Skocz do zawartości
brachol

Duze reklamy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakladam przy okazji tego, co marco napisal w sasiednim temacie o odnosnikach: 

[...] Zasada jest prosta - jesteś użytkownikiem = przyczyniasz się do rozwoju forum poprzez dostarczanie treści = nie dostajesz tyle reklam. Nie jesteś użytkownikiem = więcej reklam bo nie przynosisz niczego w zamian ;)

Ide zacna i w ogole, ale zauwazylem, ze od jakiegos czasu na forum zaczela sie pojawiac bardzo duza reklama na gorze (prezentowane sa rozne tresci - mam wylaczone personalizowanie reklam z google), ktora sporadycznie zastepowana jest reklama o mniejszym rozmiarze. Wydaje mi sie, ze wczesniej pojawial sie tylko maly wariant reklamy? Korzystam ze skory "Executive 2", gdzie efekt jest jeszcze gorszy w porownaniu do innych skor, poniewaz reklama jest na samej gorze, a nie pod logiem i menu (ktore w efekcie znajduja sie na roznej wysokosci w zaleznosci od rozmiaru reklamy), jak np. na skorze "Soc 2" czy "Pulse". Dodam jeszcze, ze skora "Nacht (beta)" w ogole nie posiada tej reklamy ;) i nawet chetnie bym sie na nia przesiadl, ale wiazaloby sie to z ponownym przyzwyczajeniem do zmiany wygladu, niestety nie posiada loga PPC, i mimo ze mozna ja nieco dostosowac pod siebie, to i tak wydaje mi sie nieco za ciemna.

 

W zwiazku z tym mam kilka pytan:

1. Czy daloby rade zlikwidowac duzy wariant reklamy?

2. Czy mozna poprawic usytuowanie tej reklamy na skorze Executive 2?

3. Czy inni uzytkownicy tez to zauwazyli, czy jestem wyjatkiem? ;)

 

Jeszcze screen do podgladu:

 

2zjak52.png

 

 

 

//edyta:

Na skorze "Dust Blue" rowniez nie ma gornej reklamy.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zakladam przy okazji tego, co marco napisal w sasiednim temacie o odnosnikach: 

 

Ide zacna i w ogole, ale zauwazylem, ze od jakiegos czasu na forum zaczela sie pojawiac bardzo duza reklama na gorze (prezentowane sa rozne tresci - mam wylaczone personalizowanie reklam z google), ktora sporadycznie zastepowana jest reklama o mniejszym rozmiarze. Wydaje mi sie, ze wczesniej pojawial sie tylko maly wariant reklamy? Korzystam ze skory "Executive 2", gdzie efekt jest jeszcze gorszy w porownaniu do innych skor, poniewaz reklama jest na samej gorze, a nie pod logiem i menu (ktore w efekcie znajduja sie na roznej wysokosci w zaleznosci od rozmiaru reklamy), jak np. na skorze "Soc 2" czy "Pulse". Dodam jeszcze, ze skora "Nacht (beta)" w ogole nie posiada tej reklamy ;) i nawet chetnie bym sie na nia przesiadl, ale wiazaloby sie to z ponownym przyzwyczajeniem do zmiany wygladu, niestety nie posiada loga PPC, i mimo ze mozna ja nieco dostosowac pod siebie, to i tak wydaje mi sie nieco za ciemna.

 

W zwiazku z tym mam kilka pytan:

1. Czy daloby rade zlikwidowac duzy wariant reklamy?

2. Czy mozna poprawic usytuowanie tej reklamy na skorze Executive 2?

3. Czy inni uzytkownicy tez to zauwazyli, czy jestem wyjatkiem? ;)

 

Jeszcze screen do podgladu:

 

2zjak52.png

 

 

Sprawdzę, powinno tam być 728x90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę, powinno tam być 728x90.

Dzieki, marco.

 

Kolejna reklama w rozmiarze innym, niz w/w (pojawia sie raczej sporadycznie):

 

f8m5c.png

 

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam dokladnie takie same obserwacje. Dodatkowo 2 albo 3 razy pojawil mi sie pop-up z reklama googla (za kazdym razem byl to veeam ktorych produkty kiedys tam sprawdzalem) na srodku ekranu.

 

@Ponizej. Dzieki za info. O ile dobrze pamietam dzialo sie to na sluzbowym sprzecie. Sprawdze co tam jest poinstalowane.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mam dokladnie takie same obserwacje. Dodatkowo 2 albo 3 razy pojawil mi sie pop-up z reklama googla (za kazdym razem byl to veeam ktorych produkty kiedys tam sprawdzalem) na srodku ekranu.

To już jakiś dodatek w Twojej przeglądarce. Weryfikowałem i jest zgodne z zasadami google'a wszystko, tj reklama nie ma prawa się pojawić jako dodatkowa warstwa bez przytrzymania kursora myszy nad nią przez kilka sekund co widać po pasku postępu.

 

Co do dziwnych rozmiarowo - śledztwo trwa, dajcie mi jeszcze jeden dzień, mam nadzieje, że uda się wyeliminować problem

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem 250 (728x250?) - "mały głód" włączył mi się w tym temacie na górze, kampania "Głodomaniacy".

Screen poszedł ma maila - włączony inspektor i konsola błędów. ;]

 

Lecą też 300x250 -  a w topie powinny lecieć tylko 728x80/750x100, c'nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, od poniedzialku nie zauwazylem ani jednej reklamy o nieprzewidzianych rozmiarach.

 

@marco, przy okazji ponawiam druga prosbe z pierwszego posta. Czy daloby rade umiescic te reklame na skorze exexutive 2 bezposrednio pod logiem i menu tak jak to jest na skorach ipboard, pulse i soc 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...