Skocz do zawartości
pannajoanna

Komputer do 2,5 k pln dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

szukam zestawu typowo do gier, chciałabym zmieścić się w kwocie 2,5 k pln, potrzebuję wszystkich części bo zaczynam od zera. 

Niestety, jestem nowa w temacie i znaczenie wszystkich szczegółów technicznych stanowi dla mnie zagadkę:) jestem jednak nastawiona na procesor intela i grafikę nvidia, bez podkręcania. 

Czy polecicie mi coś do tej kwoty? z góry dzięki!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama buda czy z monitorem myszką itd?

Przykładowy zestaw masz tutaj,ale poczekaj jeszcze pozostałych forumowiczów którzy Ci bardziej pomogą   http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_lipiec_2014?page=0,10

Edytowane przez esspero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie będziesz robić na tym kompie - grać ( jak tak to napisz w co dokładnie ) , przeglądać internet czy oglądać filmy itp. lekkie prace .

 

Bo ww. zestaw jest nastawiony na gry pokroju BF3/BF4 / Crysis 3 / GTA IV / Watch Dogs etc. wymagające tytuły na detalach high + rozdzielczość FHD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej!

tak, typowo do gier i w kwocie 2,5 k pln sama jednostka :smile2:  

@esspero - przejrzałam ten zestaw, ogólnie jak dla laika (czyli mnie:p ) ma sens - jedynie wolałabym grafikę nvidia a tam jest inna. I nie wiem, czy można ją tak po prostu "zamienić" na tą gforce podaną jako alternatywną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczy ze nacisniesz gotowy koszyk i przenosi Cie na strone morele.net klikasz przenies do biezacego koszyka ,usuwasz tą grafike co nie chcesz i wkładasz do koszyka tą co chcesz , Możesz jeszcze dołozyc składanie wszystkich podzespołów (koszt około 70 zł nie pamiętam ) a żeby było za 1 zł składanie to trzeba miec kod promocyjny ,ale go nie znam :( A i  żeby zamówić na morelemusisz miec na nim konto xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...