Jump to content
Sign in to follow this  
Włodi

Yamaha RX-V359, Yamaha AX-300

Recommended Posts

http://allegro.pl/yamaha-rx-v359-amplituner-kina-domowego-dolby-dts-i4400532425.html

 

Sprzedam Amplituner kina domowego 5.1

 

Yamaha RX-V359

 

Jestem jego pierwszym właścicielem, zakupiony został w 2007r. Bardzo zadbany, używany aż do dzisiaj. Przez cały okres bez żadnej, nawet najdrobniejszej usterki. Nigdy nie rozkręcany, w środku nie zakurzony. Wszystkie przyciski i pokrętło - jak nowe. W komplecie niezniszczalny pilot - tyle lat i nic mu nie jest, przyciski zachowują się jak w dniu zakupu, wizualnie również świetnie zachowany. Instrukcja nie pomięta. Sam Amplituner należy do jednych z najbardziej przyjaznych pod względem trudności obsługi.

 

Dźwięk bardzo wyrównany, gra dosyć neutralnie, nie faworyzuje żadnej z częstotliwości, a mimo wszystko pod względem czystości i przejrzystości dźwięku może konkurować z innymi producentami, których sprzęty lubią być "przymulone". Zdarzają się momenty, że nie jest się pewnym czy dźwięk dochodzi zza okna czy z tylnych głośników, co świadczy o naturalności brzmienia.

 

Do materiałów 5.1 wbudowane dekodery Dolby Digital, oraz DTS. Ponadto system uprzestrzenniania dźwięku stereo do 5.1 kanałów Dolby ProLogic II (tryby Movie, oraz Music). Kilka efektów z wykorzystaniem procesora DSP (np. pogłos sali kinowej) oddzielnie dla filmów i muzyki. Tryb STRAIGHT, który jednym naciśnięciem pomija wszelkie procesory dźwięku i wypuszcza dźwięk zgodny ze źródłowym materiałem. W opcjach niezbędne ustawienia jak parametry rozmiaru pomieszczenia, wielkości kolumn, odległości od słuchacza, możliwość przekierowania niskich częstotliwości na fronty, do subwoofer'a lub do obu na raz. Poziomy głośności poszczególnych głośników możemy zawsze łatwo regulować korzystając z jednego z przycisków na pilocie. I wiele innych funkcji...

 

*Do dyspozycji mamy kilka różnych wejść, lecz jest to model, który nie posiada wejścia PHONO. Jeśli więc chcemy podłączyć gramofon nieposiadający wbudowanego przedwzmacniacza, trzeba takowy dokupić lub zastosować najprostszy wzmacniacz z wyjściami REC OUT. Można takowy dokupić na innej mojej aukcji. Wizualnie zgrywa się z Amplitunerem KD i jest dobry jakościowo (stara dobra Yamaha Made In Japan). Można go, rzecz jasna, również używać jako zwykłego wzmacniacza stereo.

 

Zapraszam i polecam !

 

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie, przy okazji można posłuchać sprzętu przed zakupem.

 

 

http://allegro.pl/yamaha-ax-300-wzmacniacz-stereo-made-in-japan-i4400553279.html

 

Sprzedam wzmacniacz

 

Yamaha AX-300

 

Bardzo fajnie brzmiący wzmacniacz stereo, ze starej szkoły Yamaha. Małych rozmiarów, niepozorny, a potrafi naprawdę wiele i pozytywnie zaskakuje mocą i czystością wybrzmiewania.

 

MADE IN JAPAN !!

 

Moc: 80W

Pobór prądu z sieci: 180W !

 

Specyfikacja: http://www.radiomuseum.org/r/yamaha_ax_300.html

 

Doskonały również jako tani przedwzmacniacz gramofonowy !

 

Polecam !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.