Skocz do zawartości
pc338

karta muzyczna do słuchawek audio technica ath-t500

Rekomendowane odpowiedzi

jaką kupić kartę muzyczna do słuchawek audio technica ath t500 (konkretny model płyty muzycznej) a może zostać przy wbudowanej płycie muzycznej realteka? model mojej płyty głównej: gigabyte ga-p67a-d3-b3 (rev. v1.0)

pls pomóżcie nie znam się na tym. (budżet nieokreślony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki wyglądają OK, acz high-end nie są, więc nie rozdrabniałbym się jakoś specjalnie nad wyborem karty.

Poszukałbym raczej jakiegoś DAC'a USB - Fiio E10, NuForce uDac2 czy któregoś Audinst HUD, np. mini. Będzie uniwersalnie i mobilnie. Natomiast kwestia brzmienia to kwestia indywidualna i czy połączenie słuchawek A ze wzmaczniaczem B będzie Ci odpowiadać, to musisz sprawdzić sam.

Ja sobie chwalę to rozwiązanie, często noszę słuchawki i dac'a do pracy, zabieram ze sobą na wyjazdy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tej karcie? http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dgx-asm-537085/ nie będzie w żaden sposób ograniczać słuchawek...Nie?? co do twoich dac'ow, Dijkstro to jakies drogie jak na mój dzisiejszy budżet... (nie spodziewałem się takich cen) mój budżet to w dniu dzisiejszym to jakies gora 150zl wiec sie pytam: czy ta powyzsza karta muzyczna będzie ok czy lepiej zostać przy tym co mam w plycie ga-p67a-d3-b3. zależy mi na jak najlepszej jakości dzwieku i JAK NAJMNIEJSZYCH szumach #edit#----> zastanawiam się nad tym xonarem bo budżet wzrosl niespodziewanie pewnie kupie xonara dx/d1 (dzięki wszystkim za pomoc!)

Edytowane przez pc338

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...