Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przymierzam się do kupna nowego szczura, bo mój dotychczasowy zaczyna coś szwankować. Mam pytanie co do tej myszki co w opisie, czy ktoś wie kiedy ona wychodzi, bądź zna inną myszkę, którą mógłby mi polecić, a mianowicie chodzi mi o myszkę taką która ma tył regulowany, strasznie dziwnie trzymam myszkę i przy myszkach z wysokim tyłem ciężko mi się gra, moja dłoń kiepsko leży, więc koniec myszki powinien być jak dla mnie płaski a najlepiej regulowany. Od razu mówię że myszki firmy Mad Catz odpadają, nie leżą mi dobrze w dłoni, są dla mnie niewygodne. Jeszcze przymierzam się do Razer Ouroboros, ale cena też jest ładna.

 

 

§  Budżet: ---

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Jakiś Logitech za 20-30 zł

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Manticor

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: ciężko powiedzieć, ale daję radę przy wysokich dpi np. 3000

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): LoL, BF4, CS, WildStar

§  Ile przycisków używasz w myszce: jak do tej pory to 3 bo tylko tyle miałem

§  Chwyt: z chwytami to ciężko, raczej wolę jak dłoń cała jest położona na myszcze, powiedziałbym że palm i finger grip, koniec myszki nie może być wysoki bo przeszkadza mi to

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): i takie i takie

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: ok 14 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo mój aktualny szczur zaczyna coś kiepsko się sprawdzać

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): bez znaczenia

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Dziemit

Edytowane przez dziemit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jestem fanem produktów razera to troszke w ich kwestii sie orientuje. Jesli chodzi o Ouroborosa to problem w nim jest cholerna awaryjność, czyli to samo co bylo w mambie. Moze ktoras z myszy od SS by vi podpasowala? Sa bardzo wygodne tylko wszystkie robione na jedbo kopyto i nigdy mi sie z wyglądu nie podobaly :) sam korzystam z razera orochi 2013,raz juz byl w serwisie, dostałem nowa mysz i ogolnie jestem z niej bardzo zadowolony. Na baterii trzyma okolo 40/50h. Korzystam z baterii eneloop. Pozdrawiam

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się właśnie też podobają produkty razer i na początku napaliłem się na Ouroboros, ale po tych informacjach że jest strasznie zawoną myszką to się wstrzymam.  Będę musiał zobaczyć jak te SS-y trzyma się w rękach, ale jakoś mało przekonany jestem do tych myszek. Fakt wygląd to mają na jedno kopyto, wszystkie wyglądają podobnie. Tą swoją którą polecasz to jest bezprzewodowa i zarazem przewodowa ?

Edytowane przez dziemit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Dlugo mialem laptopa i przyzwyczaiłem sie do tego ze jest bezprzewodowa, stad tez nawet gdy mam mozliwosc podpiecia kabla to tego nie robie :) opoznien jako takich nie zauważyłem, grywam w dote 2 juz mase czasu i nigdy nie czulem ze to przez opoznienia w myszce przegralem gierke. Gram caly czas na 6400 dpi i zaden problem. Co do myszy ss, te z tego co wiem cechuje trwałość, znajomi maja myszki ss i zaden jeszcze do serwisu nie musial odsylac:)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...