdyż ostatnie prawie 4 lata przesiedziałem na laptopie, a wcześniej komputer posiadany przeze mnie miał swoje lata na karku i nawet średnio pamiętam co w nim było, więc wzoruję się na opiniach/recenzjach znajdowanych w internecie.
To teraz zostało dozbierać resztę funduszy i kupować, no i czekać na Wiedźmina i kolekcjonerkę! :D

Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam.

EDIT. Dziękuję za link, troszku więcej do poczytania niż znalazłem sam. :)

Edytowane przez Djkusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...