Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż telefon za 700-900 zł odpada , moja komórka to shit ,a piecyk waży kilka kilo ,więc mobilność słaba. Szukam Tabletu właściwie jako takiego mobilnego centrum :) Może być Andoid może Win ,właściwie nie wiem co jest lepsze. Tak więc szukam mobilnego tabletu do 700-900 zł z And (bądź Winem), oczywiście procek musi mieć 4 rdzenie, dobry ekran i conajmniej 1,5 GB Ramu. Z tych co się przyglądałem to jest Dell Venue 8 (pro) i oczywiście Nexus 7 II. Przekątna najlepiej 8'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobilne znaczy ,że mogę przenieść :) 3G mi jest nie potrzebne (prawie zawsze) ,a 1,5 GB to chyba warunek płynnej pracy. Właściwie co lepsze Win 8 czy And? Yoga ma słabą rozdzielczość, Mediateka (masakra), i starego andka więc raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tego używać głównie w domu, to bierz 10 cali - nie ma się co na drobne rozmieniać.

 

Jeśli przez pracę masz na myśli przeglądanie WWW, to 1.5GB jest przesadą - chyba, że zamierzasz oglądać normalne wersje stron z włączonym ablockiem i flashem.

 

Kwestia WIndows vs Android to raczej sprawa indywidualna i zależy od potrzeb i używanych aplikacji. Do póki nie będziesz chciał na tym naprawdę pracować lub grzebać w sofcie, to nie ma to większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie miałem za bardzo czasu ,ale wracam i jeśli chodzi o tablety to znalazłem tak: Nexus 7 II (to wiadomo choć trochę za mały ekran), Evga Tegra Note 3 7.0 (czy jakoś tak), Galaxy Tab 8.0 i jeszcze Toshiba Encore WT8 ew. Dell Veneu 8 Pro (trochę za dużo kosztuje). Zastanawiam się czy nie poczekać na MSI S100.... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...